Bu Fırsat Kaçtı :(

Dreamland Summer Festival'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

16 - 22 Temmuz Antalya Dreamland SummerFest Giriş Bileti

Fırsat Numarası: 51523

7 gün kesintisiz eğlence 16 - 22 Temmuz Antalya Dreamland SummerFest'te siz bekliyor!

 

Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Eypio, Tan Taşçı, İdo Tatlıses ve daha bir çok muhteşem sanatçı, eğlence dolu showlar, keyif dolu aktiviteler! Hepsi sizin için hazırlandı!

 

Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğleneceğiniz bu festival için acele edin ve uygun fiyatlı giriş biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

Festival Programı

1. GÜN (16 TEMMUZ)
Misafir karşılama ardından resepsiyon girişi 7:00 da başlayacak olup çadır yerleşim personel ile birlikte çevre tanıtım ve sözlü anlatım, gün içerisinde survivor yarışmaları, su sporları ve paket içindeki turlar, büyük açılışla birlikte 20:00 da konser öncesi başlayacak animasyon showlar, 21:00
konser açılışıyla (EYPİO-EMRE AYDIN-YÜKSEK SADAKAT ) ve havai fişek showları sizlerle olup, gece 02:00 konserlerin bitişiyle birlikte sahilde yanan ateş başı canlı müzik eğlencesi veya dj performans acık hava disko sizlerle birlikte olup gece saat 05:00 bitiş olacaktır.

2. GÜN (17 TEMMUZ)

Gündüz 10 : 00 animasyon ekibi ile sabah sporları ile başlayıp ve gün içerisinde yarışmalar ve su sporları olup ardından ödüllü yarışmalar saat 14: 00 Köpük partisi ve ardından survivor yarışmaları ile devamlı devam eden dj performansıyla, ünlü DJ SUAT ATEŞDAĞLI ile birlikte 17:00 da happy hour, konser öncesi akşam animasyon showların 20 :00 de başlayıp , 21:00 konserlerin başlangıcıyla (İDO TATLISES- TAN TAŞÇI- HANDE ÜNSAL) ve havai fişek showları sizlerle olup, gece 02:00 konserlerin bitişiyle birlikte sahilde yanan ateş başı canlı müzik eğlencesi veya dj performans acık hava disko sizlerle birlikte olup gece saat 05:00 bitiş olacaktır.

3. GÜN (18 TEMMUZ)
Gündüz 10 : 00 animasyon ekibi ile sabah sporları ile başlayıp ve gün içerisinde yarışmalar ve su sporları olup ardından ödüllü yarışmalar saat 14: 00 Color parti ve ardından survivor yarışmaları ile devamlı devam eden dj performansıyla, ünlü DJ'ler NEX COOPER ve EDİM ile birlikte 17:00 da happy hour, konser öncesi akşam animasyon showların 20:00 de başlayıp, 21:00 konserlerin başlangıcıyla (ANIL PİYANCI-ECE SEÇKİN- YENER ÇEVİK) ve havai fişek showları sizlerle olup, gece 02:00 konserlerin bitişiyle birlikte sahilde yanan ateş başı canlı müzik eğlencesi veya dj performans acık hava disko sizlerle birlikte olup gece saat 05:00 bitiş olacaktır.

4. GÜN (19 TMEMUZ)
Gündüz 10:00 animasyon ekibi ile sabah sporları ile başlayıp ve gün içerisinde yarışmalar ve su sporları olup ardından ödüllü yarışmalar saat 14: 00 White parti ve ardından survivor yarışmaları ile devamlı devam eden dj performansıyla, ünlü DJ'ler NEX COOPER ve EDİM ile birlikte 17:00 da happy hour, konser öncesi akşam animasyon showların 20:00 de başlayıp, 21:00 konserlerin başlangıcıyla (GRİPİN- FERİDUN DÜZAĞAÇ- GAZAPİZM) ve havai fişek showları sizlerle olup, gece 02:00 konserlerin bitişiyle birlikte sahilde yanan ateş başı canlı müzik eğlencesi veya dj performans acık
hava disko sizlerle birlikte olup gece saat 05:00 bitiş olacaktır.


