0 (850) 333 0 323
info@firsatbufirsat.com
Maya Estetik
Maya Estetik
1
Puan: 1/5 (Toplam 2 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
23 kişi takip ediyor. Tümü »

İpek

Çınar

Tc Başak

Bahar

Tc Mine

M Said

Valikonağı Cad. Şakayık Sok. No:42/6-7 Teşvikiye
Şişli, İstanbul

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

Güne zinde başlamak, yaşamın gündelik sıkıntılarından ve yorgunluklarından kurtulmak, toksinleri atıp gevşemek ve enerji depolamak için merkezimize uygulanan 10 farklı seçenek masajlardan biri tam size göre. Merkezimizde profesyonel masöz ve masörlerimiz eşliğinde rahatlatıcı etkisi olan İsveç Masajı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip olan aromaterapi masajı, vücudumuzun aynası olan ayaklara uygulanan refleksoloji masajı, toksin atımına yardımcı derin doku masajı, selülit tedavisinin en uygun ayağı selülit masajı, bölgesel masajlar, dinlendirici tıbbi ve spor masajı uygulanmaktadır.

    Mekan hakkında yorum yaz (5 Yorum)

    Puan Ver:
  • yorumsuz
    berbat bi yer.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. cilt bakımı yaptırmak için gitmiştim. ne bi peeling yapıyolar ne hi frekansları var. Makinesi var ama çok eski. çalıştırmayı bile bilmiyolar..müşteri isteyince de gerek yok yapmaya diolar...Amaçları sadece kendi ürünlerini pazarlamak... bütün işleri bu..
  • memnun kalmadım
    ufak bir yer zaten cokta soguk calısanlar pek tavsıye edemıycem

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Maya Estetik Hakkında

Maya Estetik tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Maya Estetik'in yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Maya Estetik'i takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Maya Estetik hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.