Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil İçin Varız'dan 1 Gece Dedeman Otel'de Yarım Pansiyon Konaklamalı 2 Günlük Safranbolu, Amasra, Gökgöl Turu 260 TL Yerine 129 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 13663

Cuma / İstanbul - Safranbolu

Her Cuma akşamı hareketlidir.

24:00 Bakırköy incirli Ömür Plaza Önü 

24:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü
01:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi 

01:30 Çayırova Mc Donalds Önü 

02:00 İzmit Halk Evi Önünden misafirlerimizi alarak yaklaşık 6-7 saat sürecek zevkli bir yolculuk ile Safranbolu'ya hareket.

Cumartesi / Safranbolu - Amasra - Zonguldak

Sabah saatlerinde Safranbolu'ya varış, Yörük Köyünde extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhane gezisi sonrası Homeros'un İlyada destanına konu olmuş, 5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu'yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ve avlusundaki güneş saati; bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz. Meşhur Safranbolu lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası, Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Amasra'nın antik yolunu da görebileceğimiz Kuşkayası yol anıtını ziyaret ederek turumuza başlıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet'in "Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)" dediği Amasra'nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Karadeniz'in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Boztepe, Kaleiçi, Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris'ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasında. Merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrasında konaklama yapılacak Zonguldak Dedeman otele hareket ediyoruz, otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

Pazar / Gökgöl Mağarası - İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte öğlen saatlerine doğru hareket ile 3350 m'lik uzunluğa sahip, akarsuyu, gölü, galerileri, sarkıt ve milyonlarca yıllık mercan fosilleriyle gerçek bir doğa harikası  Gökgöl Mağarasını geziyor, ereğlindeki tarihi çınaraltında vereceğimiz çay molasının ardından İstanbul'a hareket, siz değerli misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Lüks otobüs ile gidiş - dönüş ulaşım
5 Yıldızlı Zonguldak Dedeman Otel'de 1 gece yarım pansiyon konaklama
Programda belirtilen çevre gezileri
Zonguldak Dedeman Hotel kapalı / ısıtmalı havuz kullanımı
Araç içi sıcak – soğuk ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Tur programında belirtilen milli Park, müze, konak ve ören yeri giriş ücretleri.
Profesyonel rehberlik hizmetleri. 

Kişisel harcamalar.

Diğer Detaylar:

Turu satın alan misafirlerimiz rehberlik hizmetler, milli park, konak, müze giriş ücreti, mağara giriş ücretleri için kişi başı 60 TL acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır ve zorunludur. 7-12 yaş grubu çocuklar içinde bu ücret 60 TL'dir.
0 – 6 yaş çocuklar otobüste koltuk,almadıkları takdirde ücretsizdir.
Koltuk talep edildiği takdirde 70 TL acenteye ödenecektir.
Tek kişi farkı 50 TL'dir. 7-12 yaş çocuk konaklama ve ulaşım fiyatı 120 TL olup acenteye ödenecektir.

 

Resmi ve özel tatillerde geçerli değildir.

Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

Acente ve rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir. 

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 260.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 131.00 TL
129.00 TL
129.00 TL
GERÇEK FİYAT 260.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 131.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4032 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (13663) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Aralık 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kupon alım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Rezervasyon tarih değişikliklerinin 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.
MEKANLAR