0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

İstanbul İpek Kirpik Fırsatları

Şehir

İlçe

Etiketler

Fiyat AralığıKirpiklerinizle Baş Döndürün

Her kadın etkileyici bakışlara sahip olmak ister. Çoğu kadının bu bakışlara ulaşmasında önünde büyük bir engel olan dolgun ve uzun kirpiklere kavuşmak artık hiç zor değil.

 

Nasıl mı?

 

Doğal uygulamaları denediniz fakat bir türlü başarılı olamamışsanız. Kirpiklerinize çok kolay bir şekilde uygulanan ipek kirpik ekletmesi sayesinde kısa sürede etkili bakışlara ulaşabilirsiniz.

 

Peki nedir bu ipek kirpik uygulması?

 

Kirpiklerini da dolgunluğunu ve uzunluğunu artıracak bir uygulmadır. Bu uygulamada çeşitli uzunluk ve kalınlıktaki ipek kirpikler kirpiklerin üzerine tek tek eklenir. Tek eklenmesinin nedeni; takma kirpiğin aksine doğal bir görüntü elde etmektir.

 

Bu ürünü takma kirpikten ayıran diğer bir özellikte üzerine rimel uygulanabiliyor olmasıdır. Eğer daha da etkileyici bakışlar elde etmek isterseniz sizde ipek kirpiklerinizin üzerine rimel uygulayabilirsiniz.

 

İpek kirpik ekletme uygulaması yaklaşık bir saat sürmektedir. Uygulama doğru bir şekilde uygulandığı takdirde en az 1 ay en fazla 3 ay boyunca kalıcılığını koruyabilmektedir.

 

Tamamen doğal bir görünüm sağlayan bu kirpikler; kirpik eklettikten sonra kirpiklerin büyümesi sonucu dökülen kirpikleri yenilemek amacıyla iki ile dört haftada bir bakım yapılması gerekmektedir.

 

Kullanımı da oldukça rahat olan bu uygulamayı; dayanıklı olduğundan dolayı duş alıken, uyurken de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Yazımızı normalde fiyat olarak pahalı olan bu uygulamaya Fırsat bu Fırsat sitemizde bulunan fırsatlarla çok uygun bir fiyatlara sahip olabileceğinizi hatırlatarak sonlandırıyoruz.