World Point Sport Center

World Point Sport Center
World Point Sport Center
4
Puan: 4/5 (Toplam 4 kullanıcı)
Sizin Puanınız:
52 kişi takip ediyor. Tümü »

Szn

Kadir

Nurten

Sercan

Aysun

Serap

Pınartepe Mah. Orhan Gazi Cad. No:27
Büyükçekmece, İstanbul

Bu mekanla ilgili bir önerin, görüşün ya da şikayetin mi var? Mekan yetkilisine doğrudan mesajla ulaşabilirsin.

World Point Sport Center, hayatında fark yaratmak isteyenler için 2009 yılında kuruldu.İstanbul'un gözde yerleşim bölgelerinden biri olan Beykent'te 65 dönüm arazi üzerinde inşa edilen World Point Sport Center, estetik mimari yapısı, en verimli şekilde sporculara hizmet etmek üzere kuruldu.

  Mekan hakkında yorum yaz (2 Yorum)

  Puan Ver:
 • 5 yaşındaki kızım ve eşim ile fırsattan faydalandık. Kurumdaki sıcak kanlı ve güleryüzlü personelin yaklaşımının yanı sıra ilgileri ile de at gezintisinden mutlu ayrıldık.
  Teşekkürler.
 • Kesinlikle organizasyon konusunda berbatlar egitimli ogrencilerine daha cok oncelik taniyorlar ders saatlerini ayarlama konusunda kesinlikle basarisizlar
  Atlari ve Egitmenleri gayet guzel olmasina ragmen isletmecilikleri aksine cok
  Kotu kesinlikle oturmus bir isletme degil.

Yakınındaki Benzer Mekanlar

World Point Sport Center Hakkında

World Point Sport Center tarafından düzenlenen tüm kampanyaları bu sayfada bulabilirsin. World Point Sport Center'in yeri, adresi, telefon numarası, düzenlediği fırsatlar gibi mekan hakkında bilmek isteyebileceğin her türlü bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsin. World Point Sport Center'i takip edersen, Fırsat Bu Fırsat, bu mekanın düzenleyeceği tüm kampanyalardan haberdar olmanı sağlayabilir. Ayrıca diğer kullanıcıların World Point Sport Center hakkındaki yorumları, bu mekan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanı sağlayabilir.