0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Çift Kişilik Konaklama Fırsatları

Şehir

Bölge

Etiketler

Fiyat Aralığı



%70'lere Varan Konaklama Seçenekleri Sizleri Bekliyor

 

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan konaklama fırsatlarından bahsedeceğiz, mini bir rehber niteliğindeki yazımız sizlerle.

Konaklama fırsatları konusunda konaklama imkanlarından bahsedecek olursak, Oteller, villalar ve devremülk gibi temel seçenekler sizleri beklemekte. Otel fırsatlarımız, her şey dahil oteller, apart oteller ve butik oteller şeklinde ayrılıyor.

Otel fırsatlarından genel olarak bahsetmemiz gerekirse;

*Her şey dahil otel fırsatları : İsmiyle anlaşılacağı gibi yiyecek,içecek,spor,havuz gibi imkanların kampanya fiyatına dahil olduğu fırsatlardır. Turizm açısından baktığınızda özellikle yabancı turistler için ideal olan bu sistemde, seçtiğiniz otel ve bölgeye dikkat etmenizi öneririz. Bir müşteri olarak seçtiğiniz otelin olanaklarına dikkat ediniz.

*Apart otel fırsatları: Bütçesi diğer otel fırsatlarına göre daha kısıtlı olan Fırsat Bu Fırsat kullanıcılarımız için ideal olan fırsatlardır. Genel olarak yeme içme ihtiyacınızı tatilde apart otellerde siz karşılamaktasınız. Böylece diğer tatil seçeneklerine oranla %25-30 daha ucuz bir tatil yapmanız mümkün. Kalabalık bir aile ile tatile çıkacaksanız ve bütçeniz kısıtlı ise sizin için uygun tatil fırsatları, apart otel fırsatları olabilir.

*Butik otel fırsatları : Butik oteller, tatilinizi kalabalık bir ortamda yapmak yerine,20-25 odalı daha ufak boyutta bir otelde yapmak istiyorsanız, yani sakinliği ve yalnızlığı seviyorsanız, tam size uygun oteller sınıfında. Butik otel fırsatları, konaklama ve otel fırsatları arasında kullanabileceğiniz cazip fırsatlardan bir grup.

Konaklama fırsatlarıyla ilgili karar verirken, tercih edilecek yerler arasında ilk sıralarda Bodrum, Kaş, Marmaris, Fethiye gibi bölgeler sizleri bekliyor. Ancak alternatif konaklama ve tatil imkanları arayan Fırsat Bu Fırsat kullanıcılarımız için de ülkemizin keşfedebileceğiniz muazzam güzellikteki bölgelerinde konaklama fırsatlarımız mevcut. Örneğin, Sümela, Uzungöl, Ayder Yaylası, Fırtına Vadisi, Sarp Sınır Kapısı'ndan Gürcistan Batum'a kadar 4 gece 5 gün konaklama Dahil Karadeniz turları sitemizde mevcut. Klasik tatillerden sıkılıp bu senede doğa ile iç içe bir tatil yapmak, Karadeniz'in oksijen dolu havasını solumak Fırsat Bu Fırsat konaklama fırsatları ile mümkün.

Keşfedileceğiniz bir başka ülke güzelliği Kapadokya.

 

Derin ve yeşil vadiler... Peri Bacaları... Dünyanın hiç bir yerinde karşılaşamayacağınız güzellikte gün batımı, Kapadokya'da sizleri bekliyor.Tur boyunca gezip göreceğiniz yerlere örnek verecek olursak, 1. Gün: Nevşehir, 2.Gün: Avanos, Paşabağ, Zelve, Uçhisar, 3.Gün: Ürgüp, Sinassos, Göreme, 4.Gün: Hacı Bektaş Veli Müzesi.

Keşfetmeye doyacağınız bir başka etkinlik, Likya turları. Güneybatı Anadolu'da Teke yarımadası'nda cennet gibi bir coğrafya,  antik medeniyet ve özgün bir kültür sizleri bekliyor.

Konaklama  fırsatlarını sizlere anlattığımız, bu rehber niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur. Şimdi de Fırsat Bu Fırsat sitemizden konaklama fırsatları sizlerle. Fırsat Bu Fırsat sitemizden konaklama fırsatlarını iyi günlerde kullanın.