Beyaz Konak

165 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Cagla

Tolga

Melis

Latif

Bartu Ege

Hulusi

Sedat

Cansın

Esin

Mehmet

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Yılbaşı arefesinde gittiğimiz için biraz karışıklık vardı. Ama sinema ve yemek olayı çok güzeldi. İki kişi için gayet uygun ve başbaşa keyifli bir ortamdi. doğumgünü gibi özel günlerde harika bir organizasyon fırsatı. Teşekkür ederim
 
Otopark bulmak zor; evlendirme dairesinin oraya bir yere bırakmak mantıklı; ya da arabasız gitmek. 150 yıllık bir Konak. Bahçesi, kapalı alanı üst ve alt kat. Bir de çatı katı var; çiftlere sinema salonu.. Neyse kahvaltıyı pek çok kişi Zayıf bulabilir ancak ilk defa tamamını bitirebildiğim makul bir kahvaltı tabağıydı. Ortam çok lüks değil ama masalar ferah koltuklar rahat. Burası akşamları pub ve canlı müzik mekanı.. Bir kereliğine farklı bir ortam olarak denenebilir..
vakti zamanında internet fırstı kahvaltı öğle yemeği vs deneyimlediğim bir mekandı. internet fırsatı olarak almış olamma rağmen gelen ürünler gayet tatminkardı. mekanın atmosferi hoş yeri biraz arkalarda kaldığından biraz sıkıntı yaşıyorlar sanırım.
 
Ehh. Daha temiz daha bakimli bi yer olabilirdi. Yinede tesekkurler
 
Çok güzel bir ekip sessiz sakin dostlarınızla evinizin sıcak ortamindaymissiniz gbi hersy için teşekkür ederiz