Bu Fırsat Kaçtı :(

Kültürü, Tarihi ve Doğal Güzellikleri İle En Güneye, Pamfilya Bölgesine Yolculuk! Barisus Travel'dan 4 Gece Otel Konaklamalı 7 Gün Pamfilya (Antalya) Turu 600 TL Yerine Sadece 310 TL!

Fırsat Numarası: 12878

1. Gün / Hareket

Değerli misafirlerimiz 22:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü - 22:30 Beşiktaş Yıldız Camii – 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü - 23:25 Kartal Köprüsü - 23:50 Çayırova Mc Donalds önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün / Kurşunlu Şelalesi - Düden Şelalesi - Aspendos Tiyatrosu - Rafting

Değerli misafirlerimiz 00:00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) Son misafirlerimizi otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Adapazarı - Kütahya - Afyon güzergâhını takiben Antalya’ya hareket ediyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Düden Şelalesi ve Kurşunlu Şelalesi gezimizin ardından, Anadolu’da ki günümüze kadar en iyi şekilde korunmuş Roma Tiyatrosu Aspendos Antik Tiyatrosunu geziyoruz. Sonrasında Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan 7’den 77’ye herkesin rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalardan silinmeyecek Köprülü Kanyonda Rafting (Ekstra 50 TL) Rafting sonrasında sonrası otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama. Rafting yapmayacak olan misafirlerimiz için farklı bir gezi alternatifi olmayacağından dolayı rafting alanımızda bulunan restorantımızda bekleyeceklerdir.

3. Gün / Kemer Şehir Merkezi - Kemer Tekne Turu - Phaselis Koyu - Phaselis Antik Kenti - Yüzme Molaları - Tahtalı Dağı Teleferik Turu - Yüzme Molaları - Gece Turu - Kaleiçi - Antik Yat Limanı

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Kemer’e hareket. Kemer merkez de kısa serbest zaman sonrası tam gün sürecek olacak Kemer Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. (Mehmet Ali Bükü Koyu, 3 Adalar, Phaselis Koyu, Alacasu Koyunda verilen yüzme molaları) sonrasında Phaselis Antik Kentine gidiyoruz. Phaselis antik kentinde Askeri liman, Tiyatro, Antik Cadde ve Hamam yapılarını görüp dileyen misafirlerimiz burada tarihi kalıntıların yanı başında Phaselis plajın da yüzme imkanını bulabilirler. Dileyen Misafirlerimiz (Ekstra) Tahtalı Dağı Teleferik turuna katılabilirler. Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa'nın ise en uzun Teleferiğidir. Akdeniz'i ve 2'365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ nın zirvesini birleştiriyor. Teleferik istasyonumuza varış itibari ile 80 kişilik deniz manzaralı panoramik kabinler ile dağa çıkış ve inişi dünyanın en güzel korunmuş doğal bölgesinin üstünden geçerek manzaranın keyfini çıkarma zamanı dağ istasyonu 360 derecelik panoraması ile davetkârdır. Burada Finike ve Side arasındaki şahane manzaraya hayran kalacaksınız (Ekstra 50 TL). Burada unutulmayacak bir yürüyüş ve dinlence cennetinin ortasındasınız. Unutulmaz anlardan sonra Otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama. Bu tur da farklı bir organizasyon yaparak Antalya Merkez Gece Turu Yivli Minare, Saat Kulesi, dar sokakları ve tarihi evleriyle Kaleiçi, Antik Yat Limanı gezisi,Arzu eden konuklarımız için barları ile ünlü Kale İçi Bar Turu (Ekstra)

4. Gün / Alanya - Dim Çayı - Dim Mağarası - Alanya Kalesi - Kızılkule - Damlataş Mağarası - Kleopatra Plajı - Yüzme Molası

