0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Seçilen kriterlere uygun kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Ürün Fırsatları

Şehir

Etiketler

Fiyat AralığıFırsat Ürünleri %80'e varan İndirimlerle

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan ürün fırsatlarından bahsedeceğiz, mini bir rehber niteliğindeki yazımız sizlerle.

Ürün fırsatları kategorimiz kesin çizgilerle belirli bir çizgiye ait ürünler taşımamakta. Teknolojiden, zayıflamaya, aksesuarlardan güzelliğe bir çok kategoride çeşitli ürün fırsatlarımız sizleri beklemekte.

Teknoloji fırsatlarıyla başlayalım, ürün fırsatlarının içeriğini anlatmaya. Bazı teknolojik ürünler, bildiğiniz üzere sene sonu ve dönem sonu indirimlerine girer. Bu indirimlerin haricinde genel indirim kampanyalı olur. Bunlar ile alakalı öne çıkan ilanlarımız ise şöyle ; örneğin harici disk ürünleri. 1 TB kapasiteli Samsung harici disk normalde 218 Türk Lirası iken fırsat kampanyası ile 109 Türk Lirası'na inebiliyor.Yarı yarıya indirim sizleri beklemekte.

Bir başka ürün sınıfı, diz üstü bilgisayarlar ile ilgili aksesuarlar. Özellikle soğutucular, ürün fırsatlarında bir hayli revaçta olan ürünler. Ufak bir ön bilgi verecek olursak, diz üstü bilgisayarların en büyük sorunu çalıştırıldıktan bir süre sonra ısınmaları. İşlemcileri ve dolayısıyla bilgisayarı olumsuz yönde etkileyen hatta arızalanmalarına yol açan bu ısınmaların önüne geçebilmek için fanlar yardımıyla alt kısımlarına soğuk hava sirküle eden aygıtlara notebook (laptop) soğutucusu denmektedir. Bu soğutucuları satın alırken özellikle fanların sessiz olma yönüne dikkat etmeniz, sizin için yararlı olur.

Bir başka ürün sınıfı, bu dönemde çok sık fırsatlarına rastladığımız, cep projeksiyon cihazları. Projeksiyon gösterimi için, kocaman aygıtlara ihtiyacınız yok artık. Cebinizde taşıyacağınız ufak bir aygıt ile gösterimi yapabilirsiniz. Bazı cihazların pil ömrü 3 saate kadar gidebiliyor üstelik.

Yine bu dönem oldukça kullanılan bir diğer ürün, radyasyonsuz cep telefonu ahizeleri. Özellikle son yıllarda uzmanların telefonların radyasyon tehlikesine karşı sık sık uyarması sonucunda, girişimcilerin ürettiği bu üründe, eski model telefonların o büyük ahizeleri, bir aracı ile telefona bağlanıyor. Dolayısıyla cep telefonuna uzak olduğunuzdan, telefonun oluşturduğu radyasyondan da korunmuş oluyorsunuz.

Bir diğer kategorimiz cilt bakım ürünleri. Siyah noktalar, pürüzlü ciltler gibi sorunlar için, her gün onlarca ürün fırsatı sizleri bekliyor.Örneğin siyah noktalara karşı bakım yapan bir cilt bakım ürünü 150 Türk Lirasından 20 Türk Lirasına düşebiliyor.

Farklı ürün kategorilerine geçecek olursak, bir örneğimiz horlama terapi cihazı. Bu cihaz teknik olarak, nazal septum üzerinde sabit, hafif bir basınç uygulamak için dikkatle tasarlanmış yüksek teknoloji malzemesi içermektedir. Bu basınç nazal bölgede dolaşımı artırmakta ve burun geçidinin açılmasını sağlamaktadır. Burun geçidinin açılması, horlamayı önlemede çok yardımcı olan; burun yoluyla rahat nefes almayı kolaylaştırır. Dolayısıyla horlamanız engelleniyor.

Bir başka ürün fırsatımız son dönemin popüler ürününden denge bileklikleri. Bu denge bilekliğinin içindeki Halogram sayinde vücüdunuz, denge – güç – esneklik kazanıyor.Bir çok değişik spor dalından pek çok atlet denge bilekliği ürünlerini kullanmaktdır. Shaquil O'neil, David Backam, Christiano Ronaldo, Ruben Barichello sadece bir kaçı.

Hanımlar için temizlik açısından bahsetmemiz gereken bir ürün ise, çamaşır yıkama topları.1000 yıkamaya kadar etkili çamaşır yıkama topları, %50'yi aşan indirimlerle bu dönem ürün fırsatları olarak karşınızda.

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak ürün fırsatlarını anlattığımız bu yazı, umarız sizin için yararlı olmuştur. Ürün fırsatları çok geniş bir kategori ve bu yazıya sığmayacak kadar çeşitlilikte ürünlerimiz bulunmakta. İşte Fırsat Bu Fırsat sitemizden ürün fırsatları sizinle. Güle Güle kullanın.

Ürün fırsatlarını sizlere anlattığımız, bu rehbet niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur. Şimdi de Fırsat Bu Fırsat sitemizden ürün fırsatları sizlerle. İyi günlerde kullanın.