0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Lazer Epilasyonda Son Teknoloji: Ütüleme Sistemi

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyen kadınların son zamanlarda en çok tercih ettiği yöntem olan lazer epilasyon. Şimdiye kadar Alexandrite, IPL, Diode gibi çeşitleri yaygın olarak kullanılan epilasyon yöntemlerine bir yenisi daha eklendi: Ütüleme Epilasyon.


Ütüleme Lazer Epilasyonun diğer yöntemlerden en büyük farkı sabit atışlarla değil cilt üzerinde cihaz başlığının ütü yapar gibi gezdirilerek yapılıyor olması. Ütüleme lazer epilasyonda tüyler sık yapılan atışlarla yavaşça ısıtılıyor ve kıl folikülü tahrip ediliyor, ancak canlı deriye çok az etki ettiğinden acı hissi yaratmıyor. Ütüleme epilasyon cihazlarının aynı zamanda atışlar arasında soğutma özelliği de var.


Ütüleme lazer epilasyon için kış mevsimini beklemenize ya da güneş ışınlarından kaçmanıza gerek yok. Üstelik diğer lazer epilasyon yöntemlerinin aksine acı ve ağrı hislerinin yerini masaj hissine bırakıyor. Yanık, leke gibi izler bırakma ihtimali de oldukça düşük.


Ütüleme lazer epilasyonun diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre bir diğer avantajı da cihaz başlığı ütü yapar gibi deri üzerinden hızlı hareketlerle gezdirildiğinden seanslar çok daha çabuk bitiyor. Bu anlamda ütüleme yöntemiyle lazer epilasyon kısıtlı vakti olan kadınlar için de oldukça iyi bir tercih.


Ütüleme lazer epilasyon her ne kadar daha çok kadınlar tarafından tercih edilse de erkekler de omuz, sırt, sakal üstü gibi bölgelerde ütüleme lazer yöntemini güvenle kullanabilir.


Ütüleme lazer epilasyon yöntemiyle ilgili bilgi vermeyi amaçladığımız bu yazının sizlere faydalı olduğunu umuyoruz. Eğer siz de ütüleme lazer epilasyon yöntemiyle ilgilendiyseniz sitemizi takip etmeye devam edin. Her an karşınıza çok cazip fiyatlarla ütüleme lazer epilasyon fırsatları çıkabilir.

 

 

Foursquare ile Bağlan

Foursquare kullanıyor musun? Foursquare hesabını bağlayarak, o an check-in yaptığın mekanın çevresindeki fırsatları anında check-in ekranında görmek ister misin?