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Alanya’ya hareket. Alanya Şehir Turu ardından buz gibi suyunda serinleyeceğimiz ve yüzme molası vereceğimiz Dim Çayı, Dim Çayında verilen öğle yemeği sonrasında Dim Mağarasını geziyoruz. Alanya şehir merkezinden Alanya Kalesi ve Kızılkuleyi görerek Damlataş Mağarasını ziyaret edip, İnce kumlu alabildiğine geniş bir plaj olan Kleopatra'nın bile banyo yaptığı söylenen bir özelliği de denizin sığ olması ile bilinen Kleopatra Plajında yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

5. Gün / Side - Side Çarşı - Apollon Tapınağı - Perge Antik Kenti - Manavgat Tekne Turu - Manavgat Şelalesi - Yüzme Molası

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Side Çarşı Turu, Apollon Tapınağı, Perge Antik Kentine varıyoruz. Roma çağında gladyatör dövüşlerinin de yapıldığı tiyatroyu gezdikten sonra U şeklindeki stadion surlar, kuleler, kapılar, anıtsal çeşme, hamamlar, mezar kalıntıları, heykeller, agora, kilise, su kanalları, direkli cadde, piskoposluk sonrasında, Manavgat Tekne Turumuza (2.Tekne Turu) çıkıyoruz (Manavgat Şelalesi, yüzme molaları) tekne turumuz sonrası otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

6. Gün / Üçağız Köyü - Kekova Tekne Turu - Simena Kalesi - Yüzme Molaları - Batık Şehir - Hamidiye Koyu - Tersane Koyu - Olympos Antik Kenti

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. (Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıca içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı). Tekne turumuzun ardından Finike - Kumluca üzerinden Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağı olan Olympos, bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 m. muhteşem sahili, endemik bitkileri, caretta caretta'ları Khimaira'sı, tüm sportif etkinliklere olanak veren

muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri arasında yüzme molası veriyoruz. Burada Ağaç Evleri, Olympos Antik Kenti, Olympos Limanı ve Sahili görüyoruz ve yüzme molaları sonrası Afyon - Kütahya - Adapazarı güzergâhından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

7. Gün / İstanbul

Değerli misafirlerimiz, sabah 05:30 - 07:00 saatlerinde arasında İstanbul'a varış ve Bir başka Barisus Travel-Heytatil.com organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyor. Hoşçakalın... Dönüş saatimiz normal hava ve yol koşullarında İstanbul’da Saat 05:30’dur.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Mercedes Tourısmo – Travego yada O403 Lüks Otobüsler İle Ulaşım

Çevre Gezileri

Otobüs İçi İkramları

Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğlen Yemekleri

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Tüm Özel Harcamalar

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Müze Ören Yeri Girişleri

Ek Hizmetler

Müze ören yeri giriş ücretleri ofislerimizde tahsil edilmektedir. Ödeme seçeneğine göre peşin, kredi kartı tek sefer veya taksitli olarak ödenebilir. Peşin ödemelerde indirim kullanılamaz. Turda kullanılmayan müze ören yeri ücretleri iade edilemez. Ofislerimizde ödeme yapmayan konuklarımız otobüste ödeme yapabilirler. Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ile 3 tekne turu + müze kart (Kültür Bakanlığına Ait Müzelerde 1 Yıl Ücretsiz Geçerlidir.) toplam ücretleri tam 250 TL müze kart, sarı basın kartı, gaziler, er ve erbaşlar 8 - 17 yaş çocuk ve 65 yaş üstü misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydı ile 120 TL ödemektedirler. 0 - 7 yaş müze ören ücretleri alınmaz. TC kimliği olmayan misafirlerden 190 TL müze ve ören yeri giriş ücreti alınır.

İptal ve İade Güvence Paketi

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde 100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. 1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 10 TL dir. 4 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 15 TL

1618 No'lu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortasımisafire ait özel harcamadır.

Önemli Not

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

Diğer Tavsiyeler

İlk gün gezi otele girmeden başlayacağından yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.

