0 (850) 333 0 323
info@firsatbufirsat.com

Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım

Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım
Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım
Zincir Mekan: Big Mamma's
4
Puan: 4/5 (Toplam 2 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
52 kişi takip ediyor. Tümü »

Can

Mustafa Sait

Kübra

Deli

Aysegul

Arzu

Ataköy 9-10 Kısım Uğur Mumcu Bul. Hanımeli Çiçeği Sok. No:1
Bakırköy, İstanbul

Çalışma Saatleri

Hergün: 12:00 - 23:30

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

Danimarka'dan Türkiye'ye bir lezzet serüveni...1984 yılında Danimarka'da temelleri atılan Big Mamma's Pizza yola başladığı andan itibaren olmazsa olmaz ilkelerini "lezzet-kalite ve müşteri memnuniyeti" olarak belirlemiştir.1998 yılı Big Mamma's markasının ülkemiz insanıyla tanışma yılı olur...İlk Big Mamma's dükkanı Bursa'nın keyifli bir semti olan Kükürtlü'de açılır. Gizli tariflerin oluşturduğu müthiş lezzetler kısa zamanda Bursa halkının ilgisini çeker.Big Mamma's, fark yaratan lezzetlerin yanı sıra; keyifli ve rahat ortamıyla da kendine has bir mekan olduğunu ortaya koyar ve gençlerin buluşma noktası haline gelir.Gittikçe artan ilgi ile Kükürtlü'deki ilk mekanı Bursa'nın en iyi alışveriş merkezi olan Zafer Plaza'da açılan ikinci şube takip eder. Tarifsiz lezzetleri, kalitesi ve keyifli ortamı ile Bursa'nın markası haline gelen Big Mamma's bu hizmet anlayışını daha geniş kitlelerle paylaşmaya karar verir ve sonrasında üçüncü şube FSM Bulvarı, dördüncü şube Eskişehir Neo Alışveriş Merkezi ve beşinci şube Korumax olmak üzere şubelerini çoğaltmayı sürdürmektedir.Lezzet savaşları Danimarka'dan Bursa'ya uzanan yolculuğun ardından, tüm Türkiye'ye yayılmak üzere taarruza geçmiştir.Slogan özetliyor:"Ya yenicez, ya yenilecez"Yani bu seçilmiş malzemelerden oluşan pizzalardan herkes bir şekilde yiyecek ve vazgeçemeyecek gibi görünüyor. 

Şu an aktif fırsat bulunmamaktadır. Benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

  Mekan hakkında yorum yaz (398 Yorum)

  Puan Ver:
 • Gidin bi deniz kenari cay bahcesine ne dir bu marka merakiniz en kral cayi en ucuza hemde denize nazir huzurla icin :)))
 • En kalabalık zamanda bile bahçenin boş olan bölümünü açmak yerine camekanlı alana müşterisini tıkan bir işletmecilik zihniyeti.herzaman aynı cevap.boş bahçeye gelecek şu gruplar gelse de bir görsek..
 • Masaya oturduktan sonra sarışın suratsız bir bayan gelir sırada bekleyenler vardı diyerek seni kaldirir :) yere düşen bezle garsonlarin masa silmeside cabası
 • Yaz mevsiminde gece kahve içmeye uğrarım mutlaka dışarı çıkar isem
 • Çaylar istedik diye 1 saat sonra geldi ;) sınıfta kaldı
 • Yemekleri harika nargileden bahsetmiyorum bile . vazgeçilmez mekanlarimdan bi tanesi. umarım burayada apaciler gelmez :))
 • Havaların ısınmasıyla geceleri bahçesini tek geçerim
 • Yıllardır gelirim, hiç çizgisini bozmadı. nargilesinden tut personeline kadar muazzam bir titizlik söz konusu. fiyatlar ile hizmet doğru orantılı. ataköy'ün vazgeçilmez mekanı
 • Garsonların hiç saymıyorum bile herşey.berbat nerden geldiniz der gibi muamele
 • Mutfağı fiyatına göre çok başarılı, nargilesi güzel, özellikle yazın bahçe keyfi süper bi yer.

Mekan Özellikleri

Ödeme Seçenekleri

Nakit

Kredi Kartı

Online Ödeme

fastPay

Big Mamma's Hakkında

Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım'ın yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım'ı takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Big Mamma's, Ataköy 10.Kısım hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.