Bu Fırsat Kaçtı :(

Akademi Paris Güzellik & Estetik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Özlemiş Olduğunuz Vücuda Kavuşmak İçin Académie Paris Farkıyla 4 Seans Zayıflama Paketi

Fırsat Numarası: 12537

Özlemiş olduğunuz vücuda kavuşmak için Académie Scientifique de Beauté farkıyla size çok özel bir tanıtım paketi. Vücudunuzun ihtiyaçlarına göre farklı seçenekleri kapsayan bu özel fırsattan sizde faydalanın ve vücudunuza hak ettiği geleceği verin!

Vücut analizi

2 seans i-lipo veya kavitasyon (30 dk)

2 seans pasif jimnastik (30 dk) veya power-plate (15 dk)

Academie Scientifique de Beaute Marka Tanımı

Temelleri 1890 yılında Dr. Alexandre Lamotte tarafından Paris’te atılan dünyaca ünlü fransız markası Académie Scientifique de Beauté, bilimsel verilere dayanan geniş kapsamlı bir bakım felsefesinin neticesidir. Halen dünyada 70 ülkede kişilerin güzellik ihtiyaçlarına cevap veren bu profesyonel ürünler ve estetik yöntemleri artık Türkiye'de.
Gözle görülür sonuclar için sizde ilk adımı atın ve Académie Scientifique de Beaute tarafından onaylı güzellik uzmanlarının teknik bilgisine dayanan yüksek kaliteli profesyonel bakım, uygulama ve tedaviler ile tanışın.

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon, bölgesel yağlanma ve selülit sorunlarında kısa sürede yanıt veren, cerrahi olmayan bir uygulamadır. Bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu bölgeye uygulanan ultrason, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere yol açarak yağ oranının azalmasını sağlar.
Yağ dokusundaki hücrelerde ilk önce genişleme ve daha sonra patlama meydana gelir. Kavitasyon denilen bu değişiklikler, yağ hücrelerinin yapısını bozar. Parçalanan yağ hücreleri ve yağ asitleri, lenf yolları ile vücuttan dışarı atılarak uygulanan bölgede incelme sağlanır.

Kavitasyon Kimlere Uygulanamaz?

Böbrek, karaciğer, kalp-tansiyon, kan pıhtılaşması ve kanser gibi rahatsızlıkları olan kişiler,
Kavitasyon uygulanacak bölgede protez veya metal bulunanlar,
Hamileler,
Yüksek tansiyon hastaları,
Adet döneminin ilk 3 günü
Ateşli ve bulaşıcı akut hastalıkları olanlar,
Akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişimler yaşamış kişilere kavitasyon uygulanama

i-Lipo Uygulaması Nedir?

i-Lipo, bölgesel incelme ve vücut şekillendirme teknolojileri içinde devrim yaratan bir sistemdir. i-lipo, adipoz (yağ) hücrelerinde trigliserit formunda depolanmış yağın, “fotobiyomodülasyon” yolu ile uyarılarak, serbest bırakılmasını sağlar.
Günlük bazda yediklerimizden alınan fazla kaloriyi, insan vücudu, gelecek kullanımlar için yağ dokuda depolar. Vücudumuz enerji ihtiyacı duyduğunda, beyinden gelen sinyallerle yağ doku içeriği serbest bırakılır ve dokulara enerji sağlamak üzere metabolizmaya katılır. Bir bakıma, adipoz hücreleri tekrar şarj olabilen piller gibidirler. Kişinin diyet ve egzersiz alışkanlıklarına bağlı olarak, bazen şarj olurken, bazen de tükenirler. Egzersiz yaptığımızda oluşan ekstra enerji isteğine vücudumuz, herhangi bir yağ dokudaki yakıtı serbest bırakarak cevap verir. i-Lipo, bu sürecin, henüz egzersiz uyarımı olmadan başlamasını sağlar ve özellikle problemli bölgeler üzerine konsantre olabilmeye olanak tanır.
Uygulama rahatlatıcı ve acısızdır. Uygulama sonucunda tipik bir müşteri 1-2 beden incelmeyi bekleyebilir.
Hızlı sonuç, sadece birkaç seans sonrasında alınabilir, ancak uzun süreli sonuçlar diyet ve egzersiz sonucu korunabilir.

i-Lipo'nun Faydaları   

i-Lipo paketi, kişiyi kalori ve besin dengesi açısından desteklediği için, hem fiziksel hem de lenfatik sağlığa katkıda bulunur.
Amaç, bir seansta sadece bir bölgede yapılan uygulamada, serbest kalan bütün yağın uygulama sonrası egzersizde maksimum ölçüde yanmasını sağlamaktır. Eğer yeterli egzersiz yapılmazsa ya da beklenenden daha fazla yağ asidi ve gliserol serbest kalmışsa, çözülen yağ eski hücrelerine geri dönecektir.
Uygulama tamamlandıktan sonra, kişi genel yaşam programına geri dönebilir, istediğinde motivasyon ve kilosunu korumak için i-Lipo uygulaması almaya devam edebilir veya vücudun yeni bir bölgesine uygulama yaptırabilir.