5. GÜN (20 TEMMUZ)

Gündüz 10:00 animasyon ekibi ile sabah sporları ile başlayıp ve gün içerisinde yarışmalar ve su sporları olup ardından ödüllü yarışmalar saat 14: 00 Gold parti ve ardından survivor yarışmaları ile devamlı devam eden dj performansıyla, ünlü DJ'ler NEX COOPER ve MEHMET ÇINAR ile birlikte 17:00 da happy hour, konser öncesi akşam animasyon showların 20:00 de başlayıp, 21:00 konserlerin başlangıcıyla (CEM BELEVİ- SİMGE SAĞIN – ANSTASİA GLAVATSKİKH- CHİNGİZ MUSTAFAYEV) ve havai fişek showları sizlerle olup, gece 02:00 konserlerin bitişiyle birlikte sahilde yanan ateş başı canlı müzik eğlencesi veya dj performans acık hava disko sizlerle birlikte olup gece saat 05:00 bitiş olacaktır.

6. GÜN (21 TEMMUZ)
Gündüz 10 : 00 animasyon ekibi ile sabah sporları ile başlayıp ve gün içerisinde yarışmalar ve su sporları olup ardından ödüllü yarışmalar saat 14: 00 OLİMPİYAT parti ve ardından survivor yarışmaları ile devamlı devam eden dj performansıyla, ünlü DJ'ler FEYYAZ BAYRAKTAR ve TARIK SAYIN ile birlikte 17:00 da happy hour, konser öncesi akşam animasyon showların 20 :00 de başlayıp, 21:00 konserlerin başlangıcıyla (ZAKKUM- OĞUZHAN KOÇ – VELET) ve havai fişek showları sizlerle olup , gece 02:00 konserlerin bitişiyle birlikte sahilde yanan ateş başı canlı müzik eğlencesi veya dj performans acık hava disko sizlerle birlikte olup gece saat 05:00 bitiş olacaktır.

7. GÜN (22 TEMMUZ)
Gündüz 10 : 00 animasyon ekibi ile sabah sporları ile başlayıp ve gün içerisinde yarışmalar ve su sporları olup ardından ödüllü yarışmalar saat 14: 00 OLİMPİYAT parti ve ardından survivor yarışmaları ile devamlı devam eden dj performansıyla, ünlü DJ SAMET LİÇİNA ile birlikte 17:00 da
happy hour , konser öncesi akşam animasyon showların 20:00 de başlayıp, 21:00 konserlerin başlangıcıyla (İLYAS YALÇINTAŞ -OĞUZHAN UĞUR- ŞEHİNŞAH- RALVERO) ve havai fişek showları sizlerle olup, gece 02:00 konserlerin bitişiyle birlikte sahilde yanan ateş başı canlı müzik eğlencesi
veya dj performans acık hava disko sizlerle birlikte olup gece saat 05:00 bitiş olacaktır.

Giriş Paketleri

 • Günlük Giriş
 • Öğrenci Paketi: 7 Günlük Konser Alanı Girişi
 • Gold Paket: 7 Günlük Konser Alanı Girişi + Çadır + 2 Tur (Yat Turu & Rafting) + 2 Yerli İçecek
 • VIP Paket: 7 Günlük Konser Alanı Girişi + Çadır + 3 Öğüm Yemek + 3 Tur (Yat Turu & Rafting & ATV Turu) + 4 Yerli İçecek

Dreamland SummerFest

Dreamland serüvenine hazır mısınız? 16-22 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan bu festival konsept olarak Türkiye'de ilk ve tek olmayla kalmayıp fiyat ve paket sistemiyle tamamen öğrenciler adına düşünülmüş bir festivaldir.

 

Sanatçı kadrosuyla tamamen alışılmışa gelmiş festivaller yerine sanatçı tarzı (Pop, Rock, Rap, Slow Rock, Hiphop, Hause, Deep Hause) tarzlarındadır.