Öğle Yemeği Detaylar

2. Gün Öğlen Yemeği: Serbest Gün: Serbest Öğlen Yemeği Menü Fiyatları Geçerli ya da Rafting = Ekstra 50 TL

3. Gün Öğlen Yemeği: Kemer Tekne, Balık veya Izgara Seçeneği, Makarna, Nuget Tavuk = 15 TL

4. Gün Öğlen Yemeği: Dim Çayı, Balık veya Izgara Seçeneği, Makarna, Soğuk Mezeler = 20 TL

5. Gün Öğlen Yemeği: Manavgat Tekne, Izgara Seçeneği, Makarna, Nuget Tavuk = 10 TL

6. Gün Öğlen Yemeği: Kekova Tekne, Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Salata = 15 TL

Tekneler

Kekova; 100 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Kemer; 150 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Manavgat; 80 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Diğer Detaylar

Rafting: (Nova Rafting) Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. 

Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil Menü: Asma yaprağında alabalık, sebzeli tavuk şiş (seçmeli), salata açık büfesi, pilav veya makarna ve meyve. İçecekler Ekstra Ücret kişi başı 50 TL.’dır. 7’den 70 ‘e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur. 

Mehtap Turu: Antalya Merkez’de bulunan teknemizle denize açılarak fasıl, deniz ve mehtabı bir arada yaşabileceğiniz keyif alabileceğiniz ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz tekne turumuz. (İçecekler Ekstradır)

Tahtalı Teleferik; Türkiye sahip olduğu turizm potansiyeline bir yenisini ekleyerek turizmini daha da zenginleştiren bir

Imana kavuştu: Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa`nın en uzun Teleferiği, Akdeniz’i ve 2’365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ nın zirvesini birleştiriyor. Zirvesi karla kaplı bu heybetli dağ hızla büyüyen ve turizmin gözdesi olan Kemer, Antalya bölgesinde yer almaktadır. Antalya`ya iş veya turizm amaçlı gelen herkesin mutlaka görmesi gereken teknoloji ve mühendislik harikası Olympos Teleferik günlük ziyaretler icin ideal ve unutulmaz bir seçim olacaktır. Akdeniz Bölgesinin eşsiz manzarasının yanı sıra 11 Ay deniz manzarlı Tahtalı Teleferik sayesinde deniz ve dağ artık birbirine çok yakın. Tahtalı Teleferik sizlere yüksek kalitede eğlenceyi ve heyecanı vaad ediyor. 7.5 Km uzunluğundaki tırmanış milli park çam ormanlarının enfes manzarasını izlemeniz için mükemmel bir fırsat. Yüksek kalite güvenlik standartları ile güvenli yolculuğun tadına varın.

Teknik veriler; Üç yılda tamamlanan ve insanoğlunun yapabileceklerinin sınırlarını zorlayan , otoritelerce teknolojı ve mühendislik harikası olarak adlandırılan Olympos Teleferik projesi ,ayrıca başarılması imkansız dünya projeleri arasında gösterilmektedir. Teleferik 4350m uzunluğunda ve iki adet 80 kişilik kabinlerle yaklaşık 10 dakika içerisinde 1639m yükseklik kat etmektedir. Bu sayede denize girmenin yanı sıra aynı zamanda 5 ay boyunca karlı ve surekli serin zirvedeki aktiviteler ve panoramanın keyfine varmak mümkün olmaktadır.İsviçre kökenli Garaventa-Grubu, çok zor şartlarda, bu şaheseri yaratmayı başarmışlardır. Bu Teleferik Projesini gerçekleştirebilmek için Malzeme Teleferiğini kurmaları gerekiyordu. Bu malzeme teleferiği ve helikopterler ile inşaat süresince 3'700 m3 Beton, 4'500 m3 Su, 420 ton Demir/çelik ve 8'600 ton agrega Hat boyunca yer alan inşaatlar ve üst istasyonun inşaatı için taşınmıştır.

Otobüsler

Travego & Tourismo MERCEDES & Man FORTUNA O403 46+1+1 koltuklandırma,Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat (hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 290.00 TL
310.00 TL
310.00 TL
GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 290.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 167 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12878) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Ağustos 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • İlk gün gezi otele girmeden başlayacağından yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.