0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

İstanbul Zayıflama Fırsatları

Şehir

İlçe

Etiketler

Fiyat AralığıTermal Sauna Kemer

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda sağlık alanında alternatif bir konu ve yepyeni bir ürün olan termal sauna kemer ile ilgili önerilerden bahsedeceğiz. Termal sauna kemer nasıl bir ürün, detayları neler bu yazımızda bunları bulabilirsiniz.

Zayıflama konusu günümüzde sağlık açısından oldukça önemli konulardan biri. Bu konuyla ilgili sitemiz Fırsat Bu Fırsat’ta da oldukça yoğun bir şekilde fırsat kampanyaları yayınlanmakta ve gün geçtikçe yeni ürünler ve yeni paketler siz kullanıcılarımız ile buluşmakta. Bitkisel çözümler olsun, masaj terapileri olsun, spor ve fitness yönü olsun, oldukça geniş bir fırsat kategorisi olarak sizleri bekliyor, zayıflama fırsatları. Bu yazımızda bahsedeceğimiz ürün de tam bu noktada devreye giriyor.

Termal sauna kemer isimli ürünümüz, giysilerinizin altında kullanabileceğiniz, ısıtma yani sauna özelliği olan bir giyim ürünü. Bu ürünümüz bölgesel yağ toparlama, yağlarınızı azaltma ve en önemlisi yeni yağ oluşumunu önleme aşamalarında sizlere yardımcı olmakta. Termal sauna kemer aynı zamanda kan dolaşımının gelişimine de katkıda bulunmakta.

Termal Kemer aynı zamanda bel ve sırt bölgesinde sıcak tutma özelliği olduğu için ağrılarda da oldukça etkilidir. Mikro masaj etkisine sahiptir. Termal Sauna Kemer'in; -Dış Katman (Elastik Kumaş) -Orta Katman ( 3mm Neoprean) -İç Katman ( Kanallı Havlu Dokuma İnce bir vücut ve daha düzgün fizik hatları isteyen herkesin kullanımına uygundur.

Termal Sauna kemerini günde en az 3 saat giymelisiniz. En az 2 aylık bir kullanım süresi tavsiye edilmekte.

Termal sauna kemerinin detaylarını sizlere anlattığımız, bu rehber niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur.