0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

İstanbul Kadıköy Saç Boyama Fırsatları

Şehir

İlçe

Etiketler

Fiyat AralığıSaç Boyama

Saç boyama erkeklere göre bir lüks sayılsa da kadınlar için temel bir ihtiyaçtır. Kadınlar sadece beyazlarını kapatmak için değil ruh durumlarına göre, mevsimlere göre hatta modaya göre bile saçlarının rengini değiştirebilirler. Saç boyama işlemi kimyasal bir işlemdir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber sağlığa zarar vermeyen doğa dostu ürünler kullanılmaktadır.

Nasıl ki kıyafet, aksesuar ve günlük yaşam modadan nasibini alıyorsa saç rengi de nasibini alıyor. Kimileri yakışsa da yakışmasa da sırf modaya uymak için saçını boyatabiliyor. Bu gibi sonuçlar ne yazık ki profesyonel yardım almayanların başına geliyor. Saç boyama küçük ve basit gibi bir işlem sayılsa da mutlaka bir uzmana yaptırılmalı. Mesela teninizin rengine hiç uymayan bir renk uzman bir kişinin elinden tam size göre çıkabiliyor. Kimi renkler uygun saç modelleri ve tonları ile kişiye özel şekillenebiliyor.


Saç boyamanın en özel ve zor işlemlerinden biri de koyu rengi açık renge çevirmek olsa gerek. Aynen yukarıda değindiğimiz gibi kendinizi uzman ellere bırakmalısınız. Kullanılan kimyasallar her ne kadar sağlığa zarar vermeyen cinsten olsalar dahi fazla katılan saç açıcı kimyasalı saçınızı zarar verebilir. Bu dengeyi ise en iyi kuaforünüz kurabilir.


Gelelim saç modasına. Saçına yeni bir renk katmak isteyenler bu senenin modası olan kahve ve karamel tonlarını değerlendirebilirler. Kızıl tonlarını sevmeyenler küllü tonlarla kendilerine daha sofistike bir hava katabilirler. Pembemsi ve mat yüzler de küllü tonları kullanabilir yüzlerine renk katabilirler.