0 (850) 333 0 323
info@firsatbufirsat.com

Future Akademi, Çankaya

Future Akademi, Çankaya
Future Akademi, Çankaya
Zincir Mekan: Future Akademi
4
Puan: 4/5 (Toplam 5 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
32 kişi takip ediyor. Tümü »

Elif Banu

Tülin

Hilal

Sinem

Zeynep

Tunalı Hilmi Cad. No:81/3-4 Kavaklıdere
Çankaya, Ankara

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

    Mekan hakkında yorum yaz (41 Yorum)

    Puan Ver:
  • Başarılı bir işletme...Teşekkürler.......................................................
  • Bence bu firmanın 9.90 veya 19.90, 49.90.-TL gibi fiyatlarına aldanarak anlaşma yapmayın. Çünkü, 49.90-TL fiyata 5 seans kavitasyon, 5 seans lenf drenaj, 5 seans karboksil terapi, 5 seans ozon terapi vb. gibi vaatleri var. ama kuponla oraya gittiğinizde şu alet bozuk, bu olmaz diyerek seansları düşürüyorlar. Kuponda yazan hepsini almak istediğimizde de ekstra para ödememiz gerektiğini söylüyorlar. Birde çok fazla kupon sattıkları için yetişemiyorlar ve randevuları 3 ay sonrasına veriyorlar.
  • future akadekı ıle tanısmam sayenızde oldu tesekkurler daha sonra fırmanın yaptıgı bır cok hızmetten faydalandıgım gıbı arkadaslarımada tavsıye ettım hala da devam etmekteyım

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Future Akademi Hakkında

Future Akademi, Çankaya tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Future Akademi, Çankaya'nın yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Future Akademi, Çankaya'yı takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Future Akademi, Çankaya hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.