0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Seçilen kriterlere uygun kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Kocaeli Güzellik Fırsatları

Şehir

Etiketler

Fiyat AralığıKısa Zamanda Güzel Görünün

Her kadın güzel görünmek ve kusursuz bir görüntüye sahip olmak ister. Ve zamanlarının çoğunu buna ayırır. Ama artık bu eskide kaldı. Çünkü günümüz şartlarında kadınları hayatları; iş hayatı, ev işi derken çok yoğun bir hal aldı ve güzellik için uzun bir zaman değil ancak yok denecek kadar az bir zaman ayırabilir bir hale geldiler.

 

Ama kim demiş güzelleşmek için çok uzun bir zamana ihtiyaç var diye az bir zamanda bunu sağlamak mümkün. İşte bu yazımızda kısıtlı bir zamanda güzel görünmenin yollarını anlatacağız.

 

Bunun için birkaç noktaya dikkat etmek gerek.

 

İlk olarak gözleriniz yorgun bir görünmemize neden oluyorsa, sıcak suya batırdığınız tatlı kaşıklarını gözünüzün üstüne koyarak soğumasını bekleyin. Bu uygulama yaklaşık 1 dakika gibi bir sürenizi almasına rağmen rahatlatıcı etkisi sayesinden gün boyu gözlerinizin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

 

Eğer göz altlarınız şişmiş ve uykusuz gözüküyorsanız. İki buz küpünün alarak göz altlarınıza hızlı bir şekilde masaj yapın. Bu göz altınızdaki şişliğin hızlı bir şekilde kayıp olmasını sağlayacaktır.

 

Şimdi geldik makyaj yapmaya, makyaja başlamadan önce cildinize nemlendirici sürmeyi sakın unutmayın. Bu hem makyajınızın daha kolay yapılmasını ve daha kalıcı olmasını sağlar. Nemlendiriciden sonra fondöten uygulayabilirsiniz. Ama eğer cildiniz güzel ve herhangi bir sorun yoksa fondöten uygulamasanız da olabilir. Ama uygulanacaksa da ince bir tabaka halide uygulanmalıdır.

 

Gözlerinizin dışına eye liner veya göz kalemi çekerken, iç kısmına renkli veya beyaz bir kalem sürmek gözlerinizin olduğundan daha büyük görünmesini sağlar. Son olarak göze rimel uygulanarak, göz makyajınızı sonlandırılır. Far uygulamasını çok önemli bir yere gitmediğiniz sürece yapmayabilirsiniz Çünkü far makyajın daha ağır bir görüntü almasına neden olur.

 

Dişinizi fırçalarken dudaklarınızı da fırçalayın. Bu ölü hücrelerden dudaklarınızın arınmasını sağlar. Ve bu uygulama sonrası sürülen ruj hem daha kalıcı olur, hem de daha kolay uygulanır.

 

Güzelleşme yolundaki aşılacak son engellimizde saçlarımızdır. Saç düzleştirici saçlarınızın hızlı bir şekilde şekil almasını sağlar. Saçlarınızın parlak görünmesini istiyorsanız el kreminizi kullanabilirsiniz. Az miktarda bir el kremi yardımıyla hem saçlarınız parlar hem de daha kolay şekil alır.

 

Vereceğimiz güzellik önerimizin sonuna geldik. Sizde bunları uygulayarak kısa zamanda güzelleşmenin keyfine varabilirsiniz.