0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Este Sea Güzellik Salonu

Este Sea Güzellik Salonu
Este Sea Güzellik Salonu
Güzellik Salonları
4
Puan: 4/5 (Toplam 22 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
233 kişi takip ediyor.

Ebru

Maryam

Miray

Yusuf

Feride

Serpil

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 • Harika bir ekip, iyi ki varsınız...
  Böyle bir mekan ve böyle muhteşem bir ekibi tanıma fırsatı bulmaktan dolayı çok memnunum. Çalışanların güleryüzü ve işlerini severek yapmalarından ve samimi tavırlarından dolayı kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Sevda Hanım, Ayşegül Hanım, Elif Hanım, Hülya Hanım, Victoria Hanım hepiniz harikasınız iyi ki varsınız. Sizleri çok seviyorum ;)
  21 Şubat 2014 11:50
  fatoş hanım,övgü dolu yorumlarınız için este sea ailesi olarak çok teşekkür ederiz.sağlıkla kalın...
 • İkinci adresim
  Este Sea ile yaklaşık 4 ay önce tanıştım. İşyerime yakın bir yer ararken buldum ve iyi ki bulmuşum diyorum. Artık her boşluğumda bir bahane ile ikinci adresim gibi gittiğim, tüm çalışanları ile arkadaş olduğum bir yuva gibi. Başta Sevda Hanım olmak üzere, Ayşegül, Hülya, Victoria ve Elif hepinizi çok seviyorum ve iyi ki hayatıma girdiniz diyorum. Bir şekilde kampanyalarımı bahane ederek iletişimimi koparmamak için her hafta size geliyorum. Benim için sizlerle bir arada olmak terapi gibi...Amatör bir ruhla profesyonelce çalışan sizleri yürekten tebrik ediyorum. Tüm bayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. O güler yüzünüz, sıcaklığınız hiç eksik olmasın:)
  Sevgi ile öpüyorum
  Kübra
  20 Ocak 2014 14:14
  kübra hanım,güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.sizin pozitif enerjiniz geldiğinizde bizlerede yansıyor.bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.este sea ailesi olarak bizlerde sizi çok seviyoruz.sağlıkla kalın...
 • este güzellik salomuma henüz bir kere gitme şansım oldu.ve tek kelime sırf o güzel yüzünüz ve tatlı tebesümünüz sıcak sohbetiniz için dahi milyarlar ödemeye değer tebessümden güven ortamından uzak bu devirde en büyük ve güzel sermayeyi sunuyorsunuz bizlere.daha önce bir çok merkeze gittim epilasyon konusunda şunu itiraf etmeliyim ki 3-5 dk da savarlar sizi başlarından hayli yüklü miktarlar ödemiş olmanıza rağmen fakat este de öyle olmadı yada ben şanslıydım bana işlem yapan bayan sanki kendi vücuduna yapıyormuş gibi nazik ve titizdi aynı yere defalarca işlem yapmaktan yılmadı ve ben şahsım adına sizleri tanıdığım için kendimi şanslı adlediyorum teşekkürler este sea ve tüm personeli......
  26 Ağustos 2013 16:52
  arzu hanım merhaba,güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.bizde sizi tanıdığımız için çok mutluyuz.bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.ESTE SEA AİLESİ.
 • Ben çok memnun kaldım.Çok iyi ve çok profesyonel bir ekip.Hepsi işlerini severek yapıyorlar ve size de bunu yansıtıyorlar.Ben 8 seans kavitasyonla 10cm inceldim.Çok mutluyum elbiselerime girebiliyorum:)))
  Ama onlar benden daha çok sevindiler:)))
  Este Sea ailesinin hepsine çok teşekkür ediyorum.
  Ayşen Şahinçe Karamanlıoğlu
  26 Ağustos 2013 16:56
  ayşen hanım,bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere..sağlıkla kalın.
 • Çok nezih bir kuruluş, çalışanlar çok ilgili,güleryüzlü, cihazlar yeni. Çok memnun kaldım
  26 Ağustos 2013 16:59
  bizde sizi tanıdığımız için çok mutluyuz.sağlıkla kalın görüşmek üzere..
Este Sea Güzellik Salonu fırsatları hakkında bilgi alabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz. Este Sea Güzellik Salonu mekanını takip edin, kampanyalarından anında haberdar olun.