Bu Fırsat Kaçtı :(

Leggo Tur'dan 5 Yıldızlı Dedeman Otel'de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı, Batı Karadeniz (Safranbolu, Yörük Köyü, Amasra, Ereğli, Sapanca) Kültür Turu 119.90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 14249

1. Gün (Cuma) / İstanbul - Safranbolu - Amasra - Bartın

Cuma akşam hareket

24:00 İncirli Ömür Plaza Önü
24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
01:15 Kartal Köprüsü Altı
01:45 İzmit Halkevi Önü hareket ile seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında 6-7 saat sürecek yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu.

2. Gün (Cumartesi) / Safranbolu - Amasra - Zonguldak

Sabah saatlerinde Yörük Köyüne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros'un İlyada destanına konu olmuş, 5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu'yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami, bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz. Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası, Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz.
Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet'in "Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola?" (Dünyanın Gözleri) dediği Amasra'nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Karadeniz'in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman.
Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Boztepe, Kaleiçi, Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris'ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası konaklama yapılacak Zonguldak 5 Yıldızlı Dedeman Otel'e varış akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness gibi aktivitelerden faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler.   

3. Gün (Pazar) / Zonguldak - Ereğli (Fakılı Mağarası) - Sapanca - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası otelimizin aktivitelerinden faydalanmak için serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte hareket. Panaromik Ereğli Turumuz ve Fakılı Mağara Gezimiz sonrası Sapanca'ya varış göl kenarında serbest zaman (isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir, deniz bisikletine binip Sapanca Gölünde kısa gezi programlarına katılabilir) Rehberimizin belirlediği saatte İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu. 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar
5 Yıldızlı Dedeman Otel'de iki kişilik odalar da 1 gece yarım pansiyon konaklama (sabah & akşam yemeği, otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz, hamam, sauna ve fitness kullanımı)

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün Yörük köyünde kahvaltı
Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar

Milli Park girişleri , rehberlik ve acente hizmet bedeli, ara transfer ücretleri için otobüste kişi başı 65 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.

Mayıs, Haziran turlarını tercih eden misafirler acenteye kişi başı 10 TL fark ödemelidir.
Ereğli'de Fakılı Mağara giriş ücreti katılımcılara ait olup kişi başı 3 TL civarıdır (giriş sayısına göre değişiklik gösterir)

Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri;

Belirtilen ücretler iki - üç kişilik odalarda kişi başı konaklamayı kapsar.
Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir.
0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk  talep edildiği takdirde 85 TL'dir.
07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 99 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.
Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Rezervasyon Detayları:

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize tur kayıt formunuz gönderilecektir. Tur kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0212 234 32 04 no'lu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali, değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini yurt içi turlarda hareket tarihinden -7- gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da 14 gündür. 
Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente ve acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.
Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %53
KAZANCINIZ 130.1 TL
119.90 TL
119.90 TL
GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %53
KAZANCINIZ 130.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 10146 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (14249) vermeyi unutmayınız.
 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Haziran 2015
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu fırsata, ücretsiz kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam ve fitness kullanımı dahildir.
 • Kod Alım İşleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

 • Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.
 • Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.
MEKANLAR