Nossa Costa

Nossa Costa
Nossa Costa
4
Puan: 4/5 (Toplam 46 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
597 kişi takip ediyor. Tümü »

Yüksel

Burcu

Efe Arslan

Büşra

Gevher

Sahilyolu Ataköy Marina Ataköy
Bakırköy, İstanbul

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

Nossa Costa, Türkiye'nin İlk 5 yıldızlı, Altın Çıpa Ödüllü   Marina‘sında,   İstanbul'un merkezin' de  fakat karmaşasından  uzak  Deniz ve iyot kokusunu en derin hissedeceğiniz bir konumdadır.  Nossa Costa, İstanbul'un Avrupa'sında yeni bir yıldız. Üç tarafı çevreleyen Deniz, yeni dekoru, Havuzu, Bar'ı, Cafe'si, Restaurant ve By Balıkçı 360' ı ile İstanbullulara kapılarını açtı. Tadına doğamayacağınız enfes mönüleriyle hem göz hem damak zevkini aynı anda hissedeceğiniz, yenilenmiş dekoru, servisi ve size özel hizmetleriyle elit bir mekan Nossa Costa. Yakında vazgeçilmezler listenizin en başında yer alacağına eminiz. Nossa Costa‘da peri masallarındaki gibi bir düğün sizi bekliyor. Ataköy Marinada, 360 derece denizi arka planınıza alarak, size özel menu, süsleme detayları ile en özel gününüzde hayallerinizdeki mükemmelliği yaşayabilirsiniz. Davet ve organizasyonlara özel imzaNossa  Costa'nın  700  kişilik  havuz  başı 150 kişilik alacart  bölümü, deniz kıyısında 250 kişilik balkon, 40  kişilik    toplantı   salonu   bulunmaktadır.Deniz üzerinde  360 derece yer alan konumuyla, denizle  iç  içe ve  mükemmel  bir  manzaraya  sahip  Nossa Costa özel davetlerinde aranan ve trend mekanı olacaktır. Profesyonel ekibimiz, dünya mutfaklarından ve deniz ürünlerinden seçme mönülerimiz,  kendinizi misafir hissedeceğiniz sıcak ortamda organizasyonlarınızı, davetlerinizi ve toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nossa Costa'nın şu an aktif fırsatı yok.
Benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsin.

%20 indirim 24.80 TL 19.90 TL

  Mekan hakkında yorum yaz (152 Yorum)

  Puan Ver:
 • Gercek hizmet ve kalite gormek, deniz ve manzarayla huzur bulmak icin kesinlikle nossa costa
 • İç dekorasyonda yeni bir dönem başlıyor bizi sosyal medyada takip etmeye başlayın ve ilk siz haberdar olun www.facebook.com/aquazemin twitter.com/aquazemin instagram.com/aquazemin www.aquazemin.com '-
 • Harika manzara harika mezeler canlı müzik eşliğinde gecenin ışıltısında manzaraya kapılmak . . .
 • Üç kere isteyince istenilen siparişi getiren mekan
 • Dört dörtlük muhteşem manzarası ve personeli ile mutlaka gidilmesi gereken bir mekan. çok memnun kaldık. tebrikler.
 • Çok samimi içten sımsıcak bir ortamı ile insanı evinde gibi hissettiren, mükemmel personeliyle dört dörtlük bir mekan. ayrıca muhteşem manzarasını da unutmamak lazım.
 • Garsonları inanılmaz kibar ve ilgili çok memnun kaldık
 • Mekan güzel manzara güzel servis rezalet.kahvaltıya gittik 1saatte ancak geldi yiyecekler, çay buz gibi bayat. sağlam bir müdüre ihtiyac var kesinlikle
 • Kahvaltı da ekmek olmayan yer sadece zeytinli acma simit ve zeytinli 2 küçük ekmekle kahvaltı veren yer
 • Monu cok zayıf sorun su mekanın fıyatlandırması masa duzenıne gore o yuzdendırkı fıyat ındırımı aldıgınızı zannetmeyın yoksa rakı da bıle sız efe rakı ıle agırlanırken masalarda yenı rakı verılır.

Yakınındaki Benzer Mekanlar

Nossa Costa Hakkında

Nossa Costa tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Nossa Costa'nın yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Nossa Costa'yı takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Nossa Costa hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.