0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Tekirdağ Yılbaşı Fırsatları

Şehir

Etiketler

Fiyat AralığıYılbaşı

Her yılbaşında bir önceki yılda acı, tatlı ne yaşamışsak geride bırakıp, önümüzdeki sene herşeyin daha iyi olmasını dileriz. Daha iyi bir iş, daha iyi bir ev yada yeni aşklar.. Yılbaşında bu dileklerin kabul olacağına inanır, bu yeni seneye tertemiz bir sayfaymış gibi hayatımızda yeni bir dönem açmak isteriz. Kimi zaman yılbaşıları buna vesile olur ve belki de cesaret edemediğimiz, memnun kalmadığımız durumlar için bizi harekete geçmeye iter. İşte bu yüzden yılbaşı hepimiz için önemlidir. Bir nevi yılbaşı bize manevi güç verir.

Çoğumuz her ne kadar zamanın ilerlemesinden ve değişmesinden biraz korksa da yılbaşı büyük bir neşeyle kutlanır. Sevdiklerimizle bir arada olup, eğlencenin dozunu arttırmak isteriz.

 

Hangimiz yılbaşında tombala oynamadık ki? Aile olarak geçirilen klasik yılbaşı kutlamaları, televizyonda eğlence programı,skeçler,konser ve dansöz eşliğinde devam ederdi. Anneler kuruyemiş, meşrubat ikramını eksik etmez, babalar tombala oyununu büyük bir ciddiyetle oynardı. Saat 12:00’ye vardığında yılbaşının coşkusu hissedilir, herkes birbirini öpüp, kutlardı.

 

Fakat yılbaşı denilince gençler ve genç yetişkinlerin zihninde çok daha farklı bir görüntü canlanır. Yılbaşında daha çok gece kulüpleri, konserler, gösteriler gibi eğlence organizasyonları yılbaşının hakkını veren etkinlikler arasında yer alır. Bu yüzden birçok aktivite yılbaşına özel bir şekilde düzenlenir.

Yılbaşı organizasyonları genel olarak sabaha kadar sürer ve yılbaşına özel küçük süprizlerle devam eder. Yılbaşı konseptli partiler geri sayımdan sonra da yeni yılın ilk saatlerini uyumak yerine beraber eğlenerek geçirmek isteyenler için uygun bir fırsattır.

Yılbaşında çok eğlenmek ve dilekler dilemek hepimize hayata umutla bakabilmek için güzel bir motivasyon sağlar. Yılbaşı özel bir gündür ve aslında bir yandan da hayatınıza dönüp, olanları ve olabilme ihtimali olanları irdelemenize fırsat sunar.

Bu yılbaşında da seçeceğiniz etkinliği ve geri sayımı beraber yapmak isteyeceğiniz sevdiklerinizi önceden planlayın. Ne de olsa yıl nasıl başlarsa öyle gider.