Atlıtur

Atlıtur

Restoran, Kahvaltı, Cafe, Binicilik, Aktivite & Eğlence

Sarıyer, İstanbul

4
Puan: 4/5 (Toplam 40 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

274 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Serhat

Nurbanu

Muhammet Burak

Dogukan

Serdar

Mert

Tolga

Ozan

Alper Emre

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
İlk defa At binme deneyimi yaşadım, Tek kelime ile harikaydı. Eşimde çok mutlu oldu, Tekrar gitmeyi düşünüyoruz.
İşletme Sahibi ve çalışanları güler yüzlü ve kibardı güzel ağırlandık.
Muhteşem doğa,tertemiz bir hava. Köy jasreti çekenlere tavsiye ederim.
İşletmenin Tc vatandaşlarına biraz daha fiyat olarak indirime gitmesi müşteri yoğunluğuna etken olabilir.
 
İki çocuğum ilk defa ata binmiş oldular ya (bir anda yoğunlaşan müşteri grubuna yetişmek için sadece üç tur bindirdiler) bu bana kahvaltının zayıflığını, masaların ve sandalyelerin bakımsızlığını, bahçenin ve ortamın bakımsızlığını ve temizliğinin yetersizliğini, park yeri sorununu, atabindirilen yerin düşlediğimiz gibi bir doğa harikası değil bildiğimiz boş bir arsa olduğunu unutturdu doğrusu. Bir daha gider miyim?: Bu hizmeti bu fiyata alacağım başka alternatifleri araştırıp değerlendirdikten sonra, ya da başka biryer bulamazsam belki bir kez daha...
 
harikaydi
Firma calisanlarina cok tesekkur ederim. Guleryuzlu ve islerini severek yapiyolar ben 5 tur aldim 10 turdan fazla bindirdiler. Hepinize cok tesekkur ederim
 
Fırsatbufırsat sayesinde çok güzel mekanlar keşfettim. Atlıtur gerçekten de şehrin gürültüsünden, stresinden uzakta sakinlik 've huzur bulabileceğibiz bir yer. Çok otantik bir yer ayrıca türk kahvesini çok güzel yapiyor. Gaz lambaları, sobaları ve boncuk adında bir de kedileri var. En önemlisi de Arif Bey'ın ve çalışanların çok güleryüzlü 've samimi olmasıydı. At binmenin verdiği huzura köy ortamının kokusu, rüzgara karışmış denizin kokusu, doğanın sessizliği eklenince bu duyguları yaşamak için tekrar oraya gitmenin planlarını yapacaksınız.
Biz, bu konuda aşırı hassas olduğumuz için sadece lavaboların temizliğinden memnun kalmadık. O sorun da giderilirse memnun oluruz.
Teşekkürler fırsat bu fırsat!
 
Harikaydı. İşletme sahibine ve çalışanlara teşekkürler.