0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

İstanbul Brezilya Fönü Fırsatları

Şehir

İlçe

Etiketler

Fiyat AralığıFön Derdine Kesin çözüm: Brezilya Fönü

Bayanlar genellikle saçlarının düz olmasını ister. Bunun en büyük nedeni; düz saçın çok fazla uğraşa gerek duymayan ve devamlı bakımlı görünebilen bir saç şekli olmasıdır. Günümüzde kadınlar düz saç görüntüsüne ulaşmak için neredeyse her gün düzleştirme makineleriyle saçlarını düzleştirmek yada kuaförde fön çektirmek zorunda kalırlar.

Ama artık hergün saçlarla uğraşma derdine son! Yeni çıkan brezilya fönü uygulamasıyla uzun süren düz ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz. Sitemizde bulunan size özel brezilya fönü fırsatlarına göz atmadan önce brezilya fönü hakkında kısa bir bilgi edinelim.

Brezilya fönü denilen uygulama kısaca; saçı değişik uygulamalardan geçirerek kalıcı bir düzlük elde etme işlemidir.

Peki nedir bu uygulamalar?

Brezilya fönünün asıl adı Fix Nano Keratindir. Bu uygulamayla saça keratin yüklemesi yapılır. Keratin dediğimiz şey ise; saç moleküllerimizi oluşturan maddedir. Eğer saçımızda keratin eksikliği varsa; saçımız mat, cansız ve kabarık görünür. Bu nedenle bu uygulama ile saça ihtiyacı olduğu keratin kazandırılır ve daha canlı, parlak ve düz bir görüntü elde edilir.

Brezilya fönünden istenilen sonuncu alabilmek için uygulama esnasında yapılanlar çok önemlidir. Bu uygulamanın aşamalarını maddelersek eğer;

  İlk olarak saç sodyum içermeyen bir şampuanla yıkanılır ve kuruması sağlanır.
  Daha sonra saça keratin uygulması yapılır.
  Belli bir süre sonra saça fön çekilerek düzleştirilir. Saçta istenilen düzlük elde edilene kadar bu işleme devam edilir.
  Bu düzleştirme üç gün boyunca kuaföre gidilerek uygulanır. Üç günün sonunda 6 aya kadar düz şeklini koruyan saçlara kavuşursunuz.

Teknolojinin saç konusunda varabildiği son nokta olan brezilya fönü bize sadece kalıcı düzlük sağlamakla kalmaz. Bunun yanında; dış etkenlerden nedeniyle mat ve cansız olan saçınıza kaybettiği ışıltıyı geri kazandırır. Brezilya fönü ile daha sağlıklı saçlara kavuşmanın mutluluğunu yaşarsınız. Unutulmamalıdır ki; bu uygulama sadece bir fön uygulaması değildir. Aynı zamanda da saç bakım uygulamasıdır.

Bayanların hayatını kolaylaştıracak bu uygulamada en merak edilen konu ise; güvenirliğidir. Ama bilinmelidir ki, bu uygulama tamamen güvenirdir. Bu uygulamayla sadece saça - zaten saçın içeriğinde bulunan keratin uygulaması yapılır. Bu nedenle saç yapısında herhangi bir bozulmaya neden olmaz. Ayrıca her saça uyum gösterdiği için bütün saç tiplerine uygulanabilir.

Bir çok aşamadan geçerek düz ve bakımlı saçlara kavuşmamızı sağlayan brezilya fönünün fiyatları da 150 TL ile 600 TL arasında değişim göstermektedir. Fiyatlar bütçenize göre pahalıysa üzülmeyin. Sitemizde bulunan daha uygun fiyatlarla size olarak sunulan brezilya fönü uygulamlarıyla sizde bakımlı ve düz saçlara kavuşabilirsiniz.