0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Otel Fırsatları

Şehir

Bölge

Etiketler

Fiyat AralığıFırsat Bu Fırsat Ayrıcalığı ile Otel Fırsatları Sizlerle

Otel Fırsatlarına Hazır Mısınız ?

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan otel fırsatlarından bahsedeceğiz, mini bir rehber niteliğindeki yazımız sizlerle.

Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan otel fırsatları, temel olarak her şey dahil otel fırsatları, apart otel fırsatları, butik otel fırsatları gibi alt kategorilere ayrılmakta.

*Her şey dahil otel fırsatları : İsminden de  anlaşıldığı gibi yiyecek, içecek, havuz , spor gibi imkanların kampanya fiyatına dahil olduğu fırsatlardır. Turizm açısından baktığınızda özellikle yerli olmayan turistler için ideal olan bu sistemde, seçtiğiniz otel ve bölgeye dikkat etmenizde yarar var. Bir müşteri olarak seçtiğiniz otelin olanaklarına dikkat ediniz.

*Apart otel fırsatları: Bütçesi villa ya da her şey dahil otellere yetmeyen kullanıcılarımız için yurt içi tatil kategorisinde ideal fırsatlar. Temel olarak yeme içme gibi ihtiyaçlarınızı tatilde apart otellerde siz karşılıyorsunuz. Böylece diğer tatil seçeneklerine oranla %25-30 daha ucuz bir tatil yapmanız mümkün. 5-6 kişilik ailenizle tatile çıkacaksanız ve bütçeniz kısıtlı ise sizin için uygun tatil fırsatları,apart otel fırsatları olabilir.

*Butik otel fırsatları : Butik oteller, tatilinizi büyük 5 yıldızlı lüks otellerde yapmak yerine,20-25 odalı daha ufak boyutta bir otelde yapmak istiyorsanız, yani sakinliği ve yalnızlığı seviyorsanız, tam sizin tercihiniz olacak oteller sınıfında. Butik otel fırsatları, yurt içi tatil fırsatları arasında kullanabileceğiniz cazip fırsatlardan bir grup.

Alternatif bir bölge olarak Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak Adalar'da bulunan otelleri tavsiye ediyoruz.

Özellikle Prens Adaları'nın en büyüğü olan Büyükada, soluna doğru uzanan balık restoranları, çay bahçeleri,tek ulaşım aracı olan nostaljik faytonlar, eşşekler ve bisikletler, tarih kokan yapılar, beyaz mor salkımlı köşkleri ile sizi şehrin yorgunluğundan kurtarmaya hazır.

Otel seçiminde size verilecek imkanlardan bahsetmek gerekirse; odalarda; TV, Split Klima, balkon. Otelin içinde; yüzme havuzu, çocuk havuzu, havuz bar gibi imkanlar bulunabiliyor. Fırsat Bu Fırsat sitemizden otel fırsatınıza dair kuponu alırken, otelinizin türüne ve otelin içerisinde mevcut bulunan imkanlara bakmanızı öneriririz.

Otel fırsatlarını sizlere anlattığımız, bu rehber niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur. Şimdi de Fırsat Bu Fırsat sitemizden otel fırsatları sizlerle. Fırsat Bu Fırsat sitemizden otel fırsatlarını iyi günlerde kullanın.