0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Suna Tunca Güzellik Merkezi - Bölgesel Zayıflama, Kavitasyon, Cilt Ütüleme, Selülit Masajı

Suna Tunca Güzellik Merkezi
Suna Tunca Güzellik Merkezi

Güzellik Salonları

4
Puan: 4/5 (Toplam 69 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
317 kişi takip ediyor.

Gökhan

Sevilay

Tc

Demet

Deniz

Zeynep

Velashape

Kavitasyon:

Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir.1 seansta 5-6 cm incelme garantili olup cihzalarımız FDA onaylıdır.

 

Radyo Frekans:
Radyo dalgaları yüzeyde yer alan dokuları ısıtıp, onlara sıkı ve kadifemsi görünüm kazandırırken, aynı anda selülitin oluştuğu bölgeye nüfus ederek, termik etkiyi güçlendirmek suretiyle yağların yakılmasını ve drenajını sağlar.

 

Lenf Drenaj Pressoterapi:

Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla (Pressoterapi), vücuttaki lenf noktalarından başlayarak yapmış olduğu basınçlı uyarılarla ayak tabanından göğüs altına kadar uygulanan bir basınç terapisidir.

 

Cilt Ütüleme:
Tüm dünyada güvenle kullanılan radyo frekans yöntemiyle, selülit ve bölgesel yağ dokularından kurtulmak artık çok kolay ve zahmetsiz, etkili, son derece güvenli. Özel soğutma sistemi ile acısız ve ağrısız. Bandaj yok, morarma, kanama, ağrı yok.

 

Selülit Masajı:
Selülit tedavisinin en önemli ayagi masajdir. Selülit olusumunun baslica nedeni dolasim bozuklugudur. Kan ve lenf dolasimindaki bozukluk ve yag dokusundaki artis toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masaji kan ve lenf dolasimini harekete geçirir ve dokularin taze oksijen ile dolmasini saglar.