0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Yüz Tüylerinden Kurtulma Yolları


Bu yazımızda bir çok kadın için büyük sorun yaratan yüzde bulunan tüylerden kurtulmanın yollarını anlatacağız.
Kendimiz rahatsız hissetmemize neden olan yüzdeki tüylerin alınmasında çok dikkatli olunması gereklidir. Çünkü yüz bölgesi çok hassasdır. Yapılacak herhangi yanlış bir müdahale yüzde kızarıklığa veya yararlara neden olabilir.

 

Yukarıdaki nedenlerden dolayı, bir çok insan yüzündeki tüyleri almamakta ve geçici ve zararlı yöntemlerden olan tüy açıcı veya tüy sarartıcılarla bu tüylerin görünümlerini azaltmaktadır. Bu yöntem geçici bir çözüm olmasının yanında, bazı insanlarda tüylerin turuncu yaparak daha çok dikkat çekmesine de neden olmaktadır.

 

Yüz tüylerinden iğneli epilasyonla kısa süreli olarak kurtulmakta mümkündür. Ama bu yöntem çok acı vermektedir. Diğer bir yöntemse; yüz ağdasıdır. Bu fazla acıya neden olmayan bir yöntem olsa da tüylerin azaltmak yerine daha fazla çıkmasına sebep olabildiği için çok fazla tercih edilmemektedir.

 

Bu tüylerden kurtulmak için yeni ürünler çıkmıştır. Bu ürünlerden biri de evde yüzümüzdeki tüylerden kurtulma kolaylığı sağlayan Slique Yüz Epilasyon Aletidir. Bu alet çok pratik bir kullanıma sahiptir. Oldukça ekonomik olan bu alet ip yardımıyla tüylerden kurtulmayı sağlar. Bu aleti sadece yüzde değil istenilen her bölgede kullanılabilinir özelliktedir. İstenildiği zaman, istenildiği yerde kullanılabilinir. Kalıcı olarak tüylerden kurtulmaya neden olmasa da azalmasını sağlar.

 

Eğer sizde kolayca yüzünüzdeki tüylerden kurtulmak istiyorsanız, Fırsat bu Fırsat ailesinin size sunudğu bu ürünü satın alabilirsiniz.

 

Yüz tüylerinden kurtulmanın en etkili ve kalıcı yoluysa lazer epilasyondur. Bu yöntem sonsuza denk tüylerinize veda edebilmenizi sağlar. Ama bilinmelidir ki, yüz bölgeleri lazer epilasyonda en zor sonuç veren bölgelerdir. Bu nedenle yüz bölgesinde genelde 10 seans epilasyon yapılmaktadır. Ve bu bölgeye epilasyon yaptırırken yapılan cihazın cinsi çok önemlidir. Yüz tüylerinin yoğunluğu ve yapısı diğer vücut kıllarından farklı olduğun özel bir olan diode lazer kullanılmalıdır.

 

Eğer sizde sonsuza dek yüzünüzdeki tüylere veda etmek istiyorsanız, Fırsat buFırsat ailesinin size sunduğu özel fırsatlarla normalde pahalı bir uygulama olan Diode Lazer uygulamasına uygun fiyatlarala sahip olabilirsiniz, diyerek yazımızı sonlandırıyoruz.
Foursquare ile Bağlan

Foursquare kullanıyor musun? Foursquare hesabını bağlayarak, o an check-in yaptığın mekanın çevresindeki fırsatları anında check-in ekranında görmek ister misin?