0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

CRN Tur

CRN Tur
CRN Tur
Seyahat Acentası
4
Puan: 4/5 (Toplam 8 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
459 kişi takip ediyor.

Sema

Emel

Mustafa

Elmas

Harun

Canan

Şu an aktif fırsat bulunmamaktadır. Aşağıda benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  Mekan hakkında yorum yaz

  Puan Ver:
 • teşekkürler crn tur
  5* hilly otelin zengin ve lezzetli açık büfe iftar yemegi ile tamamlanan kadir günü edirne turu harikaydı. Evlerimizin donanımı 1 günde osmanlidan bu güne edirneyi yaşamamızı ve tanışmamız sağladı
 • CRN TUR ve abant
  CRN tur ile abant turuna katıldım ,çok memnun kaldım.rehber iyi sucuklar ve tesisi güzeldi her şey bolluk içindeydi .
 • crn tur ile eşimle bereber eskişehir turuna katıldım.beyendim otel ve yemekler güzeldi kendilerine teşekkür ederim.hasan kasap
 • ecok fazla gereksiz para talep ediyorlarskişehire gittim hic memnun kalmadım
 • CRN tur ile Uludag kayak turuna gittim. Cok memnun kaldim. Onumuzdeki sezonda da yeni firsatlari takip ediyor olacagim.
 • Crn turizmin organize ettiği bir Eskişehir turuna katıldım. Tur rehberinin donanımı çok yeterliydi ve organizasyonu da gayet başarılıydı.
  Katılımcı profili, tur günü için gereken sosyal ilişkilerin kurulmasına imkan hazırlar nitelikteydi.
  Yoldaki ikramlar söz verildiği gibiydi,yemek yediğimiz yer iyi seçilmişti, yemekler lezzetli, taze ve yeterli miktarda idi.
  Şoför dikkatli ve sorumluluk sahibi idi, hatta dikkatsiz bir memurun arabasına boya sıçratmasına rağmen bunu polemik konusu yapmadı.
  Aynı firmayla tekrar seyahat etmek isterim ama, günübirlik turlara ancak hafta içi günlerde veya cumartesi günleri katılma imkanım var.
CRN Tur fırsatları hakkında bilgi alabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz. CRN Tur mekanını takip edin, kampanyalarından anında haberdar olun.