Bu Fırsat Kaçtı :(

Hola Travel'dan 3 Gece 4 Gün - 2 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklamalı, Ulaşım ve Çevre Gezileri Dahil Gizemli Likya Turu 399 TL Yerine 199.90 TL!

Fırsat Numarası: 6906

1. Gün / İstanbul - Bilecik - Kütahya - Fethiye

20:00 Bakırköy Ömür AVM Önü, 21:00 Beşiktaş Yıldız Cami Önü, 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 22:20 Çayırova Mc Donald's önü, 23:30 İzmit Halkevinden katılan misafirlerimizle karşısından katılan misafirlerimizle birlikte Adapazarı - Afyon güzergahından gece boyunca sürecek yolculuğumuza devam ediyoruz.

Toplam KM: İstanbul - Fethiye 830KM

 

2. Gün / Kayaköy - Ölüdeniz Yüzme Molası - Belcekız

Hola Travel otobüs içi ikramları ve rehberimizin ön bilgi niteliğindeki anlatımları ile Afyon'da sabah saatlerinde Cumhuriyet tesislerinde vereceğimiz sabah kahvaltı molasının ardından otelimize doğru yolumuza devam ediyoruz. (otelin müsaitlik durumuna göre otele yerleşme olacaktır, müsait lik yok ise turumuza devam edilecektir.) otelde kısa bir dinlenmenin ardından ilk gezilecek noktamız olan eski ismi Levissi şimdiki ismi Kayaköy olan Rum kasabasına gidiyoruz. Yaklaşık 4000'e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terk edilmiş hayalet bir köy durumunda olan kasaba da İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri (otobüsümüz ile panaromik) olarak geziyoruz. Buradan Babadağların hemen eteğinde bulunan Ölüdeniz'e geçiyoruz ve yüzme molası için serbest zaman vererek güneşin ve denizin tadını çıkartıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, yemek sonrası dilen misafirlerimiz ile birlikte Fethiye gecelerinin tadını çıkartıyoruz (Ekstra). (Fethiye - Çalış).


Akşam Eğlencesi (extra): Dileyen misafirlerimizle Fethiye barlar sokağında bulunan Mango Bar'a gidiyoruz. Pasha eşliğinde eğlence için giriş ücreti ve bir içki dahil - Kişi Başı 40TL

 

3. Gün / Kekova Tekne Turu - Batık Şehir - Kaş - Kalkan - Yüzme Molaları

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareketle Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent yaklaşık 1,8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta tanrının Anadolu'ya bir armağanı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahiptir. 18 km uzunluğa 600 mt yüksekliğe sahip olan kanyonda safariye katılanlar 1 saat bu güzelliği görme ve tanrının insanlığa aslında ne kadar küçük olduklarını göstermesine fırsat tanırlar. Günün devamında Kalkan üzerinden Kaputaj plajına gidiyoruz. Muhteşem manzarası karşısında etkilenmek elde değil, burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Kaş'a geliyor ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin önceden sizlere belirttiği saate otobüsümüzün önünde bulunuyoruz. Kaş'a veda ediyor ve Üçağız kasabasına hareket ediyoruz.

Burada bizi bekleyen teknemize (1.Tekne Turu) binerek batık kent Kekova'yı gezmeye başlıyoruz.

Kekova Adası, Tersane Koyu, Batık Liman, Simena Köyü (Kale Köyü), Hamidiye Koyu, Gök Kaya, Burç Koyu, Uçağız, Simena Kalesi, Denizin İçindeki Lahit, Korsan Mağarası gezileri ve yüzme molaları ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Fethiye - Çalış)
Toplam KM: 340KM

 

Öğle Yemeği (extra): Kekova Tekne Turunda; Makarna salatası, Bezelye Salatası, Mevsim Salata, Bulgur Pilavı, Mangalda kızarmış piliç - Kişi Başı 20 TL

Akşam Eğlencesi (extra): Dileyen misafirlerimizle Hisarönü Barlar sokağına gidiyoruz. Burada verilen serbest eğlence vakti sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde buluşup otele geri dönüyoruz (Bu tur için sadece ulaşım ücreti alınacaktır - Kişi Başı 10 TL)

 

4. Gün / Dalyan Tekne Turu - Köyceğiz Gölü - İztuzu Plajı - Göcek - Tekne Turu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve ilk durağımız Dalyan olacak. Burada öğle yemeğimizi açık büfe olarak alıyoruz. Yemek sonrasında (2.Tekne Turu) Dalyan'ı Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, güzergahı takip ederek Kayaoyma kral mezarlarını görüyoruz. Efsanesi dilden dile anlatılan "Byblis" ve "Kaunos"un hüzün dolu hikâyesini rehberimizden dinliyoruz. Dalyan tekne turuna katılmak üzere ilerliyoruz Teknemiz ile sazlıkların oluşturduğu kanalda ilerleyerek Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz, Ünlü isimlerin yaz aylarında tekneleri ile yanaştıkları, tatillerini yaptıkları Göcek'e doğru hareket ediyoruz. Göcek'e gelerek burada serbest zaman veriyoruz. Kordon da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından  İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Ve siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek üzere aldığımız noktalara gece saatlerinde bırakıyoruz.


Öğle Yemeği (extra): Dalyan'da Kanal Kıyısındaki Restoranda açıkbüfe - Kişi Başı 20 TL

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Mercedes O403 -  Safir Otobüsler ile ulaşım

Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Açık Büfe 2 Sabah kahvaltısı

Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 2 Akşam yemeği

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Hola Travel Güvencesi

Hola Travel Otobüs'ü içerisindeki sınırsız ikramlar

1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

Rehberlik Hizmetleri

 

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Esnasında Alınan Tüm Öğle Yemekleri -  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Ekstra Olarak Belirtilen Organizasyonlar

Mola Yerlerinde ve Otelde Yapılan Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

2 Tekne Turu

 

Artı Hizmet Bedeli

Ziyaret Edilen  Ören Yerlerine Ait Giriş Ücretleri ve Otopark ücretleri

2 Tekne turu  
Tam: 100  TL


Önemli:

0-6 yaştan artı hizmet bedeli alınmaz. Tur esnasında herhangi bir sebepten ötürü belirtilen hizmetleri kullanamayan misafirlere geri ödeme/iade yapılmaz.

7-12 yaş grubu çocuklar için iki büyük yanında konaklama şart ile acenteye 200 TL ödeyeceklerdir.

Tek kişi konaklayacak misafirler fırsat kuponları yanında 80 TL ödemelidir.

 

Diğer Detaylar:

Gezi Süresi 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Rezervasyon sırasında koltuk sözü verilemez.

GERÇEK FİYAT 399.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 199.1 TL
199.90 TL
199.90 TL
GERÇEK FİYAT 399.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 199.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4104 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (6906) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Ekim 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
  • Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir.
  • Tur Tarihi; 25 veya 26 Ekim hareketlidir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.