Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım

Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım
Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım
Zincir Mekan: Big Mamma's
0
Puan: 0/5 (Toplam 0 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
44 kişi takip ediyor. Tümü »

Ezgi

Abdullah

Serdar

Zeki

Eda

Akaydın

Ataköy 9-10 Kısım Uğur Mumcu Bul. Hanımeli Çiçeği Sok. No:1
Bakırköy, İstanbul

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

Danimarka'dan Türkiye'ye bir lezzet serüveni...1984 yılında Danimarka'da temelleri atılan Big Mamma's Pizza yola başladığı andan itibaren olmazsa olmaz ilkelerini "lezzet-kalite ve müşteri memnuniyeti" olarak belirlemiştir.1998 yılı Big Mamma's markasının ülkemiz insanıyla tanışma yılı olur...İlk Big Mamma's dükkanı Bursa'nın keyifli bir semti olan Kükürtlü'de açılır. Gizli tariflerin oluşturduğu müthiş lezzetler kısa zamanda Bursa halkının ilgisini çeker.Big Mamma's, fark yaratan lezzetlerin yanı sıra; keyifli ve rahat ortamıyla da kendine has bir mekan olduğunu ortaya koyar ve gençlerin buluşma noktası haline gelir.Gittikçe artan ilgi ile Kükürtlü'deki ilk mekanı Bursa'nın en iyi alışveriş merkezi olan Zafer Plaza'da açılan ikinci şube takip eder. Tarifsiz lezzetleri, kalitesi ve keyifli ortamı ile Bursa'nın markası haline gelen Big Mamma's bu hizmet anlayışını daha geniş kitlelerle paylaşmaya karar verir ve sonrasında üçüncü şube FSM Bulvarı, dördüncü şube Eskişehir Neo Alışveriş Merkezi ve beşinci şube Korumax olmak üzere şubelerini çoğaltmayı sürdürmektedir.Lezzet savaşları Danimarka'dan Bursa'ya uzanan yolculuğun ardından, tüm Türkiye'ye yayılmak üzere taarruza geçmiştir.Slogan özetliyor:"Ya yenicez, ya yenilecez"Yani bu seçilmiş malzemelerden oluşan pizzalardan herkes bir şekilde yiyecek ve vazgeçemeyecek gibi görünüyor. 

  Mekan hakkında yorum yaz (431 Yorum)

  Puan Ver:
 • Çok bi manzarası falan yok ama yakın cevrelerde kafa dağıtmak için güzel yer.nargilesi çok iyi olmasa da idare eder diyebiliriz.
 • Yemek "mutfakta şef var" izlenimini veriyordu. garson arkadaşlar kibar fakat bir damla dalgınlar. bir daha denerim.
 • Pazar günü brunch için gidilebilecek en kaliteli mekanlardan biri ...
 • İcinden kil cikan yemekler kirli servisler sikayete ragmen piskin garsonlar ...
 • Kesinlikle gidilmemesi gereken bir yer... kil degil killar cikan salata,lekeli tatli kasiklari ve bunlari soylediginz halde yemediginiz herseyin ucretini alan bir ticari anlayissss ...
 • Servis cok yawas köz istemeden getirmiyorlar bide çay değiştirmek lazım!!
 • Güzel mekan mekanin tüm elektrik işlerini ben yaptım
 • Büyük kısmı (kesin belediye ilişkileriyle) kaçak inşa edilmiş, bir tenis kulübü açılırken araya sıkıştırılmış, avantaya konmuş mekan. servis bir iyi iki kötü. maç günleri servisin s'si yok. kazık.
 • Benim ilk gelmeme ragmen cok hos nezih ve super bi yer herkes gelmelii:))
 • Benim anlamadığım nerdeyse herkes şikayetçi fakat mekan hep dolu ya yalancı çok ya başka mekan yok beylikdüzünde inanılmaz mekanlar var bide orayı deneyin

Big Mamma's Hakkında

Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım'ın yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım'ı takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.