Moda Spor Kulübü Restaurant

587 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Güler

Ozcan

Tuğba

Büşra

Ayten

Pelin

Muhammet

İlhan

Enver

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
mekan gerçekden çok güzel, Moda Spor Kulübü Restaurant elemanları gayet son derece kibar nazik ve ilgililer, kavaltıda herşey vardı son derece temiz, lezzetli, gitmenizi görmenizi tavsiye ederim. ben ilerleyen zamanda tekrardan gideceğim. giden asla pişman olmaz. teşşekkürler Moda Spor Kulübü Restaurant ve fırsat bu fırsat ekibine...
 
hizmet ve yer olarak çok güzel.otoparkı olmaması kötü...
 
Personel ilgisi,lezzet,çeşit mükemmeldi.Sadece mekanin kapalı olması ve kalabalık olması eksisi idi.Tavsiye ederim.
 
Mekanı bir cumartesi günü brunch için ziyaret ettim. Gerek servisi, gerek manzarası, gerekse zengin lezzetleriyle harikulade bir mekan. Gösterilen ilgi ve güleryüz ise mekana daha da artı katıyor. Mekanda neler iyileştirilebilir diye düşünecek olursak brunch servisindeki soğuk içeceklerin sayısı arttırılabilir. Ayrıca patates kızartması eklenmesi de hoş olabilir. Zaman zaman ziyaret edilebilecek sıcak bir mekan.
 
Açık büfe kahvaltısı çeşit açısından yeterli hem tuzlular hem tatlılar olsun hepsi lezzetli ayrıca ilgi ve nezaket olaraktan çalışanlar çok başarılı. Gayet güzel bir pazar kahvaltısı geçirmemizi sağladılar herkese teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum .