Sisli Yüksek Dağları İle Cennetten Bir Köşe Karadeniz! SSC Tur'dan Ankara'dan Hareketli 6 Gece 7 Gün Konaklamalı Baştan Başa Karadeniz Turu Kişi Başı 579 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 15008
Karadenizli olmak için bu topraklarda doğmak gerekmiyor görüp, gezip o anı yaşadığınızda zaten vazgeçemeyeceksiniz. 2015'te sizleri Karadeniz'li olmaya Karadeniz'i yaşamaya davet ediyoruz...
İnsanı büyüleyen yemyeşil ormanları masmavi denizi,yediğinizde tadı damağınızda kalacak lezzetleri,kulaklarımızın pasını silen kemençe ve tulum sesleri destanlaşan müzikleri, serin havasında sıcacık insanları barındıran misafirperverliği ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Hayatınızda mutlaka gezip yaşayıp arkanızda muhteşem anılar bırakarak döneceğiniz, SSC Tur ayrıcalığı ile baştan başa Karadeniz turumuzla arkanızda unutamayacağınız anılar bırakmak ister misiniz?

Araç Hareket Noktaları ve Saatleri:

04:30 Ankara Armada Önü

1. Gün / Amasya - Arkeoloji Müzesi - Hazeranlar Konağı - 2. Beyazıt Külliyesi - Ferhat İle Şirin Su Kanalları - Tokat - Tokat Mevlevihane - Sulu Sokak - Deveciler Hanı - Tokat Müzesi - Atatürk Kültür Evi - Ulu Cami - Latifoğlu Konağı - Yağıbasan Medresesi

Armada hareket noktamızda buluşma sonrası aracımızda sizlere ikram edeceğimiz yiyecek paketleri ve ikramlar eşliğinde  Amasya'ya hareket ediyoruz.
Osmanlılar döneminde şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya'ya varıyoruz. Gezimize Amasya ve çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Müzesi ve Mumya Müzesi ile başlıyoruz. Müzede Hititler'den Romalılar'a, Selçuklu'dan Osmanlı'ya kadar birçok medeniyete ait eser sergilenmektedir. Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu, Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı gezileri sonrasında Yeşil Irmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikayesiyle büyüleyen Kral Kaya Mezarları'nın panoramik seyri sonrasında sevdaları tarihe mal olmuş Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını gördükten sonra Tokat'a yolculuğumuz başlıyor. Tokat'ta ilk durağımız mimari yapısıyla dikkati çeken ve "Anadolu'nun en estetik Mevlevihanesi" olarak nitelendirilen Mevlevihane Vakıf Müzesi burada göreceğimiz semazenlerin sema gösterilerinin ardın, şehrin en eski ve en çok tarihi varlıklarına sahip Sulu Sokağı geziyoruz. Gezimizin sonrasın da yine aynı sokakta yer alan Deveciler Hanı'nı ve Tokat'ın tarihine şahitlik edebileceğimiz Tokat Müzesi'ni geziyoruz. Sonrasında yolumuz Atatürk Kültür Evi, Tokat Ulu Cami ve Tokat konaklarının en güzel örneklerinden Latifoğlu Konağı ziyaretlerimizin ardın kapalı avlulu Anadolu medreselerinin ilk örneklerinden biri olan Yağıbasan Medresesi'ni gezerek günümüzü sonlandırıp Tokat'ta konaklayacağımız otele yolculuğa başlıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
Konaklama: Ballıca Otel (Tokat)

Öğle Yemeği: Pirhan Restoran; Ezme + Lor + Salata + Cacık + Tokat kebabı + Su+Çay (Ekstra 25 TL)

