0 (850) 333 03 23

Akademi 24'den Özgeçmişini Zenginleştirmek İsteyenler İçin 1 veya 2 Eğitim Sertifikalı 121 Online Eğitim Programı

Fırsat Numarası: 24744

Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek, özgeçmişinizi zenginleştirerek iş başvuru niteliklerinizi artırmak ve kişisel gelişiminize katkıda bulunmak için 121 online eğitim programı sizi bekliyor!

Akademi24 Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri işbirliğinde, birçok kurum ve üniversiteden uzman/akademisyenlerin katkılarıyla hazırlanan zengin içerikli eğitimlere (PDF); internet olan her yerden 7/24 erişim sağlayarak hedeflerinize uygun sertifika programına katılın, online eğitimin sağladığı kolaylığı ve size katacağı fırsatı kaçırmayın.

Siz de kariyer planlamanızı sağlam adımlarla gerçekleştirmek için acele edin...

Online Eğitim ve Sertifikasyon Nedir?

Online eğitim, eğitici ile öğrencinin aynı ortamda bulunmadığı eğitim sistemini anlatan bir terimdir. Yoğun çalışma ya da mesaiden zaman bulamayanlar için internetin olduğu her yeden erişim sağlanabilen; tek başına çalışabilen, eğitim için ayrı bir mekâna gitmeksizin özel olarak hazırlanmış materyallerle desteklenen eğitim sürecidir.

Sertifika ise kullanıcının sistem içerisinde yer alan bilişim programları, kişisel gelişim, mesleki programlar ve tasarım programları kategorilerindeki 121 eğitim programına internet üzerinden uzaktan eğitim yöntemi ile katılması ve sonunda eğitimlere katıldığını ispatlayabileceği belgedir.

Eğitim sonunda katılımcılara talep halinde, sertifikalar isme göre düzenlenmiş, benzersiz olarak numaralandırılmış, kaşeli (mühürlü) ve imzalı şekilde kargo ile gönderilmektedir.

Online Eğitim Sertifikalarının Sağladığı Avantajlar

Özellikle zamandan ve mekândan bağımsız bir eğitim alırsınız. Kariyerinizdeki adımları hızlandırır, kişisel gelişiminize katkı sağlarsınız. Özgeçmişinize değer katar, iş başvurularında ön plana çıkarsınız. Aynı anda bir çok sertifika programına katılabilirsiniz. Eğitim sonunda aldınız sertifikalar kaşeli ve imzalı olarak, yasal bir kurum olan Akademi24 tarafından düzenlenmektedir. Sertifikaların gerçekliği İşveren kurum ya da eğitimi alan kişi tarafından sertifika numarası ile sitemizde yer alan ilgili bölümden sorgulanabilmektedir. 

4 Adımda Sertifika Nasıl Alınır?

 • 1 . Adım: Önce www.akademi24.com/register adresine girerek sitemize üye olun! (Kişisel tüm bilgileriniz tarafımızca saklı tutulmakta olup iletişim, fatura ve sertifikasyon için kullanılmaktadır.)

 • 2 . Adım: Siteme giriş yapıp Kurs Ara bölümünden sizin için hazırladığımız kursları inceleyip en uygun olanı belirleyin ve fırsat olarak aldığınız kuponu sepetinizde uygulayarak eğitiminizi satın alın!

 • 3 . Adım: Eğitiminizi internet üzerinden online olarak, istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman bağlanarak belirtilen sürede (ortalama en fazla 3 ay) kursun adımlarını tamamlayarak bitirin!

 • 4 . Adım: Adınıza düzenlenen ve akademi24 sisteminden sorgulanacak şekilde akredite edilen Sertifika, ister mail olarak Dijital olarak, ister imza ve kaşeli olarak baskı şeklinde adresine gönderilsin!

Akademi 24 Eğitim ve Danışmanlık

Herkes İçin Eğitim! Parolasıyla yola çıkan Akademi24 Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri; zaman ve mekân sorununu ortadan kaldıran sertifikalı uzaktan eğitim hizmetleri ile üyelerinin kariyer planlarına katkıda bulunan geniş konu kapsamlı eğitimler sunmayı amaçlar. Alanında uzman personeliyle kurum ve işletmelere özel; en kaliteli aynı zamanda en makul oranlı ve sonuç odaklı danışmanlık hizmetleri sunar.​
Detaylı bilgi için www.akademi24.com sayfamızı ziyaret ediniz.

Eğitim Programları

Eğitim Programları için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 119.90 TL
İNDİRİM %88
KAZANCINIZ 105.00 TL
14.90 TL
14.90 TL
GERÇEK FİYAT 119.90 TL
İNDİRİM %88
KAZANCINIZ 105.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 78 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Mart 2017
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Sertifika Kargo bedeli katılımcıya ait olup 8 TL’dir.
 • Haftanın her günü kullanılabilir. (İhtiyacın olan tek şey bilgisayar ve internettir.)
 • Her kupon tek bir eğitim için geçerlidir. 
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. 
 • Eğitimi satın aldığınız andan itibaren indirim kodunu 1 ay içerisinde kullanarak 3 ay boyunca eğitime ulaşabilir ve istediğiniz kadar tekrar edip dokümanları arşivinize kaydedebilirsiniz.
 • Sertifikanız, eğitimi tamamladığında tarafına tercih edeceğiniz şekilde gönderilecektir. Kargo ile talep edilmesi durumunda ücretler katılımcıya ait olacaktır.
 • Üye olup kupon kodunu kullanmak ve eğitimine başlamak için TIKLAYIN.