0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

İstanbul Roma Fırsatları

Şehir

İlçe

Bölge

Etiketler

Fiyat AralığıYurt Dışı Tatil Fırsatları

Firsatbufirsat.com olarak tatil fırsatları kapsamında yayınladığımız ilanlardan Yurt dışı tatil fırsatlarımız bu yazımızın konusu. Cruise yani gemi yolculuğu fırsatlarından, Avrupa'nın gözde şehirlerine turlara, Balkan ülkelerinin şehirlerini keşfetmeden, Rusya ve Ukrayna'ya, Kıbrıs'dan Maldivlere kadar geniş bir yelpazede sizler için özel bir yazı.

Yurt dışı tatil fırsatları yılın her mevsiminde Firsatbufirsat.com sitemizde yayınlanan fırsatlardan, ancak özellikle yaz aylarının gelmesiyle bu fırsatlarda da artış oldu.Biz de sizler için yurt dışı tatil fırsatları konusunda bir rehber hazırladık.

Yurt dışı tatil fırsatlarında bahsedeceğimiz bir diğer konu cruise fırsatlarıi yani gemi ile seyahat fırsatları. Cruise fırsatlarında özellikle Yunan adaları oldukça ilgi çeken fırsatlarımızı oluşturmakta.Mitolojisiyle, tarihiyle, medeniyetiyle, plajlarıyla ve eşsiz tabiatıyla Yunan Adalaları'na vizesiz seyahat kapsamında gidebiliyorsunuz. Midilli, Mykonos, Santorini, Rodos, Girit, Atina gibi şehirleri yurt dışı tatil fırsatları kapsamında ziyaret edebiliyorsunuz.

Yurt dışı tatil fırsatlarında Cruise fırsatları haricinde bir diğer alt kategorimiz Avrupa turları. Her mevsim yayınlanan fırsatların yanı sıra, bayram, yılbaşı, sevgililer günü gibi özellikli ajandalarda yayınlanan fırsatları kullanarak unutamayacağınız anılar yaşayabilirsiniz. Örneğin bayram boyunca 10 günlük İtalya-Yunanistan ülkelerini kapsayan turlar 999 tl gibi rakamlarla sizin olabiliyor.

Avrupa'nın gözde şehirlerine herkes gitmek istiyor ve hayran? Peki balkanların ışıltılı tatil beldelerini merak ettiniz mi hiç? Sofya, Dubrovnik, Prag, Varna gibi şehirleri Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan gibi ülkeleri bu tarz yurt dışı tatil fırsatlarıyla gezebilirsiniz.

Avrupa'nın şehirlerinden sıkılırsanız Asya'ya doğru yola çıkma zamanı. Rusya ve Ukrayna'da yepyeni tatil fırsatları sizleri bekliyor. Yine Avrupa'da olduğu gibi birkaç günlük ve özel ajandalı tatil turları sizleri beklemekte.

Yut dışı tatil fırsatlarını gezmek ve eğlenmek için kullanabilirsiniz. Peki ya başka nasıl kullanabilirsiniz? Geçtiğimiz yılın en çok tercih edilen fırsatlarından birisi de evlilik ve balayı döneminde kullanabileceğiniz yurt dışı tatil fırsatları oldu. Paris, Roma ve Venedik gibi Avrupa'nın bir çok romantik şehrinde hayalini kurduğunuz evliliğin ardından yine hayalini kurduğunuz balayını romantik anılarla süsleyebilirsiniz. Özellikle bayram sonrası evlilik döneminin gelmesiyle birlikte, yepyeni evlilik fırsatlarıyla da sizlerle olacak. O yüzden takipte kalın.

Bir başka konumuz bütçesi biraz daha kısıtlı olan kullanıcılarımız için. Kıbrıs Tatilleri. Her ne kadar “yavruvatan Kıbrıs” olarak da bilsek, yurtiçi kategorisinden biraz daha pahalı fiyatlara sahip Kıbrıs Fiyatları. Ancak Kıbrıs adasının o muhteşem kıyılarının tadını çıkarmak, güneşin ve tatilin keyfine varmak istiyorsanız, Kıbrıs'daki tatil fırsatlarımız tam size göre.

Bütçesi kısıtlı kullanıcılarımızdan sonra, bütçesi daha fazla ve daha rahat kullanıcılarımız için önerimiz geliyor. Maldivler lüks bir tatil hayal eden kullanıcılarımız için ideal bir seçim olabilir. 5 gece 6 gün, 6 gece 7 gün gibi şablon paketleri kullanarak, bu yazı, bayramı ya da bayram sonrası tatilinizi Maldivler'de kafa dinleyerek geçirebilirsiniz. Maldiv yolculuklarınızda önce İstanbul'dan Doha'ya, daha sonra Doha'dan Maldivler'e geçiyorsunuz. Burada Hint Okyanusu'nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler'de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenmek için serbest. Maldivler'deki tatilinizde neler yapabilirsiniz peki?
Bungalow adı verilen deniz üstündeki konutlarda kalmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Adaya gidip gelirken deniz uçağı ile transfer heyecanını yaşayabilirsiniz. Bir rehber kiralayıp adanın keşfedilmemiş yönlerini keşfedebilirsiniz.

Yurt dışı tatil fırsatlarını sizlerle paylaştığımız,sizlere anlattığımız bu yazınının hemen ardından, sitemiz Firsatbufirsat.com'dan yurt dışı tatil fırsatları sizlerle. Sizin için ideal olanı seçip, tatilinizi,bayramınızı ya da balayınızı Firsatbufirsat.com yurt dışı tatil fırsatlarıyla daha ucuza getirebilirsiniz.