Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil İçin Varız'dan Doğa ve Tarih Turu! 1 Gece Konaklamalı Abant, Cennetgöl, Sapanca Gölü, Maşukiye, Kartepe Turu 200 TL Yerine 99 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 13678

Cumartesi / İstanbul - Abant - Cennetgöl

06:30 İncirli Ömür Plaza Önü

07:15 Beşiktaş Yıldız Cami Önü 
07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

08:15 Çayırova Mc Donald's Önü

09:00 İzmit Halkevi Önü hareket ile Tatilicinvariz otobüs içi ikramları eşliğinde eski türk filmlerinde görmeye alıştığımız enfes manzaraya sahip Cennetgöl'e hareket ediyoruz, yaklaşık 3 saat yolculuktan sonra Cennetgöl'e varış ve büyeleyici atmosferde fotoğraf ve serbest zaman veriyoruz. Cennetgöl gezimizin ardından yaklaşık 1 saat yolculuktan sonra Abant Gölü'ne varıyoruz. Burada acentamız misafirlerine özel olarak hazırlanmış karlar üstünde sucuk-ekmek partisi yapıyoruz (extra), eşsiz bir manzaraya sahip Abant Gölü'nde yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant'ta verdiğimiz serbest zamanın ardından hareket ile konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Pazar / Sapanca - Maşukiye - Kartepe - İstanbul

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında yaklaşık 1.5 saat sürecek bir yolculuk sonrası doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için Sapanca Gölü'ne varıyoruz.Göl çevresinde yapacağımız yürüyüş ve kısa bir mola sonrası Maşukiye'ye doğru hareket ediyoruz. Maşukiye Kocaeli'nin doğusu, Samanlı dağlarının zirvesi olan, Kartepe etekleri ile, Sapanca gölünün güney batı kıyısı arasında; doğası, yeşili, pınarları, vadisi, şelaleleri, dereleri, meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Maşukiye demek doğa demek, yeşillik demek, kısacası huzur demektir. Burası Türkiye'nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Maşukiye dört mevsim gezilecek, görülecek, gezerken memnun kalınacak bir beldedir.

Maşukiye'de kısa bir geziden sonra dileyenler extra olarak düzenlenecek öğlen yemeğinde kiremit de alabalık yiyip (dileyenler köfte, balık tercih edebilir) doğanın tadına varabilir. Yemek ve serbest vakit  sonrası Kartepe'ye çıkıyoruz burada dileyen misafirlerimiz teleferik ile zirveye çıkabilir, arzu eden misafirlerimizde doğa yürüyüşü yapabilirler. Kartepe gezimiz sonrası hareketle İstanbul'a doğru yola çıkıyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak gezimizi tamamlıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Otobüs ile ulaşım

Araç içindeki ikramlar

Bolu Köroğlu Otel - Konsopa Otel vb. otellerde 1 gece yarım pansiyon konaklama, otelde  akşam yemeği ve sabah kahvaltısı

Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Ören yeri ve milli park girişleri

Öğlen yemekleri

Ara transferler 

Yemeklerde alınan içecekler

Özel harcamalarınız

Rehberlik hizmetleri

İlk gün yolda ya da otelde alınan kahvaltı

Diğer Detaylar:

Turu satın alan misafirlerimiz Rehberlik hizmetleri, Ören yeri ve Milli park giriş ücretleri için 50 TL ödemekle yükümlüdür.
7-12 yaş grubu için ise bu ücret 50 TL'dir.Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
0 – 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
0-6 yaş çocuk için Otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 50 TL ödenir. 7-12 yaş ücreti 100 TL'dir.
7-12 yaş çocuklar içinde extra ücret 50 TL olup kayıt esnasında acentaya ödenmesi gereklidir.
Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz Fırsat kodlarına ilave olarak acentemize 30 TL fark ödemelidir.

 

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir.
Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 101.00 TL
99.00 TL
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4104 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (13678) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 27 Aralık 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kupon alım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Rezervasyon tarih değişikliklerinin 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.
MEKANLAR