2. Gün / Boztepe - Tirebolu Çay Fabrikası - Trabzon - Ayasofya Müzesi - Atatürk Köşkü - Kemençe İle Horon Gecesi

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ordu yolculuğumuz başlıyor. Günün ilk durağı şehrin incisi, bir tarafında Ordu manzarası bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hakim ziyaret edenleri büyüleyen 485 metre yükseklikte ki Boztepe'ye çıkıp şehri kucaklıyor hissine kapılacaksınız. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından Tirebolu'ya gidiyoruz. Tirebolu Çay Fabrikasında çayın bahçeden evime gelen tüm sürecini canlı canlı görüp bize ikram edecekleri çaylarımızı içip dileyen misafirlerimiz çay alışverişlerinin sonrasında Trazbon'a geçiyoruz. Trabzon'da ilk olarak İstanbul'dan Trabzon Komenes ailesi tarafından yapılan Ayasofya Kilisesi'ni gezdikten sonra Atatürk'ün Trabzon'a ilk geldiğinde Soğuk Su semtinde gezerken görüp beğendiği konağı Trabzon Özel İdaresince Atatürk'e hediye edilen ve Trabzon'a 3. ve son kez geldiğinde konakladığı Atatürk Köşkü'nü ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin sonunda Trabzon'un ünlü el işçiliği telkâri ve kazaziye atölyelerine gidip geçmişten kalan bu sanat eserlerinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi alıyoruz ve alışveriş molasının ardından konaklama yapacağımız Zigana'ya doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Akşam yemeği ardından kemençe ile horon gecesi
Konaklama: Zigana Gümüşkayak Yayla Kent (Yayla Konaklaması)
Öğle Yemeği: Akçaabat Saray Köfte; Ezme + Bulgur Pilavı + Kaygana + Piyazlı Salata + Köfte + Patates Tava + Biber  + Ayran + Su + Saray Sarması (tatlı) + Semaverde Çay (Ekstra 25 TL)

3. Gün / Karaca Mağarası - Hamsiköy - Sümela Manastırı - Ayder - Tulum İle Yöresel Düğün Gecesi

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Gümüşhane torul yolu üzerinden damlataş mağaralarının en iyi örneklerinden biri olan toplam uzunluğu 256 metre olan Karaca Mağarası'na gidiyoruz. Bir doğa harikası olan mağarayı gezerken sarkıtlar, dikitler, sütunları ve org desenli duvarların görüntüsünden büyüleneceksiniz. Ardından öğle yemeğine gidiyoruz ve öğle yemeğinin sonrasında Hamsiköy Sütlacı (ekstra) yiyerek sonraki durağımız Mela Dağ’ına kurulan Sümela Manastırı'na gidiyoruz. Bu mimari harikası manastıra ulaştığınızda karşısında Zigana Dağı'nın heybetiyle, içinde bulunduğunuz Sümela Manastırı'nın ihtişamıyla kendinizi kaybedeceğiniz bu tarih kokan mekan da rehber anlatımı ve serbest zaman veriyoruz.Sonrasında Karadeniz’in göz bebeği Ayder Yaylası'na gidiyoruz. 1350 metre yükseklikte, yeşilinde kaybolacağınız, akan şelalelerinde huzur bulacağınız Karadeniz'in en çok ün yapmış olan bu güzel yaylasını gezerek günümüzü sonladırıp konaklama yapacağımız otele doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Akşam yemeğinin ardından tulum ile yöresel düğün gecesi.
Konaklama: Yaylacı Otel (Ayder Yaylası)
Öğle Yemeği: Zigana Kardak Restoran; Çorba + Salata + Kuru Fasülye/Sulu Yemek + Sütlaç + Su + Çay (Ekstra 25 TL)

4. Gün / Ayder Yaylası - Zilkale - Rafting - Batum Turu Hopa - Sarp - Sınır Kapısı - Gonio Köprüsü - Medea Heykeli - Batum Piazza Meydanı - Poseiodon Anıtı - Tiyatro Binası - Meryem Ana Katedrali - Casino