Power Plate Nedir?

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknikte, Power Plate’in ürettiği vibrasyon, insan vücuduna bir enerji olarak yollanır. Tercih edilen frekanstaki salınımlar vücut kaslarının gerilme yönünde uyarır. Uygulama süresince kaslar sürekli olarak gerilir/gevşer ve çalışır. Günümüzde birçok sporcunun antrenmanlarını üzerine ilave ağırlıklar takarak yapmasının nedeni de budur. Vücudun her bölgesindeki kaslar uygulamanın yapıldığı kısa süre içinde yoğun bir disipliniçerisinde çalışır.

Power Plate'in Faydaları

Esneklik kazandırır, 
Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar, 
Eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir, 
Kan akışı ve oksijenlenmeyi arttırır, 
Hormanların daha yüksek düzeyde çalışmasını sağlar, 
Vücüt suyunun drenajını arttırır, 
Osteoporosis etkisini azaltır, 
Sırt ve bel ağrısını azaltır, bu bölgeleri güçlendirir, 
Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır, 
Kemik yoğunluğunu arttırır, 
Kolajen üretimini arttırır, 
Zihinsel ve bedensel stresi azaltır.

Pasif jimnastik nedir ?

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.

Pasif jimnastik elektroterapi tekniği uygulayarak zayıflama sağlar. Çok sayıda elektrot ucuna sahip olduğu için, vücutta sadece tek bir bölgeye değil tüm vücuda aynı anda etki edebilir. Pasif jimnastik tedavisinde 9 farklı program bulunur bu sayede her bölge için farklı program uygulanır. Kime hangi programın uygulanacağına karar verebilmek için test bir seans uygulanır ve bu ön seansta kişinin hedef bölgesindeki yağların ne oranda olduğu tespit edilir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinin yanı sıra kavitasyon, lipoliz, soğuk lipoliz ve radyofrekans tedavileri de uygulanır. Her bölgeye farklı seans sayısı ve süresi ile tedavi gerçekleştirilir. Çünkü her bölgedeki yağ oranı farklıdır ve bu yüzden de sürede farklılıklar meydana gelir. Pasif jimnastik tedavisinden sonra bol su içilmesi önerilir, bu sayede parçalanan yağ dokular vücuttan daha hızlı atılır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 480.00 TL
İNDİRİM %90
KAZANCINIZ 431.00 TL
49.00 TL

Akademi Paris Güzellik & Estetik'in Yorumları

 
Gayet ilgili ve temiz bi isletme.Ilk defa gittim memnun kaldim.
 
Cok memnun kaldım. Aromaterapi masajı ile dünyayla baglantımı kopardım. Cok rahatlatıcıydı. Tavsiye ederim :)
 
ÇOK İYİ.ÇOK GÜZEL MASAJ YAPIYORLAR,MEMNUN KALDIM.HERKESE TAVSİYE EDERİM.ÇOK NAZİKLER
 
Hizmeti kampanyalı satın aldığım için ürkerek gittiğim bu işletmeden son derece mutlu ayrıldım güleryüzlü personel pırıl pırıl bir mekan çok güzel bir hizmet çook nemnun kaldım
 
Telefonda beklediğimden daha iyi şekilde bilgi verdiler.Kafamdaki tüm soru isaretlerine cevap verdiler.Pozitif enerji verdiler. Umarım hizmet sonucunda da bu kadar memnun kalırım:)
 
tek kelimeyle harika bi masaj hizmetinden yararlandım.. personel çok güleryüzlü ve çok profesyonel..mekan son derece kaliteli..
 
academie mükemmel bir yer
Mekan çok temiz, çalışanlar güleryüzlü.Kendinizi şımartmak istiyorsanız,mutlaka gidin.Cansu hanımın ellerinde sihirli 1,5 saat süren cilt bakımı mükemmeldi.
Teşekkür ederim.çok memnun kaldım.
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 480.00 TL
İNDİRİM %90
KAZANCINIZ 431.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 465 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Bu fırsat yalnızca bayanlara özeldir.
  • Kişi yalnızca 1 adet kupon kullanabilir.
  • Daha evvelden zayıflama kampanyalarımızdan faydalanmış kişiler için geçerli değildir!
MEKANLAR