TheFork'dan 50 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL, 100 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL indirim kuponu hediye!

Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi

Uğurlu Termal Resort Spa & Kaplıca Kür Merkezi

Havuz

Şahinbey, Gaziantep

4
Puan: 4/5 (Toplam 5 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

1 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
İşletme Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
Memnun Ayrıldık
Otelden gayet memnun ayrıldık, bir problemimiz olmadı. Termal bölüm temiz ve güzeldi. Personeli işini iyi yapıyordu. Yemek kalitesi yeterli, servis güzel. Tavsiye ederim.
Tavsiye Ederim
Otelden çok memnun kaldım, termali, kapılıcası güzeldi, temizdi. Personel güleryüzlü, çalışkan. Yiyecek-içecek kalitesi yeterli, yemekler çeşitli ve lezzetli. Odaların ve otelin günlük bakımı yapılıyor. Tavsiye ederim, güzel bir otel.
MutfağıÇok İyi
Otele 4 kişi gittik ve rezervasyonumuz görünmüyordu yaklaşık 3 saat odamızın ayarlanmasını bekledik ama sorun çözüldü. Termal bölüm, kaplıca güzeldi. Özellikle mutfağıçok iyi yemekleri çeşitli ve lezzetli. Konum olarak güzel, merkeze yakın, ulaşımı rahat. Tekrar bir rezervasyon sorunu olmazsa gitmeyi düşünürüm.
Tavsiye Ederim
Gayet memnun kaldım, kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Fiyatları oldukça uygun, termal bölümü temiz, güzel. Yemekleri çeşit ve lezzet olarak yeterli. Personel ilgili, tavsiye ederim.
Sürekli Gidiyoruz Çok Memnunuz
Hiç bir problem yok, biz sürekli gidiyoruz uğurluya, çokta seviyoruz. Odalar çok güzel, yemekler çok güzel, personel çok iyi. Akşamları Gaziantep'e özgü müzikler, sıra geceleri oluyor, çok memnunuz.