Ve hiç sıkılmayacağınız boş zamanınızın olmadığı eğlenceli programlar sunmakta. Bazıları şöyledir:

 

Deniz Şişme Parkurlar, Dart, Voleybol, Havalı Tüfek, Futbol, Yoga, Zumba, Survivor Yarışları, Ödüllü Yarışmalar, Turlar (Yat, Rafting), Deniz Sporları Ve Daha Fazlası...

 

Her gün gündüz partyleri (Köpük Party, Color Party, Kar Party, Gold Party, Olimpik Party, Köstüm Party) Yapılmakta olup türkiyede tanınmış fenomen djler eşliğinde mükemmel Bir gün geçirmenizi sağlamaktadır.

 

7 gün 7 gece süren sokak lezzeti stantlarımız birbirinden güzel yemekler ve çeşitlilikle de sizlere nefis lezzetler sunmaktadır.

 

Ve en güzeli ise çadırınızı matınızı ve yastığınızı biz veriyoruz sadece çantanı kap gel.

 

Hava kararınca başlayan animasyon Show programlarınız nefesleri kesecek şhowlarla hayretlerinizi gizleyemeyeceğiniz gösteriler sizler sizleri bekliyor. Havai fişek showlarımızla eğlenceye heyecan katıyoruz. Disneyland havasında dekorlar sosyal medya hesaplarınızı dolduracak. Showlarımızın ardından 30 tanınmış türk ve dünyaca ünlü sanatçı kadromuzla sizlere mükemmel bir dinleyiş ve eğlenceli keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak.

 

BİTMEDİ !!!

Konserlerin ardından iki ayrı yerlerde olan acık hava diskomuz ve sahilde ateş başı canlı müziğimizle sabah 5 kadar süren sınırsız eğlencenin dibine vuruyoruz. Ve bunların hepsi OTEL veya club da değil doğanın kalbınde denıze sıfır ses ve başka problemi olmayan 270 dönüm alanda BÜYÜK ÇALTICAK'DA 7 GÜN 7 GECE SINIRSIZ EGLENCE sunulmaktadır.

Festival Alanı Ve İçindekiler

Çadır Kent, Resepsion Ve İnfo, Güvenlik, Sokak Lezzeztleri, Market, Pazarlar, Art Sanat, Su Sporları, Aktivite Aletleri, Sağlık Ekibi, Karavan, Tuvalet Ve Duş, Bar, Acık Hava Diskoları, Konser Sahne Sistemi, Araç Park Yerleri, Cafeler, Restoranlar, Canlı Müzik Alanı, Aktivite Alanı, Sanatçı Odası(Karavanı), Medya Odası, Güvenlik Kabinleri, Yüzme Alanları, Depo, Nargile, Kuaför, Holiday Tatto, Fotoğrafçı, Manav, Oyun Aletleri, Sokak Acentası, Parfüm, Vs

Sahne Alacak Sanatçılar

Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Eypio, Tan Taşçı, İdo Tatlıses, Hande Ünsal, Ece Seçkin, Anıl Piyancı, Yener Çevik, Feridun Düzağaç, Gripin, Gazapizm, Cem Belevi, Simge Sağın, Oğuzhan Koç, Zakkum, Velet, Ralvero

Sahne Showları

Gogo Dance Ekibi Gündüz Ve Gece, Animasyon Yarışma Ve Showları, Extrem Dance Show, Akrobasi Show, Bando Ekibi, Tahta Bacak, Dancı Robotlar, Kostümlü Yaratıklar, Havai Fişek Show, Dünya Dans Ekibi, Lazer Dance Show, Ateş Dance Show, Canlı Müzik Ve Daha Fazlası

Yapılacak Partiler

Köpük Partisi, Color (Renk) Partisi, White (Beyaz )Parti, Gold (Altın) Parti, Olimpiyat Parti, Kar Parti

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 30.00 TL
70.00 TL
70.00 TL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 30.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 7 kişi satın aldı!
 • Biletinizi konser günü kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 22 Temmuz 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • 16 - 22 Temmuz 2019 tarihleri arasında Büyük Çaltıcak etkinlik alanında gerçekleşecek Dreamland SummerFest için geçerlidir.
 • 18 yaş sınırı vardır.
 • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
MEKANLAR