0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

İstanbul Kuru Temizleme Fırsatları

Şehir

İlçe

Etiketler

kuru temizleme
 

Fiyat AralığıKuru Temzileme ile Kolay Temizlik

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan kuru temizleme fırsatlarından bahsedeceğiz, mini bir rehber niteliğindeki yazımız sizlerle.

Kuru temizlemeden genel bir bahsedecek olursak... Sizler için biraz tarihine bakalım. Kuru temizlemenin tarihi antik çağlara kadar uzanıyor. Kuru temizleme tekstilin doğmasıyla başlıyor.Hatta ilk zamanlar küllü su,amonyak ve bir çeşit killi çamur giysiler üzerindeki yağı çıkarmak için kullanılıyor.Petrol bazlı bir sıvının makine yağlı bir kumaş üzerine dökülmesi ve buharlaşmasından sonra lekenin hayret verici bir şekilde ortadan kaybolması, kuru temizlemenin doğuşu hakkında hemen herkesin üzerinde birleştiği tek nokta ve ilk kuru temizleme mağazası 1840 yılında Paris'de açılıyor.Kuru temizleme, ürünlerin üzerinde bulunan kir ve lekeleri çıkarmak için solvent adı verilen özel bir kimyasal ilaç ile yapılan temizleme işlemi. Temizleme sırasında kullanılan solventin hemen hemen hiç su içermemesinden dolayı bu işleme kuru temizleme adı verilmekte.

Kuru temizleme fırsatlarında fiyatlardan bahsedecek olursak. Fiyatlandırma genellikle 5 adet üzerinden olmakta ve 5 adet için normal fiyat 40 Türk Lirası ile 60 Türk Lirası arasında değişmekte. Ancak Fırsat Bu Fırsat kampanyaları sayesinde %40 ila %60 arasında indirimlerden faydalanarak, 20 Türk Lirası ile 30 Türk Lirası arasındaki fiyatlarla bu kampanyalara sahip olabiliyorsunuz.5 Parçalık kuru temizleme kampanyalarında Paltodan gömleğe, elbiseden kazağa dilediğiniz 5 parçayı dahil edebiliyorsunuz.

Kuru temizleme fırsatlarında bahsetmek istediğimiz bir diğer konu ise, eve teslim fırsatları. Bazı kuru temizleme fırsat kampanyalarında kuru temizleyici firmalar evinize kadar getirebiliyorlar elbiselerinizi.

Kuru temizleme mağazalarında kullanılan elbise - parça adedi sayısı hesaplaması ise şöyle oluyor;

Ceket, gömlek, pantolon, palto, pardesü, mont, elbise, tunik, kravat, etek, eşarp, t-shirt 1 parça / adet

Takım Elbise 2 parça / adet
Yorgan, Battaniye 3 parça / adet
Abiye elbise, Yatak Örtüsü 4 parça / adet
Gelinlik 6 parça / adet

Kuru temizleme fırsatlarını sizlere anlattığımız, bu rehber niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur. Şimdi de Fırsat Bu Fırsat sitemizden kuru temizleme fırsatları sizlerle. Fırsat Bu Fırsat sitemizden kuru temizleme fırsatlarını iyi günlerde kullanın.