Bu Fırsat Kaçtı :(

Emreli Turizm'den 2 - 9 - 16 Şubat Pazar Günleri Kalkışlı Günübirlik Uludağ Kayak Keyfi 49 TL! Ayrıca Bu Fırsata Özel Edirne Turu Alana 'Kartepe Turu' Hediye!

Fırsat Numarası: 10034
Tur Kalkış Noktaları ve Saatleri

04:00 Bakırköy İncirli Ömür plaza Önü
04:30 Beşiktaş Yıldız Camii
05:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü

 

Uludağ

Yukarıda belirtilen buluşma noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak Emreli Turizm araç içi ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz. Araçta alacağımız kahvaltı paketi ve içecek ikramımız ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 3,5 - 4 saat süren yolculuğumuzun ardından Uludağ Kayak Merkezine varmış oluyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir. Kayak yapmayan misafirlerimiz için Uludağ'da birçok alternatif bulunmaktadır. Telesiyeje binebilir çeşitli eğlence mekanlarında zaman geçirebilir veya zirvede Uludağ'ın eşsiz manzarasını izlerken yöreye özgü sıcak şarabın tadına bakabilirsiniz. Akşam 16:00 - 16:30'da hareket noktasında buluşarak İstanbul'a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bursa'nın olmazsa olmaz tadı meşhur İskender Kebabı Molası (Extra) veriyoruz. Molanın ardından yaklaşık 3,5 - 4 saat sonra İstanbul'a varıyoruz.

 

Uludağ Kayak Merkezi Hakkında Bilgi

Uludağ Türkiye'nin ilk kayak merkezlerindendir. Uludağ Kayak Merkezi Bursa'nın 36 km. güneyinde yer almaktadır. Kış sporları merkezi olmanın yanı sıra doğal güzelliği ile de Uludağ Ülkemizin en önemli dağlarından biridir ve Milli Park olarak ilan edilmiştir. Uludağ'da kış aylarında kayak ve diğer kış sporları, yaz aylarında ise günübirlik aktiviteler, kampçılık, trekking gibi sportif faaliyetler de yapılabilmektedir. Uludağ'ın zirvesi 2543 metre yükseklikteki Kara Tepe dir. Antik dönemde Olympos Misios adıyla tanınan Uludağ, tanrıların Troya Savaşını izlediği yer olarak mitolojideki yerini almıştır. Uludağ kayak merkezinde pist uzunlukları 20 km civarındadır. Uludağ kayak merkezinde Kuzey disiplini ve Alp disiplini kayak, Tur kayağı ve snowboard yapılabildiği gibi Heliskiing için de uygun alanlar mevcuttur. Uludağ kayak merkezinde kış aylarında kar yüksekliği 3 metreye kadar ulaşır. Uludağ kayak merkezinde 8 telesiyej ve 7 teleski hizmet vermektedir. Uludağ'da kayak için uygun zamanlar 20 Aralık - 20 Mart tarihleri arasındaki dönemdir. Normal kış koşullarında üç metre dolayında kar yağışı alan Uludağ kayak merkezi, mevsim başında toz kar, sonunda ise ıslak kar niteliği gösterir. Uludağ kayak merkezinde oteller bölgesinde 8 telesiyej, 7 telesiki olmak üzere 15 mekanik tesiste 11.000 kişi / saat kapasite mevcuttur. Kayak merkezinde 13 farklı pist vardır.

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Lüx Araçlarla Ulaşım
Araç içi ve Alan Uzman Rehberlik Hizmeleri
Sabah Kahvaltı Paketi + Meyve Suyu + Sıcak İçecek
Öğle Yemeği (Sucuk Ekmek + Meşrubat)

 

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Şahsi Harcamalar
Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sigortası
Skipass Ücretleri
Kayak,Board,Kızak ve elbiselerinin kiralama ücretleri
Milli Park giriş Ücretleri

 

Rehberin Tavsiyesi

Gezi süresince kar üzerinde rahat yürüyüş yapılacak bir ayakkabı tercih edilmelidir. Kış ve Kayak merkezlerinde hava sıcaklığı dikkate alınarak giysi tercihi yapılması önerilir.

 

 


 

Kartepe Turu - Hediye

Tur Kalkış Noktaları ve Saatleri

05:00 Bakırköy Ethica Hastanesiı Önü
05:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü
06:00 Kadıköy Beşiktaş-Adalar İskelesi Önü

 

Kartepe

Yukarıda belirlenen buluşma noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak Emreli Turizm araç içi ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz. Araçta alacağımız kahvaltı paketi ve içecek ikramımız ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1 - 1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından Kayak, Board ve kızak takımlarımızı kiralayabilmek için Maşukiye merkezinde kısa bir mola veriyoruz. Kayak ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz kayak ve kızak yapabildiği gibi kayak yapmayan veya yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. Akşam 16:30'a kadar kayak yapabilir ve serbest zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 16:45'de aracımızda toplanarak dönüş yolculuğuna başlıyoruz Maşukiye'de kiralamış olduğumuz kayak ekipmanlarının teslimi sonrasında misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak İstanbula doğru yola çıkıyoruz.

 

Kartepe Kayak Merkezi Hakkında

Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yükseklikte olan bölge meteorolojik verilere göre, kış aylarında kuzeybatı yönünden esen ve Karadeniz'i aşarak bölgeye yoğun yağış getiren karayel rüzgarı, Marmara bölgesinde ilk olarak karşılaştığı Samanlı Dağı'nın en yüksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı bırakmaktadır. Kasım ortalarında başlayan kar, Nisan sonuna kadar ortalama 1,5 - 3 metreyi bulmaktadır. Yaklaşık 1250 metrede kurulu tesisleri 42 kilometrelik pist alanı ile Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerinden olan ve Kartepe Kış Sporları Merkezi'nde, 14 adet doğal pist, 3 adet telesiyej ve 2 adet T bar (teleski) bulunmaktadır. Kayağa yeni başlayanları kolay pistler beklerken; usta kayakçılar, dik tepelerde yüksek dozda adrenalin salgılayabilirler. Özel 'baby lift' alanı da çocuklara ve çocuk kalmak isteyenlere ayrılmış durumdadır. Kayak dışında kışın snowboard, big foot, kar motosikleti, doğa yürüyüşü,dağcılık, voleybol, paintball,basketbol, futbol, trekking, bisiklet ve ATV Safari aktiviteleri yapılabilir ya da Geyik Alanı ve zirvenin keyfi çıkartılabilir.

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Lüx Araçlar ile ulaşım
Araç içi ve Alan Uzman Rehberlik hizmeti
Sabah Kahvaltı Paketi + Meyve Suyu + Sıcak İçecek
Öğle Yemeği (Sucuk Ekmek + Meşrubat)

 

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar
Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sigortası
Skipass Ücretleri
Kayak, Board, Kızak ve elbiselerinin kiralama ücretleri
Milli Park giriş ücreti

 

Rehberin Tavsiyesi

Gezi süresince kar üzerinde rahat yürüyüş yapılacak bir ayakkabı tercih edilmelidir. Kış ve Kayak merkezlerinde hava sıcaklığı dikkate alınarak giysi tercihi yapılması önerilir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 75.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 26.00 TL
49.00 TL
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 75.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 26.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1607 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (10034) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Şubat 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
  • Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir.
  • Turu satın alan misafirler Rehberlik hizmeti, Milli park giriş ücreti, Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sigortası kişi başı 20 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından araçta toplanacak olup zorunludur.
  • Uludağ gezisi alanlara araç içinde 20 TL ödemek koşulu ile  '1 Kartepe Turu' promosyon olarak verilecektir.