Bu Fırsat Kaçtı :(

Afrocubanos Dans Kursu'nu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Son Yılların En Fazla Kalori Yaktıran En Eğlenceli Dansı Zumba! Afrocubanos Dans Okulu'nda Zumba Dersi 180 TL Yerine Sadece 89 TL

Fırsat Numarası: 341

Afrocubanos Dans Okulu Hakkında:

1995 yılında kurulan Afrocubanos Dans Kursu, dünya ile eş, yeniliklere ve gelişmelere açık bir dans kursu olma özelliği taşımaktadır. Afrocubanos Dans Kursu, Türkiye'de ve özellikle İstanbul'da dans tutkunlarını bir araya getirmeyi başarmış, güncel, yenilikçi, aktif bir platform oluşturmuştur. Ayrıca Türkiye ve Dünya çapında bir çok başarılı dans organizasyon ve workshoplara imzasını atmış. Profesyonel yerli ve yabancı dans hocalarla faaliyetlerini; Flamenco, Latin Dans, Sirtaki, Tango kursu, Caz, Oryantal, Modern Dans, Klasik Dans, Break Dans, Hip Hop Dans, Düğün Dans ve Pole Dans branşlarında devam etmektedır.

 

İstiklal Caddesi'nin ortasında ana caddede bulunan kursumuzun 2 adet çalışma salonu 160 m, soyunma kabini, özel soğutma ve havalandirma sistemine sahibdir.

TDSF'den Ruhsatlı kursumuzun Üyelerine her kur'un sonunda sınavdan sonra Kursun seviye sertifikasini verılmekte.

Üyelerimizin %60'ını üniversite öğrencileri ve %40'ını çalışan kesim oluşturmaktadır.

%70 bayan, %30 erkek'tir. Kursumuz hayatı daha eğlenceli kılmayı ve bununla beraber paylaşım zevkini yaşatmayı amaçlamıştır. 

 

Afrocubanos Dans Kursu Faaliyetleri:
Dans dersleri (Flamenco, Latin, Sirtaki, Pole Dans,Tango, Caz, Oryantal,Hip Hop, Modern ve klasik dans) latin geceleri, şirketlere ve gruplara özel dans dersleri, tatil ve piknik organizasyonları,

özel koreografiler, özel dans dersleri, düğün ve gösteri dansı kareografileri, özel günler için gösteriler, latin parti organizasyonları, dans malzemeleri satışı (Latin Dans Müzik, Dans Video DVD,Dans ayakkabı ve kıyafetlerı...)

 

Burayı Tercih Edenlerin Nedenleri;
Bugün gerek modern eğitim sistemiyle, teknik altyapıya verdiği önemle, gerekse dans salonunun ferah, temiz, merkezi, klimali ve 90 m2 büyüklüğe sahip olması gibi faktörlerle AfroCubanos Dans Kursu'un gercekleştirdiği dans eğitimini sektörü içinde örnek sayılabilecek bir çizgide tutmayi başarmıştır.AfroCubanos Dans Kursu, sadece dans eğitimi verilen bir kulüp olmayıp, aynı zamanda kültür ve sanat adına yapılan aktivitelerin düzenlendiği bir kulüptür. Bu konuda sadece İstanbul'un değil, Türkiye'nin en iyi kulübü. Şehrin kültür, sanat ve eğlence yaşamına katkısı ve kendi platformdaki başarısı tartışılmaz bir gerçektir.Profesyonellik, farklılık ve yaratıcılık gerektiren tüm organizasyonlarda, sizlerle çalışmak bize keyif verecektir.

 

Zumba Dansı:

Shakira'nın da koreografilerini yapmış olan Colombiya'lı dansçı ve dans eğitmeni Beto Perez'ın aerobic kasetlerini unuttuğu için, Colombiya radyosundan çektiği latin müziklerini kullanarak çok eğlenceli bir ders vermesi sonucunda aklına gelen eğlenceli bir cardio grup dersi Zumba. 90'larda tohumları atılan bu buluş, tatlı bir tesadüfle başlayan bu yolculuk, Beto Perez'ın, dünyanın şu anki en popüler grup dersini yaratmasının da ötesinde, dev bir şirket, dünyanın her yerinde eğitmenler, zumba kıyafetleri, zumba partileri derken bir fenomen halini aldı.

 

Neden bu kadar popüler? Çünkü; zumba eğlencelidir, her şarkının başlı başına bir koreografisi vardır ve size dans etmenin keyfini yaşatır. Latin danslarının temel adımlarının basitleştirilmiş ve fitness'a uyarlanmış adımlarından oluşur ve klasik bir dans dersinden kolaydır. Ders sadece ders olarak değil, başlı başına bir parti atmosferi şeklinde organize edildiğinden, saatte 500-1000 kaloriyi harcarken, koşu ya da cardio ekipmanlarında sıklıkla yaşandığı gibi sıkılmazsınız. Stres atmanızı sağlar, Çünkü; ders boyunca eğitmeninizi takip etmek durumunda olduğunuz için başka bir şeyi düşünemezsiniz. Sadece bir grup dersi.


Kurs Hakkında:
Son Kayıt Tarihi: 24 Kasım
Kurs Başlangıç Tarihi: 24 Kasım
Kurs Bitiş Tarihi: 29 Aralık
Haftada 2 saat, Ayda 8 saat 
Kurs Günleri: Cumartesi 12:30 - 13:30
                             Salı 18:30 - 19:30

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 91.00 TL
89.00 TL
89.00 TL
GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 91.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 3 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 24 Kasım 2012
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Randevu gerekmektedir.
  • Randevunuzu 0212 249 56 20 no'lu telefonu arayarak alabilirsiniz.
  • Fırsat 1 kişiliktir.
  • Cumartesi günleri 12:30 - 13:30, Salı 18:30 - 19:30 saatleri arasinda verilecektir.
  • Kurs Başlangıç tarihi 24 Kasım'dır.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR