Doğatepe Restaurant

Doğatepe Restaurant
Doğatepe Restaurant
4
Puan: 4/5 (Toplam 11 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
174 kişi takip ediyor. Tümü »

Onur

İnci

Tc

Serdar

Şeref

Birten

Nispetiye Cad. Duatepe Parkı No:4/6 Rumeli Hisarüstü-Etiler
Beşiktaş, İstanbul

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

Mavisi ve yeşili ile pırıltılı bir yaşam sevincinde, sohpetinize gecenin ışıltılı lacivertini ortak etmek istiyorsanız... Gözün alabildiğinden fazlası; tarih, doğa ve denizin bileşimi işte Doğatepe…  Kıvrılarak uzanan Boğaziçi. Bir ucunda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, diğer ucunda Rumelihisarı ve Hidiv Kasrı. Kısaca tarihten bir resmin canlanmış hali. Dünya mutfaklarından en seçkin ve en özel sunumlar. Bir kahve, belki de bir şarap. Yaşanan anların kırk yıllık hatrı veya yıllanacak izleri... Çoşkunun, sevginin kısacası insana hayat veren tüm  duyguların bir arada yaşandığı bir ortam. Seçici olanların ve hep en güzele ulaşmak isteyenlerin buluşma noktası…   Doğatepe Cafe&Restaurant; adının Doğa'sını eşsiz panoramasından, Tepe'sini de İstanbul' un yedi tepesinden birinde konumlandığı için almıştır. Eteklerini binlerce yıllık tarihin tanığı Rumeli Hisarlarına emanet eden, İstanbul Boğazı'nın en görkemli panoramasına hakim tepede konuşlanan tesisimiz, doğanın bütün cömertliğini muhteşem manzarasıyla paylaşıma açıyor. Yaz akşamlarının bunaltıcı sıcaklığının tatlı bir serinliğe dönüştüğü Doğatepe, kış aylarının kar yağışlı manzarasını adeta resmettiriyor. Gündüz gök mavisi ile deniz mavisinin yarışına hakemlik eden yeşilin tonlarına,  ilkbaharlarda erguvan güzelliğinin tanıklığı ekleniyor. Gece laciverte büründüğünde manzara, gökteki yıldızların denizdeki yakamozla bütünleştiği ayrı bir güzellik sergiliyor.   Doğatepe'de panaromik bir manzaraya sahip olan salonlar istenildiği zaman sahip olduğu özel bir sistemle açık alan olarak da hizmet verebilmektedir. Ana salon 200 konuk kapasiteli,  özel konuklar için düzenlenen VIP bölümünde ise 50 konuk ağırlanabilmektedir. Teras bölümü de panaromik bir yapıya sahip olup burada da 80 konuk ağırlanabilmektedir. Aynı panaromik manzaraya sahip açık alanda yine Bahçe 1'de 300,  Bahçe 2'de 150konuk ağırlanabilmektedir.   Doğatepe‘de tamamı doğal meyve ağaçları, sedir, göknar, mazı, leylandi, ladin, çam, palmiye ağaçları ve çeşitli çiçek ve bitkilerle dekore edilen boğaza nazır bahçe düzenimiz konuklara yemek yeme ve dinlenme fırsatını birlikte sunmaktadır.   Doğatepe'de özel günler ve organizasyonlarda canlı müzik dinletisi yapılmaktadır. Her çeşit sahne ve ses tesisatı bulunan mekânda, özel organizasyonlar dışında her gün DJ sorumluluğunda ambians müziği de yapılmaktadır.

  Mekan hakkında yorum yaz (155 Yorum)

  Puan Ver:
 • Müthiş bir mekan..personel samimi.. ortam romantik.. sakin huzur dolu.. eee birde manzara daha ne olsun.. sevdim kısaca;)
 • 70 ₺'den 4 kişi kahvaltıya gitseniz 280 ₺ yapıyor. hizmet berbat, ilgisiz personel, mutsuz insanlar. buraya vereceğiniz paraya gidin boğazda rakı balık yapın. en azından bu kadar adam sikemezler !!!
 • Eski kalitesini bulamadım yol üstü cafesi gibi olmuş kahvaltı daha ii olabilir çay verseler daha ii olacak :((((
 • Gerçek istanbul'u görmek isteyenler mutlaka uğraması gereken bir mekan. ama servis biraz yavaş!
 • Lezeti tadı bambaşka kesinikle surekli gidilecek mekan
 • Manzara lezzet romantizm aşk istanbul hepsi tek adres !
 • Manzarası,havası yemek ve servisleri harika ben beğeniyorum ve bu kalite düşmediği müddetçe burayı tavsiye ediyorum ama bu mekanı hakeden gelsin ki asilliği bozulmasın
 • Gercekten elit biyer manzarasi ve atmosferi insani hayran birakir ;)
 • Yalancı cennet gibi... insanın ömrüne ömür katan bir manzara...
 • Manzarasi insanda bagimlilik yapacak turden. hele ki guzel havalarda siddetle tavsiye edilir.

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Doğatepe Restaurant Hakkında

Doğatepe Restaurant tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Doğatepe Restaurant'ın yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Doğatepe Restaurant'ı takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Doğatepe Restaurant hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.