Bu Fırsat Kaçtı :(

Şişli Alya Estetik Güzellik Salonu'ndan Kalıcı Oje, Manikür, Pedikür, İpek Kirpik, Protez Tırnak Uygulamaları

Fırsat Numarası: 51457

Yaza bakımlı ve göz alıcı bir şekilde girmeye hazır değilseniz hemen Alya Estetik ve Güzelik Salonu'na uğrayın!

Kalıcı oje, manikür, pedikür, kirpik lifting veya perma, protez tırnak ve ipek kirpik seçenekleri uygun fiyatlarıyla sizi bekliyor!

Rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın!

İpek Kirpik

İpek kirpik ile daha etkileyici daha güzel bakışlara kavuşabilirsiniz. Kirpiklerinizin azlığından ya da belirsizliğinden şikayetçi iseniz, makyaj yapmak istemiyor, denizde ve havuzda makyajsız dikkat çekici kirpiklere sahip olmak istiyorsanız...
İpek kirpik kısa sürede uygulanır ve 3 aya kadar kalıcıdır. Gerçek kirpikten ayırt edilmesi çok zordur.

Protez Tırnak

Protez tırnak kişiye sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümü kazandıran bir uygulamadır. Protez tırnak kadınlara büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sürekli manikür yaptırmak ihtiyacı hisseden kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha kolay uygulanan bir yöntemdir ve daha doğal bir görünüm sağlar. Hatta kişinin kendi tırnaklarıymış gibi görünür. Protez tırnak üzerine oje uygulanabilir hatta sürülen ojenin daha kalıcı olmasını sağlar. Kimler için uygundur; Protez tırnak, tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygun bir uygulamadır. Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hem de bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlayacaktır. Tırnakları hassas olan, tırnak kırılması problemi yaşan, tırnak üzerinde pürüz, çatlama gibi sorunlar yaşayan kişiler için protez tırnak oldukça etkili olacak bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de isteğe bağlı olarak protez tırnak yaptırabilirler.

Shellac Kalıcı Oje Uygulaması

Kolay sürülen, pürüzsüz, 3 hafta dayanan, soyulmayan ve hemen kuruma özelliği ile bayanlar için vazgeçilmez bir uygulama haline gelmiştir. Ayrıca bu uygulama tırnak bakımında güçlendirme amacı ile de kullanılmaktadır.
Tırnak sararmaları, katmanlara ayrılma, deforme olan tırnaklarda, ince,zayıf ve çabuk kırılan tırnaklarda düzenli kullanıldığında tırnakların güçlenmesini sağlıyor. Bu ojenin diğer bir özelliği ise gözle görünmeyen tüneller sayesinde oje uygulaması sonrasında tırnaklar hava ve suyu geçirmektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %68
KAZANCINIZ 101.00 TL
49.00 TL

Alya Estetik Güzellik Salonu'nun Yorumları

 
Buradaki yorumların her zaman yalan oldugunu düşünürdüm ama gercekten çok memnun kaldım hos sohbet ilgililer tesekkür ederim
Alya Estetik
Uzun süredir Alya Estetik'ten hizmet alıyorum. Merkeze uğramadan önce yorumları okumuştum ,oraya gittikten sonra ne kadar samimi bir ortam olduğunu , güzel yorumların ne kadar haklı olduğunu kendim de deneyimledim. Tüm işlemlerinden çok memnun kaldım. Başta Altun hanım olmak üzere herkes çok güler yüzlü :)) İlk baştan itibaren aramızda bir abla kardeş - arkadaş ilişkisi oluştu :) ne kadar hijyenik bir ortamda işlem yaptıklarını gördüm. Ve en önemlisi işlerini profesyonel yaparak güven veriyorlar size de keyifle güzelleşmek kalıyor :) Herkese tavsiye ederim çok memnun kalacaksınız.
 
Inanılmaz tatlı ve bir o kadar çok ilgililer. Güleryüzlü olmaları da bir artı. Daha önce de dermapen yatırmıştim ama inanın buraya gelince daha önce gittiğim yer için pişman oldum
 
Alya Estetik merkezinden hizmeti bugün aldım.Hijyen bir ortam olup, Gülcan hnm direkt kendisi ilgilenmiştir.Herkese tavsiye ederim.Hizmetten memnun kaldım.
alya estetik
mükemmel hizmet sunuyorlar herkese tavsiye ederim.Güler yüzlü ve hijyene önem veriyorlar çok memnun kaldım teşekkürler.
 
Güler yüzlü, çözüm odaklı çok memnun kaldım.Fırsatım dışında daha fazla hizmet satın aldım.
teşekkürler Alya Ve Gülcan hanım:)
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %68
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1324 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Ağustos 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR