0 (850) 333 0 323
info@firsatbufirsat.com

Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi

Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi
Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi
4
Puan: 4/5 (Toplam 5 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
1 kişi takip ediyor. Tümü »
Burç Kasabası Yolu Durantaş Mevkii Er Cad. No: 23
Şahinbey, Gaziantep

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

Şu an aktif fırsat bulunmamaktadır. Benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

  Mekan hakkında yorum yaz (5 Yorum)

  Puan Ver:
 • Memnun Ayrıldık
  Otelden gayet memnun ayrıldık, bir problemimiz olmadı. Termal bölüm temiz ve güzeldi. Personeli işini iyi yapıyordu. Yemek kalitesi yeterli, servis güzel. Tavsiye ederim.
 • Tavsiye Ederim
  Otelden çok memnun kaldım, termali, kapılıcası güzeldi, temizdi. Personel güleryüzlü, çalışkan. Yiyecek-içecek kalitesi yeterli, yemekler çeşitli ve lezzetli. Odaların ve otelin günlük bakımı yapılıyor. Tavsiye ederim, güzel bir otel.
 • MutfağıÇok İyi
  Otele 4 kişi gittik ve rezervasyonumuz görünmüyordu yaklaşık 3 saat odamızın ayarlanmasını bekledik ama sorun çözüldü. Termal bölüm, kaplıca güzeldi. Özellikle mutfağıçok iyi yemekleri çeşitli ve lezzetli. Konum olarak güzel, merkeze yakın, ulaşımı rahat. Tekrar bir rezervasyon sorunu olmazsa gitmeyi düşünürüm.
 • Tavsiye Ederim
  Gayet memnun kaldım, kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Fiyatları oldukça uygun, termal bölümü temiz, güzel. Yemekleri çeşit ve lezzet olarak yeterli. Personel ilgili, tavsiye ederim.
 • Sürekli Gidiyoruz Çok Memnunuz
  Hiç bir problem yok, biz sürekli gidiyoruz uğurluya, çokta seviyoruz. Odalar çok güzel, yemekler çok güzel, personel çok iyi. Akşamları Gaziantep'e özgü müzikler, sıra geceleri oluyor, çok memnunuz.

Mekan Özellikleri

Mekan Tipi

Otel

Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi Hakkında

Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi'nin yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi'yi takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.