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Fırtına Vadisi'nine doğru yola çıkıyoruz. Fırtına Vadisinde vereceğimiz serbest zamanın ardından  etkileyici doğası eşliğinde öğlen yemeğimizi yiyoruz.
Arzu eden misafirlerimiz için tur alternatiflerimiz (ekstra);
1.Alternatif: Eski Ticaret Yolunu korumak için Çat Vadisine kurulmuş olan Zilkale ve Ortan Köyü gezisi kişi başı 35 TL.
Çamlıhemşinden bineceğimiz minibüslerle Sevdaluk dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva köyünü görerek orijinal Hemşin konaklarını fotoğraflayabileceğiniz Ortan köyüne gidiyoruz.Buradaki serbest zaman sonrası fırtına vadisinin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye geçiyoruz. (Zil Kale;'nin kartal yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız.)
2. Alternatif: Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda rafting kişi başı 50 TL. Dileyen misafirlerimizle konusunda uzman eğitmenlerimizden alacağımız brifing sonrası Fırtına deresinin coşkun sularında rafting yapıyoruz.
Tura katılan misafirlerle buluşmamızın ardından konaklama yapacağımız Batum'a doğru sarp sınır kapısına yolculuk ediyoruz. Sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Batum'da ilk olarak küçük bir sahil kasabası olan Gonio'ya gidiyoruz. Burada   Ahalsopeli ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü'nün altından Çoruh Nehri'nin suları akarken, bizler kısa bir fotoğraf molası ardından Avrupa meydanında göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli'ni görüp, sonrasında Piazza Meydanı'na gidiyoruz, Batum'un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda verdiğimiz serbest zamanın ardından Tiyatro Meydanında, Altın renkliPoseidon Heykeli'ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binasını, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyor sonrasın da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Konaklamayı  gerçekleştireceğimiz otelimize gidiyoruz.Akşam yemeği Gürcü Gecesi (extra).
Gürcü dansları ile özel gürcü gecesi.

Gürcü gecesi menü: Haçapuri + Peynir + Mantar + Salata + Etli Patates + Et Şiş / Tavuk Şiş  + Meyve + Alkolsüz İçecek + Ekmek + Su + Tadımlık Şarap (Ekstra 50 TL)
Konaklama: 3 yıldızlı veya 4 yıldızlı oteller (Batum)
Öğle Yemeği; Fırtına Vadisi Pınar Alabalık; Turşu Kavurması + Lahana Sarması + Muhlama + Mısır Ekmeği + Kuru Fasulye + Kavurma + Kırmızı Alabalık + Tavuk + Köfte + Su + Çay (Ekstra 25 TL)

Önemli Uyarı;

Batum Girişlerinizde Resimli ve TC. Kimlik Numaranızın yazılı olduğu kimlik (nufüs kağıdı) bulundurmak zorunludur. Ehliyet veya Pasaport ile giriş yapılamaz. 16 TL olan yurt dışı çıkış harcı misafirler tarafından ödenmektedir. 
TC vatandaşı olmayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. Elektronik vize geçmemektedir. Belge eksikliği sebebiyle giriş yapamayan misafirlerimizin sorumluluğu kendilerine aittir. 
Çocuklar dahil resimsiz ve yıpranmış kimlikler giriş yapamaz.
Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için "Noter onaylı Muvafakatname" almaları gerekmektedir.

