0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
Memnun Ayrıldık
Otelden gayet memnun ayrıldık, bir problemimiz olmadı. Termal bölüm temiz ve güzeldi. Personeli işini iyi yapıyordu. Yemek kalitesi yeterli, servis güzel. Tavsiye ederim.
Tavsiye Ederim
Otelden çok memnun kaldım, termali, kapılıcası güzeldi, temizdi. Personel güleryüzlü, çalışkan. Yiyecek-içecek kalitesi yeterli, yemekler çeşitli ve lezzetli. Odaların ve otelin günlük bakımı yapılıyor. Tavsiye ederim, güzel bir otel.
MutfağıÇok İyi
Otele 4 kişi gittik ve rezervasyonumuz görünmüyordu yaklaşık 3 saat odamızın ayarlanmasını bekledik ama sorun çözüldü. Termal bölüm, kaplıca güzeldi. Özellikle mutfağıçok iyi yemekleri çeşitli ve lezzetli. Konum olarak güzel, merkeze yakın, ulaşımı rahat. Tekrar bir rezervasyon sorunu olmazsa gitmeyi düşünürüm.
Tavsiye Ederim
Gayet memnun kaldım, kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Fiyatları oldukça uygun, termal bölümü temiz, güzel. Yemekleri çeşit ve lezzet olarak yeterli. Personel ilgili, tavsiye ederim.
Sürekli Gidiyoruz Çok Memnunuz
Hiç bir problem yok, biz sürekli gidiyoruz uğurluya, çokta seviyoruz. Odalar çok güzel, yemekler çok güzel, personel çok iyi. Akşamları Gaziantep'e özgü müzikler, sıra geceleri oluyor, çok memnunuz.