Este Sea Güzellik Salonu

Este Sea Güzellik Salonu
Este Sea Güzellik Salonu
4
Puan: 4/5 (Toplam 21 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
199 kişi takip ediyor. Tümü »

TC Rahime Ali

Nejla

birsen

banu

Birol Aydan

Büyükdere Cad. Kral Apt. No: 75/8 Mecidiyeköy
Şişli, İstanbul

Çalışma Saatleri

Perşembe: 09:00 - 21:00

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

  Mekan hakkında yorum yaz (25 Yorum)

  Puan Ver:
 • Harika bir ekip, iyi ki varsınız...
  Böyle bir mekan ve böyle muhteşem bir ekibi tanıma fırsatı bulmaktan dolayı çok memnunum. Çalışanların güleryüzü ve işlerini severek yapmalarından ve samimi tavırlarından dolayı kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Sevda Hanım, Ayşegül Hanım, Elif Hanım, Hülya Hanım, Victoria Hanım hepiniz harikasınız iyi ki varsınız. Sizleri çok seviyorum ;)
  21 Şubat 2014 11:50
  fatoş hanım,övgü dolu yorumlarınız için este sea ailesi olarak çok teşekkür ederiz.sağlıkla kalın...
 • İkinci adresim
  Este Sea ile yaklaşık 4 ay önce tanıştım. İşyerime yakın bir yer ararken buldum ve iyi ki bulmuşum diyorum. Artık her boşluğumda bir bahane ile ikinci adresim gibi gittiğim, tüm çalışanları ile arkadaş olduğum bir yuva gibi. Başta Sevda Hanım olmak üzere, Ayşegül, Hülya, Victoria ve Elif hepinizi çok seviyorum ve iyi ki hayatıma girdiniz diyorum. Bir şekilde kampanyalarımı bahane ederek iletişimimi koparmamak için her hafta size geliyorum. Benim için sizlerle bir arada olmak terapi gibi...Amatör bir ruhla profesyonelce çalışan sizleri yürekten tebrik ediyorum. Tüm bayanlara şiddetle tavsiye ediyorum. O güler yüzünüz, sıcaklığınız hiç eksik olmasın:)
  Sevgi ile öpüyorum
  Kübra
  20 Ocak 2014 14:14
  kübra hanım,güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.sizin pozitif enerjiniz geldiğinizde bizlerede yansıyor.bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz.este sea ailesi olarak bizlerde sizi çok seviyoruz.sağlıkla kalın...
 • Siz de gelin, farkı görün! mecidiyeköy este sea güzellik merkezi'nde, bay ve bayanlar için, 1 yıl 1 bölgede geçerli istenmeyen tüylerden kurtulma fırsatı 600 tl yerine 99 tl (farklı bö
 • Mecidiyeköy este sea güzellik merkezi'nde 2 seans kimyasal peeling uygulaması 500 tl yerine 79 tl!
 • Mecidiyeköy este sea güzellik merkezi'nde 130 dakika süren zayıflama uygulamaları sadece 99 tl!
 • Mecidiyeköy este sea güzellik merkezi'nde seçeceğiniz 4 bölge için 4 seans zayıflama uygulaması sadece 99 tl!
 • Mecidiyeköy este sea güzellik merkezi'nde 2 seans radyo frekans ile cilt gençleştirme sadece 59.90 tl!
 • Mecidiyeköy este sea güzellik merkezi'nde 70 seans güzellik ve zayıflama fırsatı sadece 39.90 tl!
 • Kendinizi forma sokmak için süper fırsat! mecidiyeköy este sea güzellik merkezi'nde 50 seanslık zayıflama paketi sadece 39.90 tl!
 • este güzellik salomuma henüz bir kere gitme şansım oldu.ve tek kelime sırf o güzel yüzünüz ve tatlı tebesümünüz sıcak sohbetiniz için dahi milyarlar ödemeye değer tebessümden güven ortamından uzak bu devirde en büyük ve güzel sermayeyi sunuyorsunuz bizlere.daha önce bir çok merkeze gittim epilasyon konusunda şunu itiraf etmeliyim ki 3-5 dk da savarlar sizi başlarından hayli yüklü miktarlar ödemiş olmanıza rağmen fakat este de öyle olmadı yada ben şanslıydım bana işlem yapan bayan sanki kendi vücuduna yapıyormuş gibi nazik ve titizdi aynı yere defalarca işlem yapmaktan yılmadı ve ben şahsım adına sizleri tanıdığım için kendimi şanslı adlediyorum teşekkürler este sea ve tüm personeli......
  26 Ağustos 2013 16:52
  arzu hanım merhaba,güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.bizde sizi tanıdığımız için çok mutluyuz.bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.ESTE SEA AİLESİ.

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Este Sea Güzellik Salonu Hakkında

Este Sea Güzellik Salonu tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Este Sea Güzellik Salonu'nun yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Este Sea Güzellik Salonu'yu takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Este Sea Güzellik Salonu hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.