5.  Gün / Rize Bezcisi - Uzungöl - Haldızen Deresi- Demirkapı Yaylası - Vakfıkebir - Ayvacık Köyü

Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltısının  ardından Sarp sınır kapısından çıkış gerçekleştirerek Rize bezlerinin yapımını canlı olarak göreceğimiz TEKPA Rize Bezi Fabrikası'na gidiliyor.Rize bezinin en büyük özelliği vücutta ki teri çekip vücudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Alışverişimizin ardından  Uzun göl’e varıyoruz. Bura da yolun her iki tarafını kaplayan yeşile doyacağınız asma köprüleri sakin akan gölün verdiği huşu ile öğlen yemeğimizi alıyoruz. Ardından dileyen misafirlerimiz için alternatif  Haldızen Deresi - Demir Kapı Yaylası - Yayla Evi Gezisi (ekstra) gerçekleştiriyoruz. Sonrasında yolumuzu Trabzon'a çeviriyoruz.Karadeniz’in meşhur Trabzon ekmeği, tereyağ ve peynir alabilmek için Vakfıkebir’de durup alışverişlerimizi tamamlıyoruz.  Son kez Karadeniz’in tüm güzelliklerini tekrardan gözünüzde canlandırabileceğiniz Karadeniz sahil yolu üzerinden Samsun'a varıyoruz. Son olarak çok az kişi tarafından keşfedilmiş şu anda sadece SSC TUR aracılığıyla gezebileceğiniz yeşil ve mavinin tüm güzelliğini sergilediği muhteşem doğasıyla sizi büyüleyecek Ayvacık Köyü’ne doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Ayvacık Köyü’nde ki doğa gezisi ve fotoğraf molasının ardından Samsun’da konaklama ve akşam yemeği alacağımız otelimize geçiyoruz.
Haldızen Deresi -  Demir Kapı Yaylası - Yayla Evi Gezisi (Ekstra) Kişi Başı :35 TL
Çoğumuz Haldizen ismini pek bilmeyiz. Oysa Haldizen Deresi Uzungöl’ün varlık nedenidir. Uzungöl, vadi önünün kapanması sonucunda oluşmuş bir set gölü. Yüzyıllar önce meydana gelen büyük bir heyelan, Haldizen Deresi’nin akışını bu bölümde ağırlaştırıp göle dönüştürmüş Uzun Göl'ün bir nevi Annesi Haldizen Deresi.
En uzak dağ köylerinden biri olan Haldızen (Demirkapı) Yaylasında ; Balıklı Göl , Aygır Gölü , Pirömer Gölü , Sarıçiçek Gölü , Dipsiz Göl , Çifte Göller adları ile anılan krater gölleri bulunmaktadır .Yedi Göller olarak adlandırılan bu bölgedeki Balıklı Göl ' de doğal alabalık yaşamaktadır . Balı ile meşhur Anzer Yaylası ile komşu olan Haldizen Yaylası ' nda ağustos ayında bile kar görmek mümkündür .
Demirkapı yaylasında şehrin gürültüsünden uzak doğanın kucağında bulutların öte yanında yayla evlerinin  sıcaklığını gezip görerek gezimizi sonlandırıyoruz.
Konaklama: 4 yıldızlı veya 5 yıldızlı oteller (Samsun veya Ordu)

6. Gün / Samsun - Atatürk Onur Anıtı - Gazi Müzesi - İlk Adım Anıtı - Bandırma Vapuru - Amisos Amazonlar Diyarı - Sinop Cezaevi - Sinop Kalesi - Hamsilos Koyu

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında Samsun'a varıyoruz. Cumhuriyet'in en önemli mihenk taşlarından biri olan Kızılırmak ve Yeşilırmak’ın denize döküldüğü bölgede yer alan bu anlamlı şehirde; ilk olarak Samsun Belediye Parkı'nda Samsun'un simgesi haline gelmiş Mustafa Kemal Atatürk'ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen Avusturalyalı Heykeltıraş  Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı'nı ziyaret ediyoruz, sonrasında Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun’a geldiğinde kaldığı otel olan Mantıka Palace 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş; kendinizi o dönemlerde yaşıyormuş hissine kapılacağınız  Gazi Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra, Atatürk'ün 100. Yaş günü anısına 1981 yılında Bandırma Vapur’undan indiği iskelenin şuan ki olduğu konuma yapılan ilk adım Anıtı'nı ziyaret edip, 19 Mayıs 1919'da Atatürk ve 18 silah arkadaşının İstanbul'dan Samsun'a geldikleri Cumhuriyet'in ilk adımlarının atıldığı, Bal mumu Heykellerinin bulunduğuBandırma Vapuru'nu  gezdikten sonra Efsanevi Kadın savaşçılar olarak bilinen Amazon kadınlarının köyü olanAmisos Amazonlar Diyarı'na çıkıyor Samsun’un bütün ihtişamıyla seyrediyoruz sonrasında Sinop'a yolculuğumuz başlıyor. İlk adresimiz Sinop Cezaevi 3 tarafı denizlerle çevrili bu kale yıllarca cezaevi olarak kullanılıp şuan da müze olarak kullanılıyor. Dizilere, şarkılara ve şiirlere konu olan bu tarihi cezaevi gezimizin sonrasında Unesco'nun Dünya Miraslar Listesine giren Sinop Kalesi'ne çıkıp şehri izliyoruz. Bu güzel seyrin ardında cennet köşelerden biri olan ve buzul aşınması sonucu oluşmuş ve Dünya'nın kendiliğinden oluşan tek koy özelliğini taşıyan Hamsilos Koyuna gidiyoruz. Fotoğraf molasının ardından konaklamak üzere Kastamonu'ya hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
Konaklama: 3 yıldızlı veya 4 yıldızlı oteller Kastamonu

