0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Seçilen kriterlere uygun kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa Sağlık Fırsatları

Şehir

İlçe

Bayrampaşa
 

Üsküdar (1)

Etiketler

sağlık
 

Fiyat AralığıManyetik Ayak Tabanı

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda sağlık alanında alternatif bir konu ve yepyeni bir ürün olan manyetik ayak tabanı ile ilgili önerilerden bahsedeceğiz. Manyetik ayak tabanı nasıl bir ürün, detayları neler bu yazımızda bunları bulabilirsiniz.

Günlük hayatımızda sağlık ve hijyen ile ilgili karşılaşabilceğimiz en önemli sorunlardan birisi ayak kokusu. Ayak kokusu diğer sağlık sorunlarından farklı olarak, sosyal yaşantımızda da bize zorluk çıkartan durumlardan birisi. Bu yazımızda tanıtacağımız ürün de tam bu aşamada devreye giriyor.

Manyetik ayak tabanlığı ürünümüz ile ayaklarınıza yürürken masaj yapılıyor. Ayaklarınızdaki refleksojen bölgeler, vücudunuzdaki tüm organların arasındaki koordinasyonu sağlamaktadır. Bu ürün ile ayağınızın taban ve tabanlık kısmında bir hava katmanı oluşacak ve ayağınızda daha fazla hava akımı hissedilecek.

Ürün hava geçirir, ter emer, kokuyu önler, kaşımayı durdurur ve masaj yapar. Ayrıca yorgunluğunuzu alır ve vücudunuzun dengesini sağlar.

Ürün ile vücudunuzda görünebilecek temel birkaç etkiden bahsedecek olursak ;

1) Soğuk el ve ayaklar ısınmaktadır.
2) Tabanlıklar sayesinde organizmanın bağışıklık sistemi güçlenir.
3) Kan damarlarındaki kan dolaşımı normale döner, kan geçişi hızlanır.
4) Deri altına kadar ulaşan mantar hastalıkları güçlü kan dolaşımı sonucunda üst tabakaya çıkmaktadır.
5) Kalp hastalıkları kaybolmakta veya önemli bir derecede azaldığını göstermektedir, kalp krizi sonucunda meydana gelen çatlaklar hızlı bir biçimde kaybolur.

Manyetik ayak tabanının detaylarını sizlere anlattığımız, bu rehber niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur.