0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Seçilen kriterlere uygun kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Gaziantep Eğitim Fırsatları

Şehir

Etiketler

Fiyat AralığıKariyerin Yapı Taşları: Eğitim Fırsatları

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan eğitim fırsatlarından bahsedeceğiz, mini bir rehber niteliğindeki yazımız sizlerle.

Fırsat Bu Fırsat sitemizde yayınlanan eğitim fırsatları, bir kaç alt kategori altında toplanmakta. Bunları dil eğitimi fırsatları, kariyer eğitimi fırsatları ve alternatif eğitim fırsatları olarak 3 kategoride toplanabilir.

Size tanıtacağımız ilk fırsat kategorisi, dil eğitimi fırsatları. Özellikle İngilizce'nin büyük bir orana sahip olduğu eğitim fırsatlarında, ürün bazlı eğitimler ve bire bir eğitimler söz konusu. Ürün bazlı eğitim olarak örnek vermek gerekirse, eğitim dvdleri sizleri bekliyor.Örneğin 150 saatlik İngilizce dil eğitimini içeren 5 dvd'lik set %70 oranda indirimle 20 Türk Lirasına sizlerle buluşuyor.Bu dvd setleri 7'den 70'e tüm yaş gruplarına hitap eden bir eğitim imkanı sunuyor.Diğer eğitim türü bire bir eğitimler. Birebir eğitimlerde bu dönemde çok popüler olan ve size bahsetmek istediğimiz bir tür eğitim söz konusu. Bilinçaltı kurgulama tekniği adı verilen eğitim türünde,tam anlamıyla pratik ve konuşma tabanlı bir anlatım söz konusu. Ders esnasında dakikada 200 kelime duyuyor, anlayıp, konuşuyorsunuz.. İngiliz dilindeki kelimeleri, yapıları ve dilbilgisini bir bütün olarak soru-cevap tekniğiyle öğreniyorsunuz.. Uygulaması gayet kolay her yaş için uygun, ilginç ve zevklidir. Dersler de konuşma süresi %80 daha fazla ve sürenin geri kalan kısımda bilimsel olarak konuşmanın yanı sıra yazma ve okuma çalışmaları var. Bilinçaltı kurgulama tekniği ile İngilizce eğitiminde %70'e varan indirimler sizleri beklemekte.

Diğer eğitim fırsatları kategorimiz kariyer eğitimleri. Özellikle ofis programları ve kişisel gelişim programları üzerine yayınlanan eğitim fırsatları bu kategoride yer almakta. Bildiğiniz üzere Microsoft Office bilgisi iş bulabilmek ve iş hayatında başarılı olabilmek için ihtiyaç duyulan çok önemli bir yetkinlik. Hangi akademik eğitimi almış olursa olsun, hangi sektör ve departmanda çalışırsa çalışsın, hemen hemen tüm çalışanlar Microsoft Office programlarını iyi bilmek ve kullanmak zorunda. Bu konuda sertifikalı eğitimler devreye giriyor. Sertifikalı Excel eğitimi ya da ileri derece excel eğitimi dersleri 120 Türk Lirası gibi bir fiyattan 15-25 Türk Lirası arasında değişen fiyatlara kadar inebiliyor. Fırsat Bu Fırsat sitemizden fırsatları satın alarak bu indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Eğitim fırsatları içerisinde açıköğretim fırsatlarımız da yer almakta. Açıköğretim kitap setleri %40'a varan indirimlerle sizlerle olabiliyor.

Gelelim alternatif eğitim fırsatlarına. Bu eğitim fırsatı kategorisinde çok ilginç eğitimler sizlerle bulaşabiliyor. Örneğin Su-jok tekniği eğitimi. Alternatif tıbbın yeni tanınmaya başlayan dalı Su-Jok'a göre, eller ve ayaklar, bedenin gerçek bir aynası ve bu organlarda, tüm bedendeki rahatsızlıkları iyileştirecek uzaktan kumanda fonksiyonu bulunuyor. Baş ağrısı, sara nöbeti, kabızlık, ishal, bulantı, kramp, romatizma, lumbago, siyatik gibi rahatsızlıklarla, cinsel fonksiyon bozuklukları ve kulak-burun-boğaz hastalıklarına karşı etkili olduğu söylenen Su-jok eğitimi %30'a varan indirimlerle sizleri bekliyor.

Bir başka ilginç eğitim fırsatı, ritm atölyesinde gerçekleşiyor. Sizlere eğitim sonunda darbuka da hediye edilen bu eğitim fırsatında, iki saat içerisinde darbuka öğrenebiliyorsunuz. Deneyimli eğitmenlerle yapılacak atölye çalışmasında da bu enstrüman kullanılarak gün sonunda temel ritmleri çalmanız sağlanacak, üstüne sadece ritmlerden oluşan bir ritm parçası çalıyor halde olacaksınız. Darbuka eğitimi sizlere %70'e varan indirimlerle gelmekte.

Eğitim fırsatlarını sizlere anlattığımız, bu rehber niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur. Şimdi de Fırsat Bu Fırsat sitemizden eğitim fırsatları sizlerle. Fırsat Bu Fırsat sitemizden eğitim fırsatlarını iyi günlerde kullanın