7. Gün / Safranbolu - Yörük Köyü - Çamaşırhane - Sipahioğlu Konağı - Hükümet Konağı - Saat Kulesi - Hıdırlık Tepesi

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareketle, Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu'ya varış. Eski bir Bektaşi köyü olan Yörük Köyü ve köyün ortak yaşamını yansıtan çamaşırhane gezisini yaparken bu kadar çok detayın düşünülmüş olmasına şaşıracaksınız. Ardından Sipahioğlu Konağı'nın harem ve selamlık bölümlerini geziyoruz. Köy kahvesindeki molayı takiben panoramik olarak göreceğimiz Hükümet Konağı'nın ve Saat Kulesi'nin bulunduğu Kale Mevkii'ni Hıdırlık Tepesi'nden fotoğraflıyoruz. Ardından Strobon'a göre Amazonlar tarafından kurulmuş olan, adını bir Pers prensesi Amastris'den alan Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip Fatih Sultan Mehmet tarafından "Çeşm-i Cihan buramı ola" (Dünya'nın Gözü) diye adlandırılan Amasra'ya varış. İhtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken küçük bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Köprüsü, Kilise Camii ve Çekiciler Çarşısı'nı görüp Osmanlılar döneminde Bahriye-yi Hümayun sonrasında Mızıka Okulu olarak da kullanılan Amasra Müzesi gezisinin ardından kentten ayrılıyor Akçakoca’ya gidiyoruz.İlk olarak astım hastalığına iyi gelen Fakıllı Mağarası’na gidiyoruz. Batı Karadeniz Bölgesi’nde hüküm sürmüş olan Cenevizlilerin yapmış olduğu Ceneviz Kalesi ve Karadeniz'in tek Mavi Bayraklı Plajı olan Kale Plajı'nı geziyoruz. Burada verdiğimiz kısa fotoğraf molasının ardından mesire alanı olarak kullanılan dere kenarında yeşillikler içindeki Cuma yanı Ören yerine gidiyoruz. Asırlık çınarların, Evliya Camii ve Evliya Ahmet Dede Türbesi’ni içerisinde bulunduran Cuma yanı Ören yerinde verdiğimiz molanın ardından 1877-1878 (93 Harbi) Osmanlı-Rus Savaşı esnasında Doğu Karadeniz’den Akçakoca’ya göçüp gelen Artvin Hemşinlilerinin köyü olan eski Armutlu Köyü'ne yani Hemşin Köyü'ne doğru hareket ediyoruz. Hemşin Köyü’nde küçük bir bahçe içerisinde yer alan Tarihi Hemşin Camii ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Yeşile, maviye, yağmura, sise ,insana doyacağımız bu huzur dolu turumuzun ardından Ankara'ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde Ankara'ya varmış oluyoruz ve vedalaşıyoruz. Bir başka Ssc Tur organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

Otellerde 6 gece yarım pansiyon konaklama
Çevre gezileri
Batum turu
Ssc Tur otobüs içi ikramları
Ssc Tur güvencesi
Otellerde açık büfe 6 sabah kahvaltısı
Otellerde açık büfe veya set menü 5 akşam yemeği (Batum konaklaması akşam yemeği ekstra)
1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
Mercedes Travego, Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir otobüsler İle ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

7 öğlen yemeği
Batum akşam yemeği (Gürcü Gecesi)
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Profesyonel rehberlik hizmetleri
Yurt dışı çıkış harcı (16 TL)
Müze ören yeri girişleri - yaylalara çıkış minibüs ücretleri vb.
Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
Tüm özel harcamalar

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri;

Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri + yayla çıkış minibüs ücretleri + Müze kart Toplam 180 TL olup; Gazi, 65 yaş üstü, sarı basın kartı, 18 yaşına girmemiş öğrenci ve müze kartı olanlara 30 TL indirim uygulanır. 
0–7 yaş arası misafirlerimizden müze ören yeri giriş ücreti alınmaz.
T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirler bu turumuzda müze ören yeri giriş ücretleri için 20 TL fark öder. Müzekart uygulamasının T.C Vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle Müzekart verilmez.

Müzekart Nedir?

Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli'de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 20 TL, tam Müzekart 40 TL ücret karşılığında alınabilir. 

Maximum kredi kartı olan misafirler kimlik ibraz ederek müze kart indiriminden yararlanırlar.

İndirimli Müze Kart: 

T.C. vatandaşı olan öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda tur fiyatı üzerinden 30 TL indirim hakkına sahip olurlar.

Ancak ilk gezecekleri müzede 20 TL ödeyerek kendilerine indirimli Müzekart almaları gerekmektedir. 18 yaşına girmemiş ve 65 yaş üzeri misafirler müzelere ücretsiz giriş yapmaktadır.

Önemli Bilgi;

Belirtilen tarihler arası geçerli olan turda daha önceden alınmış Müzekart’ a sahip olan misafirlerimiz 40 TL indirim hakkına sahip olurlar.

T.C. vatandaşı olmayan misafirlere Müzekart uygulaması yapılamamaktadır.

Öğle Yemekleri;

Tokat; Tokat Kebabı + İçecek
Ordu veya Giresun; Seçmeli menü yada serbest tercih
Hamsiköy; Seçmeli mönü ya da serbest tercih
Fırtına; Seçmeli mönü ya da serbest tercih
Uzungö; Akçaabat Köfte+İçecek
Amasra; Serbest tercih ya da seçmeli mönü

Batum Girişi Hakkında

Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet pasaport vs.) geçiş yapılamamaktadır. TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. 
Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için 'Noterden Onaylı Muvafakatname' almaları gerekmektedir, hem anne hem babadan onaylı.

İptal İade ve Güvence Paketi

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.
Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL'dir.

Kullanılacak Araçlar:

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre olmaktadır. 
28 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna, Mitsubishi Safir

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

Mercedes Travego & Tourismo 

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

Man Fortuna

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mitsubishi Safir

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 

27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv

Mercedes Sprinter - Volkswagen Wolt

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su ünitesi 
Yayla Minibüsler: 14 – 16 Kişilik bölgenin kooperatiflerinden kiralanan 2006 model ve üstü araçlardır.

Nisan (12 - 19 - 26)

3. Kişi: 529 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 729 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 229 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 429 TL (Acenteye Ödenir)

Mayıs - Haziran (10 - 17 - 24 - 31 Mayıs / 7 Haziran)

3. Kişi: 539 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı : 789 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 339 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 469 TL (Acenteye Ödenir)

Haziran - Temmuz (14 - 21 - 28 Haziran / 12 Temmuz)

3. Kişi: 549 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 759 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 259 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 439 TL (Acenteye Ödenir)

Temmuz - Ağustos (19 - 26 Temmuz / 2 - 9 - 16 - 23 - 30 Ağustos)

3. Kişi: 599 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 859 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 259 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 469 TL (Acenteye Ödenir)

Eylül (6 - 13 - 20 - 27)

3. Kişi: 529 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 779 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 259 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 459 TL (Acenteye Ödenir)

Ekim - Kasım (4 - 11 - 18 - 25 Ekim / 1 Kasım)

3. Kişi: 529 TL (Acenteye Ödenir)
Tek Kişi Farkı: 729 TL (Acenteye Ödenir)
1. Çocuk: 229 TL (Acenteye Ödenir)
2. Çocuk: 429 TL (Acenteye Ödenir)

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 1098.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 519.00 TL
579.00 TL
579.00 TL
GERÇEK FİYAT 1098.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 519.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2015 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (15008) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Mart 2015
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Araçta 180 TL acenta tarafından toplanacaktır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.
MEKANLAR