0 (850) 333 03 23

Bu Fırsat Kaçtı :(

Ada Lifee Güzellik Salonu'ndan Kaş Kalıcı Makyaj & Manikür - Pedikür Uygulaması

Fırsat Numarası: 36239

Ada Lifee Güzellik Salonu, profesyonel çalışanlarının uyguladığı işlemlerde müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyuyor...

Gün içinde makyaj için ayırdığınız zamanı minimuma indirmek ve her dakika bakımlı görünmek için bu kampanyayı sakın kaçırmayın!


Uygun fiyatlı bu kampanyadan yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin!

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulaması mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Bu alerjik olmayan renkler özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, herhangi bir katkı maddesi içermez. Kalıcı makyajı dövme ile karıştırmamak gerekir ama aynı şekilde uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümünü korur. Daha çok kozmetik-dövme sayılabilecek bu işlem sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir ve ya şekil bozuklukları giderilebilir. Renkler ve yapılacak uygulama kişinin ten rengi, dudak rengi ve kaş rengine göre belirlenir. Böylece doğal bir görünüm elde edilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %59
KAZANCINIZ 70.1 TL
49.90 TL

Ada Lifee Güzellik Salonu'nun Yorumları

 
Buz lazer ile ilgili kafamdaki soru işaretlerini yok eden Nesrin hanıma teşekkür ederim. 2. seanstan itibaren farkı görebilirsiniz. Acı asla yok ve işini titizlikle yapan bir uzman. Hijyen konusu bu tarz merkezler için çok önemli ve Adalife'te ayakkabısız gezilebilecek bir hijyen mevcut.:) Konum olarak merkezi ve ulaşımı kolay. Seanslarım tamamen bittiğinde buraya son durumu editleyeceğim. Buz lazer arayanlara tavsiye ederim.
 
temiz bir mekan
güler yüzlü ekip oldukça temiz.çook memnunum işlerini itina ile yapıyorlar.ulaşımı kolay
49.90 TL
GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %59
KAZANCINIZ 70.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 19 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (36239) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Mayıs 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • İşletme 11:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
MEKANLAR