0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

İstanbul Fitness Fırsatları

Şehir

İlçe

Etiketler

Fiyat AralığıSpor Salonlarından Çıkamayacaksınız!

Spor Yapmaya Hazır Mısınız ?

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan spor salonu fırsatlarından bahsedeceğiz, mini bir rehber niteliğindeki yazımız sizlerle.

Günümüzde sağlıklı yaşam için spor yapmak, en büyük gerekliliklerden biri haline geldi. Fitness, Pilates, zinde kalma konulu sporlar bir hayli revaçta. Hal böyle olunca Fırsat Bu Fırsat sitemizde de spor salonları fırsatlarını bir hayli fazla görür oldık

Spor salonu fırsatlarında genel olarak aylık kayıt olma durumu ve bu duruma yönelik indirimler söz konusu. Aylık kayıt olma seçenekleri, 1 ay ve 3 aylık olmak üzere kendi içinde parçalara ayrılmakta. Örneğin aylık kayıt olduğunuzda 150 Türk Lirası ile 200 Türk Lirası arasında fiyatı değişen miktarlar yerine 60 Türk Lirası ile 90 Türk Lirası arasında değişen miktarlar ödüyorsunuz. 3 aylık aboneliklerde ise fiyatlar 150 Türk Lirası ile 200 Türk Lirası arasında değişmekte.

Spor salonlarında sizi bütünleşik hizmetler ve inanılmaz fırsatlar bekliyor. Dans derslerine katılın, fitness salonunda muhteşem aletlerle kardioçalışın, hangi bölgeniziçalıştırmak isterseniz o bölgeye yönelik aletlerle çalışın, profesyonel Akademi mezunu hocalar eşliğinde size uygun çalışma programını seçin. Yorulunca da güzel bir duşun ardından saunaya geçin. Hepsi sadece sizin için.

Spor salonlarında verilen diğer hizmetler de sizler için çok önemli . Aerobik, yoga, sauna gibi hizmetlere dikkat ediniz.

Spor salonu fırsatlarını sizlere anlattığımız, bu rehber niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur. Şimdi de Fırsat Bu Fırsat sitemizden spor salonu fırsatları sizlerle. Fırsat Bu Fırsat sitemizden spor salonu fırsatlarını iyi günlerde kullanın.