Evora Tur'dan Her Hafta Sonu 1 Gece Konaklamalı, 100. Yıl Ruhuyla Çanakkale Şehitlikleri, Ayvalık Cunda Adası Turu 219 TL Yerine 119 TL!

Fırsat Numarası: 15535

Unutmayın bu yıl Çanakkale zaferimizin 100. yılıdır ve bu Çanakkale Şehitlikleri - Ayvalık, Cunda Adası tur programı 100. yıl ruhuna uygun profesyonel rehberler ile gerçekleşmektedir.

1. Gün / İstanbul - Ayvalık

Hareket Yerleri ve Saatleri:

Cuma Akşamı Hareket
22:30 Bakırköy İncirli Boyner Yol Tarafı
23:15 Beşiktaş Yıldız Camisi Önü
24:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

Belirlenen hareket noktalarından belirlenen saatlerde hareketle Evora Tur'un zengin ikramları eşliğinde  yaklaşık 7 saatlik yolculuk ile Ayvalık Bölgesi'ne varıyoruz.  

2. Gün / Ayvalık Cunda Adası, Şeytan Sofrası Turu

Otel müsaitliğine göre sabah otele yerleşip belirli bir süre dinleniyoruz. Sonrasında rehber eşliğinde eşsiz adalar kenti Ayvalık'ı keşfe çıkıyoruz. Ayvalık gezimize Rum Evleri, Arnavut Taş kaldırımı sokakları ve tarihi dokusuyla ünlü Cunda Adası gezimizle başlıyoruz. Cunda'da Taksiyarhis Kilisesi, Rum Sokakları, Kordon, eski Rum Evleri, Takıcılar Çarşısı gezileri sonrası Cennet Tepesine gidiyoruz. Ardından Zeytinyağı fabrikası Ayvalık merkezde Çınarlı Camii gezilerimizi yaptıktan sonra Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Şeytan Sofrası gezimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

3. Gün / Çanakkale Şehitlikleri Turu

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından 08:00 da destansı topraklarımız Çanakkale Şehitliklerimize gidiyoruz.
Gezilecek Yerler; Mecidiye Tabyaları, Seyyid Onbaşı Anıtı, Kilitbahir Kalesi, Kabatepe, Zığındere, Kanlısırt, Son Ok Anıtı, 57. Alay Şehitliği, Anzak Koyu, Cape Helles Anıtı, Kirte Köyü, Alçıtepe, Arıburnu, Seddülbahir Kalesi, Yahya Çavuş Anıtı, Sargı Yeri Şehitliği, Bigalı Köyü, Abide (Büyük Şehitler Anıtı) gezilerimizi yapıyoruz. Şehitlik ve Abideler gezilerinin ardından turumuza başlangıç noktamız olan İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizle aldığımız duraklarda vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Lüks araçlarla ulaşım 
Rehberlik hizmetleri
Tüm çevre gezileri 
Araç içindeki ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Müze ören yeri girişleri
Öğlen yemekleri, yemeklerde alınan içecekler

Önemli;

Turumuzda tüm müze ören yeri milli park girişleri,seyahat sigortası ve hizmet bedeli olarak 60 TL rezervasyon esnasında Evora Tur'a ödenecektir. Turumuzda ayrıca rehber içeriği aynı kalmak şartıyla programda zamansal değişiklikler yapma hakkına sahip olup olası değişiklikler gerekli durumlarda siz misafirlerimizin daha rahat bir tur geçirmenizi sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Oteller:

Konaklamalar Dobra Otel, Grand Milano Otel ve Kalif Otelde yapılmaktadır. Belirtilen otellerin hepsi aynı standartlara sahiptir. Sezon yoğunluğuna bağlı olarak rezervasyon yaptırdığınız anda tablodaki otellerde müsaitlik bulunmadığında aynı standartlara sahip Soley Ergin Otel gibi otellerde de konaklamalarımız yapılabilmektedir.

Diğer Detaylar;

Bu fırsat 14 Mart - 1 Haziran arasındaki tüm hafta sonları geçerlidir.

Koltuk talep edilmediği sürece 0-6 yaş arası çocuklar ücretsizdir. 
Tek kişi olarak tura katılmak isteyen misafirlerin 40 TL single farkı ödemesi gerekir. Ödeme otobüste acenta yetkilisine yapılacaktır. 

Turlarımızda 2014 model deluxe otobüsler kullanılmaktadır.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 219.00 TL
İNDİRİM %46
KAZANCINIZ 100.00 TL
119.00 TL
119.00 TL
GERÇEK FİYAT 219.00 TL
İNDİRİM %46
KAZANCINIZ 100.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1938 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 29 Mayıs 2015
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon iptallerinin 10 gün önceden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
MEKANLAR