Alsancak Estrella Güzellik'ten İncelme Paketleri

Fırsat Numarası: 53113
Alsancak Estrella Güzellik'ten İncelme Paketleri Alsancak Estrella Güzellik'ten İncelme Paketleri Alsancak Estrella Güzellik'ten İncelme Paketleri Alsancak Estrella Güzellik'ten İncelme Paketleri Alsancak Estrella Güzellik'ten İncelme Paketleri Alsancak Estrella Güzellik'ten İncelme Paketleri

Seçenekler

Alsancak'ta bulunan Estrella Güzellik'in sunduğu bu incelme & zayıflama fırsatları kaçmaz!

Profesyonel bir ekip tarafından uygulanacak olan 5 seans selülit ve zayıflama masajı ile fazlalıklarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Estrella Güzellik, Alsancak Hilton Otel'in karşısındaki Mudo'nun üst katında bulunuyor.

Uygun fiyatlı bu kampanyadan yararlanmak için acele edin!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %94
KAZANCINIZ 280.1 TL
19.90 TL

Estrella Estetik & Güzellik, Gürel Tower'in Yorumları

 
Çok gösterişli temiz ve elit bir mekandı.Personelleri gayet alakalıydı. Randevu saatimize yetisemeyecek olmamıza ragmen aradığımızda yardımcı olarak aynı güne bakımımızı yaptılar. Arkadasim ve ben çok memnun kaldık.
 
Hiç ummadığım kadar kaliteli bir hizmet aldım... Nevin Hanım, işini titiz; temiz ve büyük bir sorumlulukla yapıyor. Yaptığı işin düzeyi, memnun kalmanın da ötesinde; beni çok etkiledi...
19.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %94
KAZANCINIZ 280.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 407 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (53113) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fırsattan haftanın 6 günü (Pazar hariç) 09.00 - 20.00 saatleri arası yararlanabilirsiniz.
  • Kişi aynı ya da benzer kampanyalardan 1 kez satın alabilir/kullanabilir. (Cilt bakım ve vücut bakım hizmetleri aynı ya da benzer kampanya statüsündedir farklı uygulama dahi olsa)

  • Birden fazla aynı ya da benzer işlem satın alınması halinde işletme iade işlemi yapıp kupon kullandırmama hakkına sahiptir.

MEKANLAR