Bu Fırsat Kaçtı :(

Anatolia Spa, Caliente Garden Legend Hotel'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Kendini Uzman Ellere Bırak; Tazelen, Rahatla ve Hafifle! Anatolia Spa'dan Canlandırıcı Masaj Paketleri + Spa ve Islak Alan Kullanımı 39 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 11850

Anatolia Spa

Anatolia Spa 10 yılık tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir. Spa keyfini evinizde yaşamanız için profosyonel ürünleri ev kullanımına uygun bir şekilde hizmetinize sunmaktadır online satış güvenliği Anatolia System tarafından sağlanmaktadır. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizmle irtibata geçebilirisiniz.

Masaj;

Sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir ve hepimiz bunu doğallıkla yaparız. Ağrıyan bir omzu ovmak, endişeden kırışmış bir alın üzerinde elimizi gezdirmek hepimizde doğuştan var olan iyileştirici bir güçtür. Baş ağrısı, ağrı-sızı, uykusuzluk ve stres tek bir basit araçla dindirilebilir : Ellerimiz. Masajın temeli dokunuştur ve bunun değerini gösteren tıbbi kanıtlar da giderek artmaktadır. Harvard Tıp Fakültesi'nde yapılan bir araştırmada, benzeri ameliyatlara girmeye hazırlanan hastalar iki gruba ayrıldı. Anestezi uzmanı, tüm hastaları ameliyattan önceki gece ziyaret ederek gruplardan birine ertesi gün yapılacaklar hakkında her zamanki bilgileri verdi, ama her hastayla beş dakika daha fazla ilgilendi, yanlarına oturup ellerini tutarak sıcak ve cana yakın davrandı. Ameliyat sonrasında kendilerine dostça yaklaşılmış olan hastalar, diğer grubun aldığı ilaç miktarının yalnızca yarısını aldılar ve hastaneden yaklaşık üç gün daha önce taburcu edildiler. Bu olay sıcaklık, cana yakınlık ve dokunuşla birleşen dostça davranışın genel sağlık üzerinde sahip olabileceği güçlü etkiyi göstermektir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %57
KAZANCINIZ 51.00 TL
39.00 TL
39.00 TL
GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %57
KAZANCINIZ 51.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (11850) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 8 Haziran 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Bu fırsat, hafta içi geçerlidir.
MEKANLAR