Bu Fırsat Kaçtı :(

Abm Derm Güzellik Salonu, Konyaaltı'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Sizin Güzelliğiniz İçin Çalışan, Tüm Uygulamaları Hijyen ve Sağlık Koşullarını Gözeterek Yapan ABM Derm Güzellik Merkezi'nde, Hamilelik Lekeleri, İnce Kırışıklıklar Gibi Birçok Sorundan Kurtaracak 1 Seanslık Kimyasal Peeling Uygulaması 9.90 TL!

Fırsat Numarası: 1971

Pürüzsüz, kırışıksız ışıl ışıl bir cilt sizin de hakkınız! ABM Derm'den, sizi güneş lekeleri, hamilelik lekeleri, ciltte pigmentasyon farkı, renk tonu açma, ince kırışıklıklar, akne ve sivilceli bir ciltten kurtaracak harika bir fırsat.
Yüz, boyun, göğüs, eller ve kollarda oluşan yanıklar, kırışıklıklar, lekeler ve çiller kimyasal peeling sayesinde sorun olmaktan çıktı. Çeşitli kimyasal solüsyonların cilde uygulanmasıyla yapılan kimyasal peeling, ciltte oluşan küçük çukurların ve izlerin giderilmesinde çok etkili bir yöntemdir.  

ABM Derm Fırsat İçeriği
1 Seanslık Kimyasal Peeling Uygulaması

Kimyasal Peeling Nedir?
Deriyi canlandırmak, gençleştirmek, görünüşünü iyileştirmek için bazı kimyasal solüsyonların uygulamasıdır. Bu tedavide deriye, yüzeyel tabakaların ayrılmasına ve soyulmasına neden olan kimyasal bir asit uygulanır. Çok sayıda kimyasal peeling ajanı olmakla birlikte en sık kullanılanlar glikolik asit, alfa hidroksi asitler (AHA), triklosetik asit (TCA), salisilik asit, jesner solüsyonu ve kombinasyonlarıdır.

Kimyasal Peeling Neleri Tedavi Eder?

Yanık ve herediter faktörlerin deride oluşturduğu kırışıklar, güneşe ve yaşa bağlı lekeler, karaciğer lekeleri, çiller, kanser potansiyeli taşıyan kabuklu kızarıklık veya yüzdeki koyu renkli lekeler, melazma denilen hormonal veya gebelik lekeleri peeling ile düzeltilebilir, hatta iyileştirilebilir. Aktif aknede iyileşmeye ve akne izlerinde düzelmeye yardımcıdır. Deride oluşturulan soyulmanın ardından yeni deri gelir. Yeni gelen cildin dokusu ve rengi daha düzgün ve daha homojendir.

Kimyasal Peeling Neleri Tedavi Edemez?
Derideki gevşeme ve sarkmalar düzeltilemez. Kimyasal peeling işlemi yüz gerdirme, kaş kaldırma işlemlerinin yerini tutmaz. Gözkapağı düşüklüğünü gidermede de etkili değildir. Derin çukurlarda bir dereceye kadar yardımcı olabilmektedir. Küçük çukurlar ve izlerde ise çok etkilidir.

Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır?
Yüz, boyun, göğüs, eller ve kollara doktorun seçimi ve hastanın derisinin durumuna göre bir asit solüsyonu seçilerek hastane şartlarında uygulanabilir. Deri, yağlarından arındırıldıktan sonra tedavi alanına uygulama yapılır. İşlem esnasında 5 - 10 dakika kadar hafif yanma ve batma görülebilir. İşlem sonrası normal günlük yaşama hemen dönülebilir. İstenilen sonuçları elde etmek için birkaç seans gerekebilir.

Kimyasal Peeling Sonrası Ne Olur?
Kimyasal peelingin derinliğine bağlı olarak ciltte, hafif veya güneş yanığı benzeri reaksiyon oluşur. Yüzeysel tipte 1 - 5 gün süren kızarıklıklar ve hafif soyulmalar olur. Derin tiplerde ödem ve deride gerginliğin yanı sıra kahverengi bir tabaka oluşumunun görülmesi normaldir. Bu tabaka 7 - 10 günde soyulur.

Kimyasal Peeling Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?
Ciltte oluşan kabuklar kesinlikle soyulmamalıdır. Sadece hekim tarafından önerilen nemlendirici prepatlar kullanılmalıdır. Ayrıca güneşten korunmaya dikkat edilmelidir.

Kimyasal Peeling Hangi Durumlarda Uygulanmaz?
Peeling yapılacak yüzeyde açık uçuk bulunuyorsa, derin güneş yanığı, açık yara ve enfeksiyonlar varsa, daha önceden o bölgede soyma işlemi yapılmışsa bu yöntem kullanılmaz. Ayrıca Roaccutane tedavisi gören ya da yakın zamanda görmüş kişilere kimyasal peeling uygulanmaz.

 

ABM Derm Hakkında

İlgili ve bilgili, samimi 5 kişiden oluşan takım arkadaşlarımızla birlikte, hijyenik 5 ünitede; güzellikle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza ekonomik değerler katmaya devam ediyoruz ABM - Derm 2010 yılında Antalya'daki kişiye özel bakımlarda hizmet yönünde eksikliğin görülmesi sonucu ABM Akyol LTD. ŞTİ. tarafından kurulmuştur. Güzellik Salonumuzda tüm uygulamalar için uygun ekipmanlar bulunmakta olup hijyenik ve ferah bir ortamda uzman estetisyenler tarafından hizmet verilmektedir.

 

Siz değerli müşterilerimiz için merkezimizde tüm uygulamalar için uygun ekipmanlar bulunmakta olup hijyenik ve ferah bir ortamda uzman estetisyenler tarafından hizmet verilmektedir. 

ABM - Derm'in temel ilkesi öncelikle kişilerin özgüvenlerini desteklemek için kendilerine olan beğenilerini arttırmaktır. Müşteri memnuniyeti için kusursuz hizmet anlayışı ile çalışılıyor.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 80.00 TL
İNDİRİM %88
KAZANCINIZ 70.1 TL
9.90 TL
9.90 TL
GERÇEK FİYAT 80.00 TL
İNDİRİM %88
KAZANCINIZ 70.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 58 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1971) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Nisan 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Çalışma Saatleri: Haftanın her günü 09:30 - 21:00 arası
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR