Özgür Şef

12 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Semih

Hale

Vehbi

Orhan

Batu

Seda

Rabia

Aykut

Esquin

Zihni

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
Hayatımda yediğim et miktarına yakın et yedim bir gecede:). Özgür Şef bize lezzet şöleni yaşattı. Kardeşiyle birlikte yemek boyunca yanımızdalardı, güzel sohbetleri komik hikayeleri, bir de o muhteşem tatlar.. Daha ne olsun.

Yediğim et miktarını dengelemek için bol bol salata yemeye çalıştım. Füme et ve peynir çeşitleriyle başladık. Sonra kadayıf adını verdikleri lezzet. Tuzu fazlaydı sadece o kadar. Aztek denilen şey EFSANE:)! Sonra peynir soslu şaşlık. Yazarken bile canı istiyor insanın:). Bu arada hafiften yoğuna doğru içilen Merlot şarapları.. Brezilya döneri de bana biraz tuzlu geldi. Köfte, sucuk ve sosis tabağı. Aslında sosis demek hakaret olur. Çok eskiden o sosis denilen içinde ne olduğu belli olmayan şeyleri yedim (Allahtan çok yememişim:). O zamandan beri ağzıma sürmedim. Böyle sosisler vardı da biz mi yemedik?? Bir tanesinin tamamını yedim, midemin genişlemesini göze alarak hem de. Tam bitti derken hoop kaburga geldi. Ondan bir çatal aldım sadece:( şuan pişmanım. Katmer ah o katmer:)). İlk Kilis'te yedim katmer, çok kötüydü her yerin öyle sandığımdan yıllarca yemedim. Antep usulü bambaşkaymış. Üzerine dondurmayla harika gitti. Sırf o katmer için kalkıp gidilir Özgür Şef'e. Özgür Şef+çalışanlarına böyle güzel etkinlik için teşekkürler.

Tek sorun şu: Havalandırma konusunda bir şeyler yapılmalı bence. Bazı ürünler masa yanında pişiriliyor ve üstünüz-saçınız kokuyor. Ordan eve gidilecekse sorun değil de özel bir yere gidilecekse sıkıntı:D.