TheFork'dan 50 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL, 100 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL indirim kuponu hediye!

Atlıtur

Atlıtur

Restoran, Kahvaltı, Cafe, Binicilik, Aktivite & Eğlence

Sarıyer, İstanbul

4
Puan: 4/5 (Toplam 41 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

275 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Eren

Serhat

Nurbanu

Muhammet Burak

Dogukan

Serdar

Mert

Tolga

Ozan

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Muhteşemdi
İşletme sahibi ve çalışanlar çok ilgiliydi. Nişanlımla birlikte çok güzel bir gün geçirdik herkese tavsiye ediyorum gidip görülmesi gereken eşsiz bir manzarası ve doğa ortamı olan bir yer. Özellikle İsmail Bey bizimle çok ilgilendi Her anımızı kaçırmadan fotoģrafladı ve video ya aldı Kahvaltıya zaten diyecek yok çeşitler zengin ve leziz. Mira atımızda çok uysaldı Başta İsmail Bey ve diğer çalışanlara tekrar teşekkürler. Kısa zaman sonra tekrar görüşmek dileğiyle.
 
İlk defa At binme deneyimi yaşadım, Tek kelime ile harikaydı. Eşimde çok mutlu oldu, Tekrar gitmeyi düşünüyoruz.
İşletme Sahibi ve çalışanları güler yüzlü ve kibardı güzel ağırlandık.
Muhteşem doğa,tertemiz bir hava. Köy jasreti çekenlere tavsiye ederim.
İşletmenin Tc vatandaşlarına biraz daha fiyat olarak indirime gitmesi müşteri yoğunluğuna etken olabilir.
 
İki çocuğum ilk defa ata binmiş oldular ya (bir anda yoğunlaşan müşteri grubuna yetişmek için sadece üç tur bindirdiler) bu bana kahvaltının zayıflığını, masaların ve sandalyelerin bakımsızlığını, bahçenin ve ortamın bakımsızlığını ve temizliğinin yetersizliğini, park yeri sorununu, atabindirilen yerin düşlediğimiz gibi bir doğa harikası değil bildiğimiz boş bir arsa olduğunu unutturdu doğrusu. Bir daha gider miyim?: Bu hizmeti bu fiyata alacağım başka alternatifleri araştırıp değerlendirdikten sonra, ya da başka biryer bulamazsam belki bir kez daha...
 
harikaydi
Firma calisanlarina cok tesekkur ederim. Guleryuzlu ve islerini severek yapiyolar ben 5 tur aldim 10 turdan fazla bindirdiler. Hepinize cok tesekkur ederim
 
Fırsatbufırsat sayesinde çok güzel mekanlar keşfettim. Atlıtur gerçekten de şehrin gürültüsünden, stresinden uzakta sakinlik 've huzur bulabileceğibiz bir yer. Çok otantik bir yer ayrıca türk kahvesini çok güzel yapiyor. Gaz lambaları, sobaları ve boncuk adında bir de kedileri var. En önemlisi de Arif Bey'ın ve çalışanların çok güleryüzlü 've samimi olmasıydı. At binmenin verdiği huzura köy ortamının kokusu, rüzgara karışmış denizin kokusu, doğanın sessizliği eklenince bu duyguları yaşamak için tekrar oraya gitmenin planlarını yapacaksınız.
Biz, bu konuda aşırı hassas olduğumuz için sadece lavaboların temizliğinden memnun kalmadık. O sorun da giderilirse memnun oluruz.
Teşekkürler fırsat bu fırsat!