İzmir At Binme Fırsatları

Şehir

İlçe

Etiketler

Fiyat AralığıFırsat Sitesi

Aktivitelerle Aktif Hayat!

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan aktivite fırsatlarından bahsedeceğiz, mini bir rehber niteliğindeki yazımız sizlerle.

Aktivite fırsatlarımızdan ilk kategorimiz konser aktiviteleri. Özellikel ya zdöneminin gelmesiyle beraber konser aktivitelerinde de bir hayli artış var. Festivaller, açık hava konserleri, lansmanlar derken bir hayli etkinlik fırsatı karşınıza çıkabiliyor sitemizde. Fırsat Bu Fırsat sitemizde de bu konser aktiviteleri sık sık sizlerle buluşuyor.

İlginizi çekebilecek mekanlardan ilki Kuruçeşme Arena. Özellikle yaz dönemleri oldukça güzel isimleri ağırlayan Kuruçeşme Arena'da aktivite fırsatları olarak %50'ye varan indirimler yayınlanabiliyor. Mustaca Ceceli, Yonca Lodi gibi isimler Kuruçeşme'de sizleri bekliyor. Fırsat Bu Fırsat'da ise sizleri yarı yarıya fiyatlar beklemekte.

Aktivite fırsatlarımızdan bir diğer kategorimiz, aquaparka fırsatları. Sıcaklığın mevsim normallerinin oldukça üstünde seyrettiği yaz mevsiminde, aquaparklarda hem serinleyip hem de eğlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aktivite fırsatlarında spor ile iç içe aktiviteler de sizleri beklemekte. Örneğin bowling konusunda paket fırsatlarımız mevcut. Bildiğiniz üzere bowling; oyun hattının sonundaki kukaları, bu oyun için özel olarak hazırlanmış bowling topları ile devirme amacı taşıyan bir salon sporu.Oyun bazında satılan bowling fırsatlarında 27 Türk lirasından 10 Türk lirasına kadar inebilen %60 oranda indirimlerimiz söz konusu.

Bir başka önemli spor aktivitesi paintball. Paintball bildiğiniz üzere son 20 yıldır yaygın bir biçimde oynanan oyuncuların rakip takım oyuncularını içi boya ile doldurulmuş küçük jelatin veya plastikten toplardan oluşan mermiler kullanan silahlarla belli bir parkur içinde oynanan bir takım ve strateji sporu. Yayınlanan fırsatlardan örnek vermek gerekirse, paintball parkurunda oynanabilen yaklaşık 15 senaryo mevcuttur. Oyuna başlamadan önce grupların tamamına güvenlik ve oyun senaryoları ile ilgili eğitimleri verilir. Müsabakaların tamamı hakemler gözetiminde ve kontrolünde oynanır. Gerekli olan bütün ekipmanlar fırsatı düzenleyen firma tarafından verilir.

Bir diğer aktivite, yunus gösterileri. 10 Türk Lirası ile 15 Türk Lirası arasında değişen fiyatlarla, yunus gösterilerini izleyebilir, hem eğlenip hem de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.Sevimli yunusları yakından görmekle kalmayıp onlara dokunmak, onlarla fotoğraf çektirmek, onlarla yüzebilirsiniz.

Aktivite fırsatlarında, 11 ayın sultanı Ramazan ayı ile ilgili fırsatlarımız da mevcut bulunmakta. Fasıl ile birlikte gerçekleştirilen iftarlar bunlara örnek. İftar sonrasında bir fasıl dinlemek ister miydiniz ? Örneğin dünya'da adına enstruman üretilen ve Amerika'da doktora tezine konu olan, klarnet virtüözü Serkan Çağrı, bir aktivite frsatımızda fasılda yer alabiliyor. Bu fasıl fırsatlarımız da 70 ila 80 Türk Lirası arasında değişikren, Fırsat Bu Fırsat sitemizin aktivite fırsatlarıyla sizler için 40 ve 50 Türk Lirasına kadar inebiliyor. Ramazan ayı boyunca fasıla doyabilir, ayrıca güzel iftar menüleri yiyebilirsiniz.

Aktivite fırsatlarında özel olarak bahsetmek istediğimiz bir fırsat kategorisi mevcut. Sevdiğiniz kişilerle sinema keyfini yaşarken, kalabalıktan ya da sesten rahatsız olan kullanıcılarımız için geliyor bu fırsat kategorisi. 2 kişilik sinema salonları düşünün, rahat koltuklar düşünün, sevdiğiniz ve sizin için özel bir film oynadığını düşünün. Kafka isimli mekan işte bunu sizin için düşünmüş. Rahat oturma grupları, özel ses yalıtım sistemlerine sahip konforlu salonlarıyla sinema keyfinizi katlayan Kafika, sevdiğiniz kişiyle baş başa film izlemenin keyfini yaşayabileceğiniz eşsiz bir mekan.

Aktivite fırsatlarını sizlere anlattığımız, bu rehbet niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur. Şimdi de Fırsat Bu Fırsat sitemizden aktivite fırsatları sizlerle. Fırsat Bu Fırsat sitemizden aktivite fırsatlarını iyi günlerde kullanın.