Bu Fırsat Kaçtı :(

Tutku İstanbul Organizasyon'dan Harika Bir Doğa Gezisi! 3 Kasım Pazar Günü Kahvaltı, Piknik ve Mangal Keyfi Dahil Günübirlik Yedigöller Gezisi 150 TL Yerine Sadece 90 TL!

Fırsat Numarası: 6582

Hareket Saatleri ve Yerleri:

Bakırköy 07:00

Mecidiyeköy 07:30

Kadıköy 08:00

Kartal Köprüsü 08:30

Gebze 09:00

 

Gezimize Bakırköy'den saat 07:00, Mecidiyeköy Teknosa önünden 07:30 ve Kadıköy Evlendirme dairesi Parkından 08:00'de konuklarımızı minibüs'e yerleştikten sonra Yedigöller gezimiz başlıyor. Yaklaşık 350 km olan Yedigöller yolculuğumuz başladıktan yaklaşık 45 dakika sonra ilk molamızı güzel bir dinlenme tesisinde veriyoruz. Servis elemanımız tarafından, kahvaltı İkramımız çay, kahve, börek ve poğaça veya sandaviç olarak sunulmaktadır. 30 dakikalık moladan sonra Sonbaharın  muhteşem doğasını izleyerek Yolumuza devam ediyoruz. Boludan sonra yol boylarında güzel mekanlarda duraklayarak Yedigöller bölgesine ulaşıyoruz. Sizlere mis kokular eşliğinde mangalımız hazırlanıyor. Yerlerimize oturduktan sonra Sucuk, köfte, Tavuk ve içeceklerimizi doyana kadar alıyoruz ve yiyoruz.  Yemeklerimizi yedikten sonra gezmek konuklarımızla göl kenarında gezmeye cıkıyor, muhteşem sonbahar karelerini fotoğraflıyoruz. Termosumuzdaki sıcak çay ve diğer içeceklerimizi yudumluyoruz. Ciğerlerimiz bayram ediyor. Akşam üzeri 17:30'da dönüş için yola çıkıyoruz ve saat 21:00 sıralarında İstanbul'a gelmiş oluyoruz ve konuklarımızı aldığımız yerlere bırakıyoruz. Güzel bir Pazar gününü daha bitirmenin hazzı ile bir sonraki gezimizi ip'le çekiyoruz. Böyle güzel bir geziye katılmak için sizin yapmanız gereken, hemen rezervasyonunuzu yapmak.

 

Ücrete Dahil Olanlar:

Ulaşım

Kahvaltı

Barbekü Özel Yapım Köfte + Tavuk Pirzola

Meşrubat

Araç içinde yapılan ikramlar

 

Ücrete Dahil Olmayanlar:

Özel harcamalar

 

Diğer Detaylar:

Gezi süresi  günübirliktir.

Rehberimiz programı gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Rezervasyon esnasında belirli koltuk sözü verilemez.Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlar bir başka güne ertelenmektedir.

Mücbir sebebler (deprem, sel baskını, yangın, iç veya dış savaş hali vb) haricinde tur iptali yoktur.Böyle durumlarda tazminat hakkı doğmaz.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 60.00 TL
90.00 TL
90.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 60.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 285 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 17:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (6582) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Kasım 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Değişiklik işlemlerinde ise, tur tarihinden en az 2 gün müracaat yapılması halinde gerekli değişiklikler yapılmaktadır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.