Tarihi Şifa Baharatçısı, Beyoğlu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

100 Orijinal Hologram Sorgulamalı Dermo Slim Göbek ve Basen Eritme Bandı 59 TL Yerine 19.90 TL

Fırsat Numarası: 7401

Ürün Bilgileri

Dermo Slim Göbek ve Basen Eritme Bandı:

Kilolarınızla başınız dertte ise ve bir türlü zayıflayamıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Dermo Slim göbek ve basen eritme bandı ile ideal kilonuza ulaşacak zayıf olmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Geliştirilmiş iştah kesici metabolizma destekleyici ve enerji arttırıcıdır Dermo Slim göbek ve basen eritme bandı ile açlık diyetleri ile zor ve tehlikeli egzersizlere artık gerek yok O bütün gün ve gece çalışmaya devam edecektir. Dermo Slim göbek ve basen eritme bandı doğal ve bitkisel içeriği ile %100 güvenlidir. Hap ve tablet kullanımına son Dermo Slim göbek ve basen eritme bandının içindeki 100 doğal içeriğin faydalarından sadece biridir. Dermo Slim göbek ve basen eritme bandının düzenli kullanımında kaslarınız güçlenecek toksinler atılacak hatta kolestrol seviyeniz de düşecektir.

 

Kullanım Önerisi:

Dermo Slim zayıflama bandı kutusunun içerisinde 30 günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış kullanım önerileri ile birlikte 30 adet zayıflama bandının yer aldığı özel ambalajlı paketi çıkmaktadır Her gün için 1 paket kullanılmalıdır Dermo Slim zayıflama bantlarının göbek göbek bölgesine 12 saat kalacak şekilde yapıştırılması gerekmektedir 12 saat bitiminde bandı çıkartın ve bir sonraki akşam uygulamanın aynısını gerçekleştiriniz. Göbek bölgesinde daha etkili olduğu bildirimi ile diğer bölgelerde de kullanıma müsaittir. Ürün Formu 30 gün kullanım için 30 paket kullanım içeren dikdörtgen ambalaj paket içerisinde muhafaza edilmektedir.

 

İçindekiler:

Saman cassiae torar Poria Cocos Maythorm Immature bitter orange Scutellaris baicalens Alisma orientalis Angelica sinensis Active substances of plant extract Guarana LCarnitine

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

12 yaş altındakilerin kullanmadı önerilmez. Hamile ve emziren bayanların kullanmaları önerilmez.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 59.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 39.1 TL
19.90 TL
19.90 TL
GERÇEK FİYAT 59.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 39.1 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 14 Temmuz Salı gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Kargo ücreti alıcıya aittir.
  • Siparişleriniz 3 gün içinde kargoya verilecektir.
  • Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 5 - 25 gün arasında sürmektedir.
  • Ürününüzün adresinize teslim edilebilmesi için üyelik esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi ilçe bilgisiyle birlikte eksiksiz olarak girmeniz gereklidir. Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir.
  • Ürünleriniz satın alım sayfasında belirttiğiniz adrese kargolanacaktır. Farklı bir adrese veya kişiye teslimatını isterseniz lütfen bize bildirin.
  • Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
MEKANLAR